Перейти до змісту

Україна має талант


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

А я щось у цьому виступі нічого такого захопливого, як тут усі пишуть, не побачив

А ті всі ігри з водою тільки заважають нормальному звучанню, ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю як інші (я такі передачі не дивлюсь), але мені не сподобалось...

Чув деякі треки цього гурту, але післю їх участі в даній програмі думка щодо них змінилась... вони б ще у фабрику зірок пішли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю як інші (я такі передачі не дивлюсь), але мені не сподобалось...

Чув деякі треки цього гурту, але післю їх участі в даній програмі думка щодо них змінилась... вони б ще у фабрику зірок пішли...

Може аби підтвердити право на прима-суддівство запропонуєш щось з власної творчості? Якщо ні, то спамити свій негатив через кожні 12 хв. не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені сподобалось:) Відчувались мурашки по тілу.

Це було зовсім не схоже на інші музичні номери. Не сподобалось одне - російська мова солістки до і після номеру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не кидайте в меня помидорами, но мне тоже не понравилось, ничего такого не увидел, песня не запомнилась, спецэфекты тоже так себе, если слушать без видео ничего особенного. Но ребята всеравно молодцы! Девочка эмоциональная, да и вообще номер приподнесли очень хорошо, задумка была отличная! Думаю, если бы исполнили композицию, без инструментов, а только с помощью воды, порвали бы всех :) Только не знаю как это осуществить, придумают, низкий поклон!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч хтось на теренах бувшого СРСР таке пробував?? А якщо й пробували, то виходила ахінея та какофонія.

Так ото ж.

Голос у дівчини дуже потужний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

409px-Dobeisa.jpeg

Аргумент № 1 или Отмазка Уве Болла

п.с. потужний голос у Сабіни Классен, а це так собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виконували емоційно і щиро - цим і подобались!

Халтури не було, тому виділились серед інших учасників. А голос у солістки справді чарівний :)

Проте не думаю, що у них є великі шанси виграти конкурс..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Великі шанси чи невеликі - то питання другорядне, зате пропіарились просто на ура. :)

P.S. Так, виступ мені сподобався. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився в гілці відео. Гм. Словами доброї подруги можу сказати одне: "Миленько". Якщо щось краще придумають на наступний тур, то... Інакше "НП" - не пройдуть. ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вообще щетаю, что хорошо, просто хорошо, что в Украине есть такие таланты :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мне не хватает какого-то убойного припевчика. После слов "Я не відпущу спогад" так и просится, чтоб зажарила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

следующий написавший очередной комментарий не по теме топика получит бан на неделю. не хватало еще в толксах ваших мовосрачей :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Є титрубка? бо я не дивився

Тут эфир от 9-го апреля. Размер 1.63 GB, трекер без регистрации.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Гурт В.О.Д.А. пройшов у півфінал шоу "Україна має талант" і СЬОГОДНІ 23 квітня в прямому ефірі по СТБ заграє знову. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гурт В.О.Д.А. пройшов у півфінал шоу "Україна має талант" і СЬОГОДНІ 23 квітня в прямому ефірі по СТБ заграє знову. ;)

вже у фіналі))

Що тут скажеш... Молодці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже за них голосовал :) Молодцы. Все лучше и лучше. В финале будет разрыв :woohoo:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...