Перейти до змісту

Forum Upgrade 2


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Якось повільно вони (мінусики) відображаються. Ось тут накидали таварісчу, так перший десь за півгодини з'явився, в т. ч. і в профілі, а два "в черзі" до сих пір висить. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

t0rik , не работает.

а тело - в баню.

То він з РО шле пламенні прівєти. Тепер походу покине нас навсігда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В загальному вигляді форуму замість "Автора теми" показує останнього дописувача.

post-119-1271185263,72_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ваххх!!! Спасіба, дараґіє таварісчі адміни :smile-zachot: Ця "історія репутації" смачна штука - майже як колись :rolleyes: От мені цікаво що вже такого Шурі (він же Shura) зробили, що він цілу купу мінусів деяким модерам наліпив??? :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене доного так криво відображається форма відповіді?

поле вводу перекривае заголовок, а панель інструментів по середині поля

post-134-1271227182,77_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене доного так криво відображається форма відповіді?

поле вводу перекривае заголовок, а панель інструментів по середині поля

post-134-1271227182,77_thumb.jpg

В мене дома на ХР проф та 22" моніку теж саме, а на роботі на ноуті і на 7-ці нормально - думав що десь вінда глюканула :) а то виходить що нетільки в мене така проблема :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Включив в опціях "Использовать визуальный редактор "

тепер вроді норм

P.S. Чому я не можу редагувати свої попередні повідомлення??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто, шоб у мене було більше прав мені треба нафлудити 1200 повідомлень? smile.gif

Враховуючи, що у мене за 5 років 660 повідомлень.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто, шоб у мене було більше прав мені треба нафлудити 1200 повідомлень?

Враховуючи, що у мене за 5 років 660 повідомлень.....

А шо делать?

Флудеры трещат без останову - сначала пишут, потом думают. В итоге частенько надо исправлять. А джедаи пишут редко и по теме, перед этим подумав, поэтому исправлять не нужно.

Исправлять пытаться не нужно, думать надо перед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я навіть не знаю, що сказати людині, яка вважає, що для того, щоб отримати якісь приємні бонуси на форумі, треба НАФЛУДИТИ певну кількість повідомлень... :unsure: Що насправді це задумано для тих, хто давно сидить на тому форумі і пише цікаві корисні повідомлення і просто залужив уже якоїсь відзнаки, щоб і видно було здалека хто це, і йому комфортніше було? Неее, така думка з таким моском несумісна.

Як уже дістав оцей безглуздий флуд у погоні за плюсами і кількістю повідомлень останнім часом! Як дістали оці недолугі йумористи, які фапають на власну "дотепність"! :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что это за такая полезная панель сверху с надписью " Модерирование: 0 активные жалобы" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я навіть не знаю, що сказати людині, яка вважає, що для того, щоб отримати якісь приємні бонуси на форумі, треба НАФЛУДИТИ певну кількість повідомлень... unsure.gif Що насправді це задумано для тих, хто давно сидить на тому форумі і пише цікаві корисні повідомлення і просто залужив уже якоїсь відзнаки, щоб і видно було здалека хто це, і йому комфортніше було? Неее, така думка з таким моском несумісна.

Як уже дістав оцей безглуздий флуд у погоні за плюсами і кількістю повідомлень останнім часом! Як дістали оці недолугі йумористи, які фапають на власну "дотепність"! mdr.gif

Блін, ну спеціально ж смайлик поставив, а ти так серцозно. Якщо ти не замітив то у мене немає ні "плюсів" ні великої кількості повідомлень, хоча, як я вже казав, я на форумі 5 років. Хватить холіварить smile.gif:)smile.gif:)

P.S. модери, якщо вважатимете цей пост флудом можете його удалить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[#10136] У вас не достаточно прав для отправки жалобы.

а як ці права отримати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже мінімум в другий раз близько опівночі борда не працює із помилкою "помилка бази даних". Автобекап?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

додати відсотки попередження (цифірки) біля самого слова. Бо більшість, хто отримали РО поняття не мають, що, де і як!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Добавлена кнопка "Поддержал"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Круто, але вона для кожного посту, а не для першого.

Ага. А зачем только для первого сообщения?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Круто, але вона для кожного посту, а не для першого.

Ага. А зачем только для первого сообщения?

..ну як раніше було.

типу подяка/підтримка піднятої/створеної автором теми.

а так не розумію, чим "підтримав" від "плюса" відрізняється, якщо в кожному повідомленні :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

ну да, гудбай кармадрочеры...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тільки в мене внизу вікна в браузері намертво приліплена на будь-якій сторінці борди є панелька імені Торіка "Follow me" зі значками Твіттера, Ютуба і ще якоїсь хні?

Браузер - опера. Скін - delicate_blue.

Пропоную створити ще одну панельку: "Send me".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...