Перейти до змісту

Виготовлення ювелірних виробів на замовлення


Chill

Рекомендовані повідомлення

Потрібно виготовити золоту каблучку зі вставками дорогоцінних/напівдорогоцінних каменів. За вказаними параметрами. По часу - не терміново, головне - якісно. Ювеліри, я знаю, ви є на цьому форумі - відгукніться. :)

З конкретними пропозиціями пишіть в ПМ або ICQ: 268014242.

Також буду радий всім відгукам тих, хто в темі. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно виготовити золоту каблучку зі вставками дорогоцінних/напівдорогоцінних каменів. За вказаними параметрами. По часу - не терміново, головне - якісно. Ювеліри, я знаю, ви є на цьому форумі - відгукніться. :)

З конкретними пропозиціями пишіть в ПМ або ICQ: 268014242.

Також буду радий всім відгукам тих, хто в темі. :rolleyes:

В "Юванті" є магазинчик з ювелірними виробами( перший поверх зі сторони входу від К-Карого), розташований навпроти магазину "Коври" та ремонтної майстерні одягу. Якісна робота+ціни демократичні. В них своя ювелірна майстерня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно виготовити золоту каблучку зі вставками дорогоцінних/напівдорогоцінних каменів. За вказаними параметрами. По часу - не терміново, головне - якісно. Ювеліри, я знаю, ви є на цьому форумі - відгукніться. :)

З конкретними пропозиціями пишіть в ПМ або ICQ: 268014242.

Також буду радий всім відгукам тих, хто в темі. :rolleyes:

Мені казали, що в ремпобуттехніці на 2-му поверсі, там і ремонтують і виготовляють, мають свої каталоги - сама не перевіряла тож 100% гарантії не даю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно виготовити золоту каблучку зі вставками дорогоцінних/напівдорогоцінних каменів. За вказаними параметрами. По часу - не терміново, головне - якісно. Ювеліри, я знаю, ви є на цьому форумі - відгукніться. :)

З конкретними пропозиціями пишіть в ПМ або ICQ: 268014242.

Також буду радий всім відгукам тих, хто в темі. :rolleyes:

Мені казали, що в ремпобуттехніці на 2-му поверсі, там і ремонтують і виготовляють, мають свої каталоги - сама не перевіряла тож 100% гарантії не даю

Я три раза заказывал изготовление юверилных изделий в Ремпобуттехнике на 2м этаже, плюс идин раз пользовался их услугами по ремонту. Ещё на ювилейном есть мастерская, но там дороже чем в ремпобуттехнике.

В Ремпобуттехнике также есть "обменный фонд" - они делают изделия, сертифицируют в пробирочной палате (пробу ставят), и вылаживают на витрину. Вы можете прийти с своим золотом и выбрать уже готовое изделие из имеющихся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Ремпобуттехнике также есть "обменный фонд" - они делают изделия, сертифицируют в пробирочной палате (пробу ставят), и вылаживают на витрину. Вы можете прийти с своим золотом и выбрать уже готовое изделие из имеющихся.

Така можливість колись була і в Перлині. Також якщо не помиляюсь, то і в ЦУМі на першому поверсі. Можливо в них теж можна замовити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така можливість колись була і в Перлині. Також якщо не помиляюсь, то і в ЦУМі на першому поверсі. Можливо в них теж можна замовити.

Хороший ювелір працює біля Перлини, вхід з двору. Я у нього замовляв копію каблучки періода першої світової - зробив супер !

post-1719-1269028683_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороший ювелір працює напроти Перлини - і ремонтує, і виготовляє різноманітні вироби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім велике дякую! :_25: Сподіваюсь, з понеділка буду мати час, відвідаю вищезгадані точки. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ще раджу зайти в магазинчик на Радянській - Ювелірний завод \або в Там-Там, там теж їхня точка продажу\. Подруга цікавилась - сказали доплатити за сережки прийдеться 250грн \при умові що приносиш золотих виробів на таку ж вагу як купуєш\.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  Вул. Рівненська. Через дорогу від магазину "Імідж". 3-ховий будинок. Вхід з правого боку приміщення.   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки тепер не на другому поверсі, а на першому. Це приміщення від Бару "Явір" по ліву сторону в дворі, перший поверх, заходиш і зліва перші двері. Написано вроді Ювелірна майстерня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в мене знайомий. Вчиться і працює у Львові ювеліром. Він мені і моїм знайомим вже не раз робив чудові обручки, намиста і т.д.

Якщо кому цікаво - пишіть в ПМ, або на 376236994.

Можу закинути деякі фото його робіт коли пришле)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Підкажіть, будь-ласка, де в Луцьку можна зменшити розмір обручки. Обручка класична, без камінців, треба зменшити на пів розміра чи розмір.

п.с. Якщо знаєте, то й по цінам зорієнтуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, будь-ласка, де в Луцьку можна зменшити розмір обручки. Обручка класична, без камінців, треба зменшити на пів розміра чи розмір.

п.с. Якщо знаєте, то й по цінам зорієнтуйте.

там же в "Ремпобуттехніці" вартує 15-20грн(з поліруванням) рік назад користувався, зробили при мені за 10хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля Ювілейного \вхід ззаду де базарчик з вінками і похоронними атрибутами\ - демократичні ціни. За ту саму роботу в центрі, біля Перлини заплатиш набагато більше. Зате знайти легше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де у нас в Луцьку можна здати золото?В обмін на гроші? Перлини, Смарагди та ін. так не працюють. А Ремпобуттехніка має робочий стаціонарний телефон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а десь можна з брухту срібла замовити виріб? Хтось займається саме сріблом? Назбиралась ціла купа мотлоху вдома....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де у нас в Луцьку можна здати золото?В обмін на гроші? Перлини, Смарагди та ін. так не працюють. А Ремпобуттехніка має робочий стаціонарний телефон?

купив би грама 4! По якій ціні готові віддати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де у нас в Луцьку можна здати золото?В обмін на гроші? Перлини, Смарагди та ін. так не працюють. А Ремпобуттехніка має робочий стаціонарний телефон?

купив би грама 4! По якій ціні готові віддати?

У нас готові вироби - вас влаштує чи потрібно переплавити? По 400 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а десь можна з брухту срібла замовити виріб? Хтось займається саме сріблом? Назбиралась ціла купа мотлоху вдома....

Ми обручки таким чином замовляли - Наш Майстер на Ювілейному. І з двору приміщення теж є майстерня. Дешево

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...