Перейти до змісту

VBIOS CS 1.6 # 15 (Lutsk #1)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Почитавши -=ТУТ=-. якби необхідність в 15-му відпадає....

які в нас в луцьку оптимісти ^_^ .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 514
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Тількі там зараз пусто!так шо рекламіруєм,розказуємо всім друзям і рвемося :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Cartman

це сервери на яких І ВІЗОР, І ДАТАГРУП ГРАЮТЬ РАЗОМ

2 Natovec

причьому тут оптимізм?

2 Zver

так тікі сьодні сервери запустили, дайте трохи часу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 kmz при том, що більшість любить грать на 15том(крім штрафників, чітагів і тд) глубоко сумніваюсь що серв стане "крепко" на ногі, но якщо змінить ті КВ серви на гангейм, джамп і тд(тіпа розбавить) мож шось і вийде. 15й :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ухаха

каже джампи! СРАМПИ!

на 15-ому як грали боти, так і остануться, тільки ще більше з"явиться чітерів і менше людей буде грати.

А ці сервера, якщо все буде добре, стануть кращими на Зх. Україні. Згадаєш мої слова..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 fantazy я казав розбавить. грають боти не грай, чи тебе заставляють там грати? якшо тобі подобається тупе задроцтво... грай собі "На вкус і цвєт таваріщей нєт"(с)

ЗІ шось мені КС надоїв... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Zver

так тікі сьодні сервери запустили, дайте трохи часу

Я вже розпочав рекламну акцію на різних сервах!! :0020::0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Natovec

я шось не дуже бачив "розбавляння" на вбіосі...Сервера зроблені для підняття рівня КС в Луцьку. Кому подобається грати на 15-му, чи на зомбі-сервері, чи на джампах, йопарєсатє - впірьод. Є люди які тащаться від Сапьора, є любітєлі тетріса...Ти правильно сказав - на вкус і цвет. Лічно я не можу з впевненністю сказати що на westgame не буде того самого зомбі-сервера, але респекти старексу, сілі і всім хто їм допомагав в створенні серверів - за ДМ-сервери...Бо реально нормальних ДМів (мається на увазі без лагів ) лічно я не зустрічав. Крім того дофіга КВ-серверів...Не треба парити собі голову тіпа де взяти сервак і ркон до нього шоб зара пошпіляти 5х5.

більшість любить грать на 15том(крім штрафників, чітагів і тд)
я не впевнений шо таких людей багато, особливо після недавнього приєднання до вбіоса, коли пінг у користувачів ДГ сягав 100...фтопку такий сервер якшо чесно. А грали там і як ти кажеш "любили" бо альтернативи не було. Дуже надіюсь шо сервери westgame надовго вкоріняться у Favorites луцьких геймерів, і не тільки луцьких
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Альтернатива канешно круто, але 15 все ж таки рідний. Я нескажу шо я якіта там геймер, але на 15 не тока ботва бігає! Вобше побачім шо там загадувать. побачім шо буде з себе придставляти westgame сервера ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 kmz

я не впевнений шо таких людей багато, особливо після недавнього приєднання до вбіоса, коли пінг у користувачів ДГ сягав 100...фтопку такий сервер якшо чесно. А грали там і як ти кажеш "любили" бо альтернативи не було. Дуже надіюсь шо сервери westgame надовго вкоріняться у Favorites луцьких геймерів, і не тільки луцьких

Приєднання до ВБІОСа пінг не підвищує :) на 15том 75% датагруповських геймерів грає, а фентезі їх ботами називає... Альтернатива завжди є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз приєднання до ВБІОСА чогось і підвищило пінг. Дивно, але підвищило..

Порівняй навіть з серверами вестгейма. Вони на тій же платформі напевно стоять..

Та і на ВБІОСІ №15 до цього останнього приєднання, був пінг нормальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що вони від ДАТАГРУПА (тобто десь там в них), то 100%.

Але може комп десь потужніший..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лкл, сервери - хтось ніфігово вйо**є для розвитку кіберспорту ін да наше скромне місто Луцьк, вообшєм респегт... а пінг на 15 лох адназначна)

зі. полякі кругом всєм бить начєку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз приєднання до ВБІОСА чогось і підвищило пінг. Дивно, але підвищило..

Порівняй навіть з серверами вестгейма. Вони на тій же платформі напевно стоять..

Та і на ВБІОСІ №15 до цього останнього приєднання, був пінг нормальний.

Питайся в адмінів. Колись казали шо залізо старе, зараз не вкурсє, від цього і пінг... а якшо пригадать, то його апгрейдили

Проходят переделки на уровне операционной ситемы для улучшения работы сервера в целом.

Скоро попустит.

Пока сервак положу. До окончания работ.

і після цього апгрейда реально попустило(раніше до 15 людей і глюкало, ща глюкає якшо 15-20)

І хватить гнать на 15й <_< сєрвак гуд, пінг, я так думаю скоро стане норм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вам одне скажу еслі на вг буде багато жерти трафіка , то 15 нікада ніпамрёть.....

там тікі кв будемо ну і дм, але мене на дм надовго нехватає ,карти 2-3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вам одне скажу еслі на вг буде багато жерти трафіка , то 15 нікада ніпамрёть.....

там тікі кв будемо ну і дм, але мене на дм надовго нехватає ,карти 2-3

Успокоїв :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Якась скотина нік RDS з аффігенними пінгами не дає грати, щось зробіть

Тут тобі допомогу ненададуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм незнаю він мені вчёра не мішав ) хотя чёсь всі на нёго волали)) бігав він вроде не ривками , пінг у остальних не падав , бо в мене лічно був 13...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та пофіг, бігав він ривками, але потім прекращалось. Але взагалі я так перечитав адмінів поки тут немає чи як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну йа ему тоже говорил выйди... бежит такое чудо ака телепорт и пинг меняеццо 20-600... хотя больше морально выводило ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю.. незнаю я його бачів, мені не мішав (зовсім)! хоча на нього шото там бачів гнали) Кста 400-й пост в цій темі :0033:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...