Перейти до змісту

VBIOS CS 1.6 # 15 (Lutsk #1)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Будут ... Еще не все узнали что сервер запущен

Покі ВБІОС не прийде, 4ітаків 100% не буде :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 514
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ви шо там уже 4ітів бачили?, ппц. :) . Звідки така паніка?

та не тікі бачив, уже даже гнобив чітара, правда віртуально)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви шо там уже 4ітів бачили?, ппц. :) . Звідки така паніка?

та не тікі бачив, уже даже гнобив чітара, правда віртуально)

Нік?

"народ повинен знать своїх героїв"(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чес слово - не помню, але штемп з ВХ гоцав як палагаєцца) жалко шо нема в мене адмінки на вбіосі) на візорі вже б дав перманент(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Zahowy v CS na Lyc'kij, a meni puwe--- "This server is using an older protocol ( 47 ) than your client ( 48 ). If you believe this server is outdated, you can contact the server administrator at [email protected]"

Htos' znaje wo ce za WN9GA?????????????????????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЕ! Пока valve не зроблять все по старому!

3.І компания вальв обновила протокол стима и када ты иво включаешь, он автоматически скачивает обновления тоесть 48 протокол а был 47...сервера вбиосаподдерживают тока 47 протокол и поэтому не пашит ничё, но думаю скора всё исправят либо если хочеш поиграть включай через пиратку и лабай тока на 15-ом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хехе,думаю никто ничего переделывать не будит , просто надо дождатся Ап серверов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо буде так як каже м1ск то це погано! Карщеб Валве зробили все назад! а то цей апгрейд стіма фуфло :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без образ але ти не в темі ;)

Цей абдейт нарешті привніс щось нове в застойний 1,6.

Весь світ з радістю сприняв ковток свіжого повітря в старій протухшій грі, а от в нас (на пост радянському просторі) люди начали матєритись бо бачно піраткі некоректно почали працювать ;)

Те що валве не буде нічого вертать назад це однозначно. Абдейти завжди несуть в собі смислову нагрузку і просто так їх ніхто не випускає, а те що піратські клієнти чи сервера через це зазнають скрути Валве або не гребе абсолютно або щей радість приносить :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...st&p=258607 - тут я вже писав і скрін вставляв.

Загалом це вроді як тільки початок заявлених перемін. Пару місяців тому ходили слухі що в КС введуть систему досягнень так як зараз це є в TF2 тa Day of Defeat: Source

Он для прикладу моя статса по Тімфортресу http://steamcommunity.com/id/silia/stats/TF2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кста на луцком вже 2 дня чітер іграе, всі про це знають но ніхто нічё зделати не може :angry:

На 15 ДЕВЕРСАНТ вже другій тиждень з WH бігає і ніхто нічого неробить

Адміни є? чи вимерли може

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...