Перейти до змісту

Велодень-2010


Рекомендовані повідомлення

velo_1268904826.jpg

Мы ничего не просим и не требуем, но скаждым годом нас становится всё больше и больше. Поэтому мы просто хотим сказать:

  • Мы являемся равноправными участниками дорожного движения
  • Велостоянки в общественных местах - такая же дань уважения гражданам города, как и парковки для автомобилей или переходы для пешеходов
  • Велосипед – экологически чистый вид транспорта и всем велосипедистам не безразличны проблемы экологии и то, в каком виде мы оставим потомкам окружающую среду

Квесты - квестами, гонки - гонками, марафоны - марафонами, а ВелоДень - ВелоДнём :)

Начинаем подготовку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 139
  • Створено
  • Остання відповідь

Цікаво скільки народу здивується коли я приїду на своєму байку? ;)

Невже в Луцьку з'явиться цікавий "самовар" чи може я помиляюсь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно вже мого велоконика піднімати із зимової сплячки :) Нажаль того року якраз прихворів на ВЕЛОДЕНЬ і тому не приймав участь, цього року надіюсь приймати участь в заходах :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво скільки народу здивується коли я приїду на своєму байку? ;)

Це зовсім не важливо, головне приїдь. Щоб не було так як минулого року, що 500 чоловік 2-х крапель дощу злякалися, чи то недоспали, чи то ще щось там...

Давайте хоч один день на рік продемонструємо свою організованість і єднання навколо дуже позитивної ідеї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Резонансный случай, сплетни слухи и т.д. :)

Листовки, банеры, реклама на ЖК, в маршрутках в виде наклеек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Итак, нам нужно:

1. Реклама

идеи?

Берем образец листовки, печатаем кто где может, распространяем ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пока-что на листовке печатать нечего, кроме даты. Нужна точная и утвержденная инфа о месте и времени начала мероприятия. А то опять будет фигня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу надрукувати на фотопрінтері А4 все що треба.

Як завжди непроти організувати натовп, покричати, щось типу "не виїжати на зустрічу смугу" і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби хтось міг надрукувати широкоформатні банери на сітілайти, я б спробував домовитись про їх безкоштовне розміщення (впродовж травня).

А для видовища і преси треба придумати якусь фігню. Наприклад, пошаритись пошукати рекорди, повязані з велосипедом і спробувати їх побити. Скільки найбільше народу зможе проїхатись 100 метрів на Лєксовому шосері?

Х.з. короче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ну, як мінімум.

Збір учасників починаючи з 10 по 11 годину в центрі міста, біля пам'ятника Лесі Українки.

З 10 по 12 відповідно реєстрація, равлєкуха, постройка колонни.

Старт пробігу по місту о 12 годині.

Після пробігу в центрі міста равлєкуха. Якщо будуть спонсори які будуть мати бажання щось представити, у них буде купа часу і аудиторії для цього.

Пробіг пробігом, це добре. Але гоночку, хочаб таку собі, простеньку зробити треба. Потебні було б добре, єдине що реально її нема кому проводити. :(

Можна і в парку Лесі Українки покататись, але веслої покатушки там не дуже то і зробиш.

Просто тусуватись в центрі міста не інтересно, байк для того і є щоб наьому їздити :)

Основною метою поставити. Кількість і якість привабливість.

Нас дуже багато, нас потрібно поважати. До нас потрібно приєднуватись!

Велосипед це не тільки ефективний засіб пересування, а й джерело здоров'я та позитивних емоцій! Все й не перерахуєш :)

1. За основу взяти офіційну картинку "Вело день" До неї добавити інформацію про місце і час проведення акції.

2. Визначити організаторів.

3. Окреслити і погодити план акції.

4. Зібрати бабла :)

5. Сотворити рекламний матеріал.

6. Розповсюдити, бажано за участі ЗМІ

5. Розпочати дійство.

6. Добавити в дійство програму Альпініста з його командою. Переправа черз ставок з велосипедом просто вразила людей на повал :)

7. Завершити дійство

8. поспати :)

Активісти вело-любителі. В звязку з тим, що наш президент не приймає нас офіційно в асоціацію, і не хоче перевти асоціацію на членськів внески.

То. Якщо ви рахуєте себе членами "Асоціації велосипедистів Луцька", або просто бажаєте допомогти!

Рахую за необхідне скинутись баблом, хто скільки може.

Самий простий варіант це Діфотіку ака президенту на прахвостовську карточку.

Гаспада спонсори і мецинати, я просто таки впевнений що прочитаєте. Будемо раді вашій допомозі, по питаннях співпраці звертатись До Президента Діфото або до мене.

Ну десь тіпа так, доповнюйте.

Розповідайте свої ідеї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную зібратися на черговій кулінарній покатушці.. і обговорити хоча б стратегію.

За основу .. взяти попередні "Велодні" не повторюючи помилок, а використавши найвдаліші моменти.

Флаєри, агітки (А3, А4) форматів розклеїти по місту, + вручати народу особисто.

Послати нах всіх перців хітрозроблених, а орієнтуватись на власну програму.

Гонку полюбе.. і вона ПОВИННА БУТИ В МІСТІ..!! чи то в парку ім. Лесі Українки (слабо уявляю).. чи то в парку на Потебні.

Таке моє бачення, готовий роздрукувати, розклеювати і роздавати. Дам паро грн. Допоможу всім чим зможу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підтримую на рахунок прапорців на Велодень

можу виготовити давайте зразки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу надрукувати на фотопрінтері А4 все що треба.

щоб не сильно напряжно одній людині є ще 2 фотопрінтера. буде що друкувати - скидайте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

+1

можу допомогти з організацією ібо сам орг(правда концертів))) )

Друк/розклейка теж плюсуюсь. Ну і участь само собою.

пишіть лс або в аську

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...