Перейти до змісту

з 8 березня?


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

А ви святкуєте? Чому?

А якщо не святкуєте, то чому?

Вам потрібна зайва дата, щоб отримати в подарунок нові труси-мобільний-шоколадку-віничок тюльпанів-мяку іграшку?

Вам не потрібна зайва дата, бо все це ви і так маєте?

Це феміністична дата? Антифеміністична? Пережиток совка чи приємний спосіб згадати про свою приналежність до статі?

Одним словом, висловлюйтесь, а заодно, можете вітати одна одну.

Хлопці (див. чоловіки) в темі вітаються. Можете висловлюватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Хлопці (див. чоловіки) в темі вітаються. Можете висловлюватися.

Дивлюсь у вікно і бачу стадо баранів біля ЦУМ-а

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надзвичайно не люблю загальноприйняті свята. Їх святкування намагаюсь уникнути.

Після одруження перестав дарувати дружині квіти, а до того півтора року вони в неї не переводились ... хоча 2 букета = комплекту чудової нижньої білизни (і самому не слабо вибрати), чи іншому потрібному мінідевайсу. Останній подарунок був за декілька днів до 8-го, хоча по факту подарунок був примазаний під цю дату ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схожі думки у мене викликає новомодне свято "День святого Валентина". Справді виділяти для коханої якийсь визначений один день трохи дико. Навпаки вся палітра почуттів живеться спонтанністю і непередбаченістю.

Щодо 8 березня то я навпаки підтримую.

Адже нас оточує купа жінок, привітати яких теж не зайве. Сім'я, робота, знайомі, віртуальні знайомі, колишні коханки з якими залишились дружні відносини :) і т.д. Їм буде приємно навіть від простого привітання, вже не говорячи про якийсь презент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у мене якесь невизначене ставлення до 8 Березня...фіфті-фіфті... Люблю, бо це прихід весни, не люблю, бо стадність в закупівлі квітів дратує. Люблю щирі вітання, особливо від близьких, в щирості яких не сумніваєшся, або від людей, з якими давно не спілкувалася, а вони раптом про тебе згадують. Не люблю, коли телефонують і вітають ті, хто робить це, бо так треба. От таке ставлення... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свято скасувати, вихідний залишити.

ідея супер, але викрутитись не вийде (

...

вітаю весь жіночий колектив board.lutsk.ua зі святом 8 березня... :_24:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я люблю і 8 березня, і свято св.Миколая і День Валентина... Ще один привід зробити близьким приємність! Не вірю жінкам, які кажуть, що не люблять і не поважають таких свят, як День Святого Валентина та 8 березня. Просто таким чином вони захищаються від можливої неуваги з боку чоловіків. Ну то моя думка. Зовсім іншої думки я, що до Дня Української армії. Ну як можна вітати хлопців з цим святом, коли при запитанні "Чи служив в армії?" 99% моїх знайомих хлопців відповідали: "я шо дибіл?", ну чи щось в тому дусі. Десь краєм вуха чула, що М. Горбачов запровадив 7 листопада Всесвітній день чоловіків, от тоді і буду вітати нашу сильну половину людства))).

Висновок: люблю 8 березня, хочу уваги і квітів, подарунків і поцілунків! :P:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я люблю і 8 березня, і свято св.Миколая і День Валентина... Ще один привід зробити близьким приємність! Не вірю жінкам, які кажуть, що не люблять і не поважають таких свят, як День Святого Валентина та 8 березня. Просто таким чином вони захищаються від можливої неуваги з боку чоловіків. Ну то моя думка. Зовсім іншої думки я, що до Дня Української армії. Ну як можна вітати хлопців з цим святом, коли при запитанні "Чи служив в армії?" 99% моїх знайомих хлопців відповідали: "я шо дибіл?", ну чи щось в тому дусі.

Висновок: люблю 8 березня, хочу уваги і квітів, подарунків і поцілунків! :P:rolleyes:

Підтримую)) Було приємно привітати рідних і близьких і самій отримати подарунки. Це дійсно приносить задоволення! Навіщо ж собі в тому задоволенні відмовляти? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

............... Ще один привід зробити близьким приємність! Не вірю жінкам, які кажуть, що не люблять і не поважають таких свят, як День Святого Валентина та 8 березня. Просто таким чином вони захищаються від можливої неуваги з боку чоловіків. Ну то моя думка.........

.......Висновок: люблю 8 березня, хочу уваги і квітів, подарунків і поцілунків! :P:rolleyes: .........

з цим погоджуюсь.

важлива не вартість букета /подарунка/, не його величина, а сам процес, увага....

жінки чуттєві і емоційні. так вони і сприймають це і все навколо...

а чоловікам заморока: придумати, знайти, купити /зробити/, принести, подарувати, бо вони живуть конкретними діями, а жінки емоціями..

мамі купую квіти в цей день /вже купив годину тому, зараз у вазу поставлю/, та й взагалі я їй часто купую квіти.... ;) мені це в прикол і їй приємно..

вітаю всіх жінок!!!

будьте чистими і прекрасними, добрими, люблячими і усміхненими, бо це у великій мірі і робить нас /чоловіків/ сильнішими..

зі святом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да! Женщины и девушки!

Сегодня ваш день и ниипёт! А вместо цветов пусть мужья и парни одарят вас романтическим завтраком и секас целый день!

Уррааааа!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

C праздником дорогие женщины, девушки: мамы, сестры, любимые, колежанки, знакомые и не знакомые .....

Весны Вам, здоровья, радостного настроения, любви и женского счастья!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я дуже люблю це свято, головне не подарунок, а настрій який воно приносить, всі тебе вітають, посміхаються, на вулиці пахне весною і квітами.... :g15::g15::g15: І хоч сьогодні я була на роботі - :g15: настрій від того ні капельки не погіршився, а лише покращився (і не від алкоголю, за це в нас сильно штрафують ;) ) а від приділеної уваги ну і звичайно квітів :g15::g15::g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби цього свята не було - його варто було б придумати. Хоча б для того, щоб згадати, як це добре, що в світі є жінки. Які і дитину народять, і в хаті приберуть, і їжу, іноді навіть смачну, приготують...

Та й це ще привід привітати найрідніших, найближчих, найнеобхідніших в житті - мам, дружин, дочок, подруг, коханих, просто знайомих. Як казав мій знайомий: "Давайте вип'ємо за мене! Вам все-одно, а мені приємно." :) А якщо непитущі, то просто привітайте гарним словом і в житті людини, яку вітаєте на одне гарне слово стане більше.

От, мабуть, для чого це свято. :)

Хоча, що ми жінки, без вас чоловіків варті. Тож давайте жити дружно! :glare:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із питання чи подобається - перейшли у привітання.

Складається враження, що це єдиний день у році, коли чоловіки згадують, що жінці треба квіти подарувати. А ні, другий, якщо згадають, то на День Народження принесуть.

Жінкам подобаються будь-які подарунки, в принципі, і для цього окремих свят не потрібно вигадувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...