Перейти до змісту

VBIOS CS 1.6 # 15 (Lutsk #1)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Знаю шо не в тему але просто говий топік не хтів создавать!

Маю декілька класних відео по СТ! заливать???

Заливай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 514
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Заливаю в папку ГАМЕС! Буде 3 файла! назви MOVIEMAKERS PRESENTS eoLithik, SK_BELIEVE, 29 IP 2 B1

маю ще один мувік( вчить як пригати на далекі відстаніЮ але поки викладати не буду :ok:

Залито крім 29 ІР 2 В1! чекаю коментів та + :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заливаю в папку ГАМЕС! Буде 3 файла! назви MOVIEMAKERS PRESENTS eoLithik, SK_BELIEVE, 29 IP 2 B1

маю ще один мувік( вчить як пригати на далекі відстаніЮ але поки викладати не буду :)

Залито крім 29 ІР 2 В1! чекаю коментів та + :)

подивись на це повідомлення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Підкажіть як зайти в контру, а то я набираю connect 193.109.80.24:27015. а мені пише Failed to contact game server :angry::);)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Підкажіть як зайти в контру, а то я набираю connect 193.109.80.24:27015. а мені пише Failed to contact game server :angry::);)

ЧИтай внимательнее, айпишник сервера поменялся давно уже. 193.109..80.246:27015

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знов не можна зайти, вчора грав, а сьогодні вже показує що без реєстрації не можна, що сталося?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знов не можна зайти, вчора грав, а сьогодні вже показує що без реєстрації не можна, що сталося?

Якщо ти заходиш з Укртелекома то тобі сюди:

http://vbios.com/showtopic.php?tid/13233/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виложіть будь ласка IP адресасерверів VBiosa , а то набираю 193.109.80.246:27015 , а попадаю на Арену #3 Киньте адреси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Виложіть будь ласка IP адресасерверів VBiosa , а то набираю 193.109.80.246:27015 , а попадаю на Арену #3 Киньте адреси

http://games.vbios.com/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

а я теж набирав, тільки хтось, і чомусь перетворився на курку. Це ж вар-крафт сервер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з кліэнта не залазив. Я заліз там де боти були (в архіві кантр запакований). Тоді пішло. Я там трохи не розумівся, проте трохи позаривав декілька хлопців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

подскажитє шо це за прикол, захожу в контру ввожу ір а ігра не конектиться, поможіть пліз! іграти ох яка охота але не можу!!!!!!!!!! :D:):(:(:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
подскажитє шо це за прикол, захожу в контру ввожу ір а ігра не конектиться, поможіть пліз! іграти ох яка охота але не можу!!!!!!!!!! :):bayan::bayan::bayan::bayan:

в консоли:

connect cs15.vbios.com

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Многоуважаемі адміни кс!!!!!!!!! Дуже прошу ПОСТАВТЕ НАКОНЕЦ АНТІЧІТ НА СЕРВІ!!!!!!!!!!!!!

Та не це нереально, весь сервер тікі і гуде шо я чітак. :lol::lol::angry: Навіть получів бан за мат на якій мене спровокували ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ахах.. :lol:

не буду вже відповідати не по темі.

Античіту не буде, тому що це збільшить пінг гравців, тому що наш сервер входить до серверів ВБІОСА, де ніколи не буде античіту, тому що античіт нам НЕ потрібен. (якщо зайде на 10 хв. 1 раз в тиждень чітер -- то це не проблема). А якщо тебе називають чітером, то це комплімент. (мене вже всі знають, не називають вже :D)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...