Перейти до змісту

Школа Доктора Комаровского / Школа Доктора Комаровського (Интер) [2010 Г.,satrip]


Zheny@

  

33 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Школа доктора Комаровского / Школа доктора Комаровського

48bc139f249d.png

Год выпуска: 2010

Страна: Украина

Продолжительность: 26 минут (серия)

Язык: Русский

Описание: Имя доктора Комаровского многие из нас впервые услышали во время гриппозной лихорадки осенью прошлого года, когда на фоне всеобщей паники он стал чуть ли не единственным человеком, кто сумел успокоить общественность. Пока политики пытались разыграть карту "эпидемии свиного гриппа" каждый в свою пользу, а народ штурмовал аптеки в поисках защитных масок и оксолиновой мази, он спокойно и аргументировано объяснил, что делать. Неудивительно, ведь лечением ОРВИ известный харьковский педиатр Евгений Олегович Комаровский занимается без малого 30 лет.

Программа доктора Комаровского - это настоящая школа для мам и пап, которые хотят быть разумными родителями, - говорит продюсер проекта Алла Липовецкая. - У Евгения Олеговича активный родительский форум на сайте и ежедневная практика в клинике в Харькове, несколько изданных книг и тысячи благодарных родителей. Столкнувшись с таким уникальным педиатром, мы поняли, что его советами могло бы воспользоваться большее количество людей, и предложили перенести его опыт на экран. Так родился авторский телепроект "Школа доктора Комаровского".

Каждый выпуск посвящен одному из вопросов детского здоровья: правильное питание для ребенка, проблема совместного сна, аллергические реакции и т.д. Озвученная тема обсуждается с гостями в студии - обыкновенными мамами и папами, бабушками и дедушками, которых тоже волнует эта проблема. В первой части программы на прием к доктору Комаровскому приходят звездные родители - артисты, политики, спортсмены – вместе со своими чадами: Вера Брежнева, Снежана Егорова, диджей Паша, Василий Бондарчук и другие.

Больше про доктора Комаровського и его советы можно узнать на его официальном сайте http://www.komarovskiy.net

7 марта 2010г. Тема: Диатез

14 марта 2010г. Тема: С кем должны спать дети

21 марта 2010г. Тема: Первые зубы

Качество: SatRip

Формат: AVI

Видео кодек: DivX

Аудио кодек: MP3

Видео: 704x576 (1.22:1), 25 fps, DivX Codec 5.x or 6.x ~1499 kbps avg, 0.15 bit/pixel

Аудио: 48 kHz, MPEG Layer 3, 2 ch, ~192.00 kbps avg

LINK

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки немає ніяких "Підтримав" Чи ще щось. ТО прикручу голосувалку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заливай!

В мене якраз дві прекрасних племінниці ростуть!

Запишу, хай брат подивицця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарна передача. Сам думав качати, бо пропустив один випуск. По мірі виходу будем оновлювати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кого є діти цього дядька варто слухати (я про Комаровського) РОзказує, показує, пояснює. І головне доступно! Дещо для багатьох стане відвертою новиною!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В порядку оффтопа: коли дружина була вагітна, я їй цю книжку роздрукував, і наказав прочитати від корки до корки :) Багато питань відпало моментально. Дуже був радий, коли його почали запрошувати в телевізор на нормальні канали. А тут дивлюсь - свою передачу почав робити, та ще й на інтері. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Його успіх в тому, що він озвучує те, що хочуть почути батьки, відчуваючи це на інтуїтивному рівні  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну,тут можна й не погодитися, бо Комаровський в більшості випадків каже якраз протилежне тому, що хотіли б почути батьки. Як, наприклад, з тими ж зубками, про які всі так багато сперечаються. Немає в медицині такого поняття як "температура на зуби", є ослаблений дитячий організм, який не здатний боротися з вірусом і тому й температурить дитя. Точно таку ж історію спостерігала нещодавно в лікарні, де мамочка всім лікарям розказувала, що, цитую: в дитини ріжуться зуби і зуби дали температуру . От хотіла мамочка це чути, намагалася це всім довести - а послухала б Комаровського - можливо й змінила б свою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Це лишень свідчення того, що в кожної мами своя інтуїція або її відсутність   :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2831487 всі 4 випуски на торренті rutracker.org (для тих, хто немає доступу до фтп).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені імпонує стиль його відповідей:

Бронхит с подозрением на пневмонию, это как половой акт с подозрением на беременность.  

А кричащий в ванне ребенок приводит к повышению давления у бабушек, которых тоже надо любить и беречь.

Главное последствие дисбактериоза – нервный срыв у родителей. 

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ftp://kino:[email protected]/Школа доктора Комаровского - якось так :)

всі серії, що вийшли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну,тут можна й не погодитися, бо Комаровський в більшості випадків каже якраз протилежне тому, що хотіли б почути батьки. Як, наприклад, з тими ж зубками, про які всі так багато сперечаються. Немає в медицині такого поняття як "температура на зуби", є ослаблений дитячий організм, який не здатний боротися з вірусом і тому й температурить дитя.

сорі за офф, але по-моєму трохи все навпаки, якраз здоровий організм буде температурити, бо імунна система реагує на вірус і бореться. це свого роду індикатор. я не лікар, але вроді так. якщо тут є люди відповідної професії виправте мене або ж підтрердіть мої слова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Організм ослаблений прорізанням зубів. )так він здоровий, тому й бореться, тому й температура підвищена).

У кого "зуб мудрості" ріс після 20-ти років?? Стан пам'ятаєте ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовив 8 квітня на сайті сабжу книгу післяоплатою ч-з Укрпошту

Здоровье ребенка и здравый смысл его родственников

Мягкий переплет, 592 стр.

Изд-во Клиником, 2009 год.

Вес: 800 г.

55грн.

Мені відписалися що відправили 10 квітня,

17 квітня отримав повідомлення в поштову скриньку. ПОзавчора забрали, всього заплатили 60 грн. Респект! Читаємо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 квітня отримав повідомлення в поштову скриньку. ПОзавчора забрали, всього заплатили 60 грн. Респект! Читаємо

Те саме, у pdf-i, безкоштовно і швидко. ;)

Child_Health.zip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 квітня отримав повідомлення в поштову скриньку. ПОзавчора забрали, всього заплатили 60 грн. Респект! Читаємо

Те саме, у pdf-i, безкоштовно і швидко. ;)

Child_Health.zip

Книга для мене завжди лишиться книгою, а в *.pdf я тільки мануали читаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...