Перейти до змісту

VBIOS CS 1.6 # 15 (Lutsk #1)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

LITR - в баню

VeryFate - веломаньякі це фігня, люди з мого оточення помнять як кості ламаються голими руками (да і ті хто мене бачив в реалі навряд будуть ставити це під сумніви) так що не раджу гнать туфту і займатись тут офтопом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 514
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

1. Я згідний з "Лутшим Другом" - питання бані треба вирішувать на форумі vbios. Спілкувався не раз по асьці, адекватна людина, і що сподобалося, ні одного посту у питані мого бану за використання "фашиського ніку", що доказує що людина спочатку чтиає , думає а потім якщо є необхідність - відповість. Беріть приклад. (Лутше молчать і казатца дураком - чем открить рот і доказать)

2. Не путайте бан на форумі з баном в ігрі - бо це вже чисте зловживання становищем. Отримав бан за чіти - зашибісь, купить стім, влом буде використовувати чіти.

3. Питання про кості стосувалося лише Літра, я не погрожував, не натякав на фізичну розправу :D , а лише привів приклад, що після перелому все одно сідаєш на ровер і катаєш - умнікі паралель проведіть, а то дійсно відчуття що з дітьми розмовляю.

4. Питання про компетентність Натовца ... скажу коротко і своє ІМХО чітаків бачить і не бачить (можливо корішів тіпа не чіпать ?), не виконує свої дії навіть на 50%, його всі знають і тому коли він в ігрі навіть і не паляться....але піднімати тему на vbios про некомпетентність не бачу сенсу, пацан ще необтертий, хай закаляється, але не заганяється.

5. Судити інших легко - але коли сам проадміністрував кантер онлайн, чемпи, Гм в Ультімке... є своє бачення, чуйка та досвід.

Вернемося до Літра - є айпі, доказано що айпі його, але ^_^ , якби я хотів когось так лажануть, повірьте - перебити айпіху не проблема - якщо логі є, а бо я несу пургу (хай пробачать мене адміни датагруп, якщо я не правий в цьому питанні) є ще мак адреса. По якій в Датагруп і завязано все діло...ню, які росклади... для когось це куча гемора щоб забанити когось, просто забанити, без вияснення причин, в когось це куча справ треба пристроїти, а комусь шуршати - раді 1 бана ? Сумнівно все це.... Але якщо Літр так розпинається що він не чітив...у мене 2 варіанти : 1. Дійсно не чітив, 2. Ну по повній на дурку косить.

Але знову ж liltle not Litr (давайте айпі поки що до уваги не беремо)

А демо..."Я не маю права показувать", на свому місці (наголошую - на свому) якщо я впевнений і впевнені колеги що є чіт, то чому і не показати ? Що тут такого дивного щоб показати ДОКАЗ для ознайомлення, а не спиратися на "міфічне демо" і "ми так собі решили" що ти чітер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але якщо Літр так розпинається що він не чітив...у мене 2 варіанти : 1. Дійсно не чітив, 2. Ну по повній на дурку косить.

отой потік лайна на адресу Натовця ти називаєш таким простим словом розпинається? та йому тільки за брудну мову на сєрваках нема чого робити

А демо..."Я не маю права показувать", на свому місці (наголошую - на свому) якщо я впевнений і впевнені колеги що є чіт, то чому і не показати ? Що тут такого дивного щоб показати ДОКАЗ для ознайомлення, а не спиратися на "міфічне демо" і "ми так собі решили" що ти чітер.

шановний, у ресурсу ВБІОС є свої правила, демки розглядаються в закритому розділі колегією адмінів (про що чітко написано на відповідному форумі) і всі вимоги "покажи демку" так і залишуться лише балачками ображених, оскільки всі чітаки розуміють що скаржитися вголос в банному розділі форуму ВБІОС вони не можуть, оскільки бан був справедливим :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3. Питання про кості стосувалося лише Літра, я не погрожував, не натякав на фізичну розправу :D , а лише привів приклад, що після перелому все одно сідаєш на ровер і катаєш - умнікі паралель проведіть, а то дійсно відчуття що з дітьми розмовляю.

тоесть "в курсі як кості ламаються легко, а дехто навіть і не підозрює наскільки легко ", "а лише привів приклад, що після перелому все одно сідаєш на ровер і катаєш" - відкрився новий луцький клан...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Вернемося до Літра - є айпі, доказано що айпі його, але ^_^ , якби я хотів когось так лажануть, повірьте - перебити айпіху не проблема - якщо логі є, а бо я несу пургу (хай пробачать мене адміни датагруп, якщо я не правий в цьому питанні) є ще мак адреса. По якій в Датагруп і завязано все діло...ню, які росклади... для когось це куча гемора щоб забанити когось, просто забанити, без вияснення причин, в когось це куча справ треба пристроїти, а комусь шуршати - раді 1 бана ? Сумнівно все це.... Але якщо Літр так розпинається що він не чітив...у мене 2 варіанти : 1. Дійсно не чітив, 2. Ну по повній на дурку косить.

Але знову ж liltle not Litr (давайте айпі поки що до уваги не беремо)

Його IP ніхто не використовував, інакше система моніторингу про це дала б знати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоесть "в курсі як кості ламаються легко, а дехто навіть і не підозрює наскільки легко ", "а лише привів приклад, що після перелому все одно сідаєш на ровер і катаєш" - відкрився новий луцький клан...

Нінаю на рахунок клану ^_^ , я катаю крос кантрі а Літр пригає по перешкодам, різні стилі катання і направлення.

Все ясна - тема для мене закрита. Літр попав на покупку Стима і кучу вибачень на vbios.

Натовец попав в категорію "редіска" ^_^ (без образ, причина - работу работай, но ще краще, а то не особо то і видно).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 2 місяця потому...
просто когда карта меняеться на d_lite_rc1 то сервак не пашет...

Вашу думку враховано. Проблему буде вирішено (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто когда карта меняеться на d_lite_rc1 то сервак не пашет...

Вашу думку враховано. Проблему буде вирішено (с)

Ми це Україна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кльово =), а можна еще и sXeInjected туда поставить и тут про это написать, ато море народу з WallHack-ом бегают... я лично одновременно 3-их нащитал...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

сервер постійно працює... шукай траблу в себе (або ти щось порушив і в тебе бан :rolleyes: )

cs15.vbios.com.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

море народу з WallHack-ом бегают... я лично одновременно 3-их нащитал...

может это

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

може хтось підсказати чому в мене не заходить на цей IP 91.90.15.22:27015 пише "Invalid CD key" можливой якийсь патч потрібно встановити, якщо так, то підскажіть який.....буду вдячний....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

чому уже на 15 серві рахує зовнішній трафік ?

*класс, тепер в мене внутрішній буде повністю горіть* :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
чому уже на 15 серві рахує зовнішній трафік ?

*класс, тепер в мене внутрішній буде повністю горіть* :(

дай ip сервака :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому уже на 15 серві рахує зовнішній трафік ?

*класс, тепер в мене внутрішній буде повністю горіть* :(

дай ip сервака :)

сs15.vbios.com або 193.109.80.15:27015

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привіт банда ..чому коли вже йде загрузка викідує ? ((

у чому причина ..підскажіть ..

спс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vilidating game

от так пише ((( і викідує

:bayan: я переустанавлював навіть не помогло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ піду або збиру команду! обов’язково мати стім, біля 3 годин в день часу (бажано більше), від 13 до 19 років! ICQ 363495496 ^_^:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

привет ..подскажите плиз ..пару дней не играл ..пробую зайти а мне пишит ай пи такой то забанен ..в чем проблема и кто е решает ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...