Перейти до змісту

Forum Upgrade 2


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Я ще вчора хотів сказати, чи лише мене одного мене харить... (Всі скіни)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мініОпері ще й вилазить де попало, може і посеред сторінки бути і, при цьому, тормозить Оперу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тільки в мене внизу вікна в браузері намертво приліплена на будь-якій сторінці борди є панелька імені Торіка "Follow me" зі значками Твіттера, Ютуба і ще якоїсь хні?

Браузер - опера. Скін - delicate_blue.

Нажаль, шановний, ви не один такий "щасливий".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тільки в мене внизу вікна в браузері намертво приліплена на будь-якій сторінці борди є панелька імені Торіка "Follow me" зі значками Твіттера, Ютуба і ще якоїсь хні?

Браузер - опера. Скін - delicate_blue.

Нажаль, шановний, ви не один такий "щасливий".

і в мене таж сама пісня, трошки подкумарює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тільки в мене внизу вікна в браузері намертво приліплена на будь-якій сторінці борди є панелька імені Торіка "Follow me" зі значками Твіттера, Ютуба і ще якоїсь хні?

Це Forum Downgrade.

В Simple Blue так і немає в меню Фотохостинга.

Бачу, вже фіксед. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому після зміни двіжка форуму в мене при написанні повідомлення декому з користувачів борди в приват вискакує повідомлення "undefined" і повідомлення не відправляється?

З.І. Перевірено на кількох користувачах.

З.І.І. А деколи буває дуже-дуже потрібно, ось, наприклад, як зараз... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

було б краще якби особисті повідомлення зявлялися спереді вспливаючим вікном, а то весь час перевіряти приходиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Появляється цифра в зеленому кружку біля логіна. А раніше перед мордою вискакувала табличка при оновлені сторінки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

foxx77, Настройки/Настройки личных сообщений/ Включить уведомление с форума при получении нового личного сообщения.

При включении этой функции, вы будете уведомлены о получении нового личного сообщения при посещении форума. (третя галочка в групі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як зробити щоб картинки можна було проглядати на фоні, як було , а не на окремій сторінці? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як зробити щоб картинки можна було проглядати на фоні, як було , а не на окремій сторінці? 

підтримую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому я можу ставити "-", а "+" - ні?

кінчились...

ні, взагалі не можу. немає і не було де клікати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробіть порядок з репутацією. Щоб не могли змінювати репутацію свіжозареєстровані, ті у кого нема повідомлень, і щоб не можна було змінити репутацію не залишивши комент.

Щодня якийсь гад щодня реєструється, в профіль вкидає фото дівчат *(тіп реалний юзер щоб адміни не чіпали) в самого 0 повідомлень, мінусує без причини. Адміністрації діла до цього нема :glare: . хз вже кому і куди писати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ZloY

"Если вы не отзоветесь, мы напишем в спортлото!"

Просто некоторые пожелания требуют долгого ковыряния в коде, а стимула никакого.

Вообще нада что бы репутацию моги менять после 50 сообщений по теме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ZloY а написати комусь в приват з адміністрації форума слабо? Чи адміни мають слідкувати за всіма змінами в репутації користувачів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...