Перейти до змісту

Трансферінг реальності - Зеланд В. (фільм Секрет відпочиває)


ronya

Рекомендовані повідомлення

Трансферінг реальності

55530285.jpg

Автор: Вадим Зеланд

Формат: MP3

Книга складається з 5 частин:

1. Пространство вариантов

2. Шелест утренних звезд

3. Вперед в прошлое

4. Управление реальностью

5. Яблоки падают в небо

Трансерфінг - це потужна технологія керування реальністю. Варто її застосувати, і життя почне мінятись під ваше замовлення. Ціль при використані технології Трансерфінгу не досягається, а по великому рахунку реалізується сама. В це неможливо повірити, але тільки з першого погляду Ідеї, що викладені в книзі, вже знайшли практичне підтвердження. Ті, що пробували займатись Трансерфінгом, відчули глибоке здивування, що граничить з захватом. Навколишній світ Транссерфера значною мірою міняється буквально на очах.

P.S. Для тих кому сподобався фільм Секрет - Трансферінг реальності також повинен сподобатись. Він розкриває згадані у фільмі Секрет механізми значно глибше.

P.S.S. Для скептиків і тих хто не любить подібні книги, раджу хоча б прослухати першу частину книжки. Слухається дуже легко. Всім, кому я радив прочитати, книга сподобалась.

Скачати (480 Мб) >>>

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене хватило на 5 хвилин дивлячись "Секрет", до того моменту коли один сектант сказав що коли дуже сильно тужитись, уявляючи собі якийсь предмет, то він з"явиться.

Вони не варті потраченого часу, бо з реальністтю немають нічого спільного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

480 МБ аудиокнига???????????????????????????????????

Да это %;?*(дец, а не аудиокнига!

По суті книга складається з 5 книг, можна слухати окремо.

Якщо в тебе так туговато з трафом, то вже на одну частину думаю зможеш виділити 100 Мб.

Чи ти не хочеш щоб твій бізнес пішов вгору???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що тут такого дивного, що аудіокнига 480 мб?

Я, наприклад, качаю у високому бітрейді аудіокнижки, і, в мене, в середньому, аудіокнига займає 1,2 Гб.

Правда, книги, з цього напрямку, що вказано в темі, не слухаю і не збираюся слухати. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на яку суму потрібно порошка купити, щоб то всьо запрацювало і я за рік став брільянтом? я серйозно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на яку суму потрібно порошка купити, щоб то всьо запрацювало і я за рік став брільянтом? я серйозно!

Краще другого порошку купи, грама два, і мадам якусь запроси, або краще дві. Тоді такий маятник можна організувати ого-го.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на яку суму потрібно порошка купити, щоб то всьо запрацювало і я за рік став брільянтом? я серйозно!

ти собі не уявляєш яким треба бути оптимістом щоб закупити в них зубні пасти по 60 грн, і пробувати їх продати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

foxx77, romaxa11 в цих книгах нічого не говориться про мереживий маркетинг.

Це звичайно не знімає можливості стьобу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці диски частина маркетингу, їх тулять за гроші на семінарах і після перегляду чи прослуховування диска здоровий глузд вдало замінюється на трансферинг реальності. Сам подумай, хіба людина з здоровим глуздом зможе собі уявити що їй вийде продати дорогу продукцію коли в усіх супермаркетах повно різних дешевих аналогів по якості нітрохи не гірших. Ці фільми це форматування мозга. Прочитай що написано на диску. "Реальність почне від тебе залежати якщо просто змінити свою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 foxx77, romaxa11:

Хлопці, порошок продають не в цьому треді.

Ці диски частина маркетингу, їх тулять за гроші на семінарах і після перегляду чи прослуховування диска здоровий глузд вдало замінюється на трансферинг реальності. Сам подумай, хіба людина з здоровим глуздом зможе собі уявити що їй вийде продати дорогу продукцію коли в усіх супермаркетах повно різних дешевих аналогів по якості нітрохи не гірших. Ці фільми це форматування мозга.

Вперше чую, щоб трансферінг реальності продавали на семінарах (не ізотеричних).

Де ти таке бачив?

Прочитай що написано на диску. "Реальність почне від тебе залежати якщо просто змінити свою думку.

Так трішки не так написано. Мається на увазі що ти можеш впливати на свою реальність (тобто вибирати ту, яка тобі потрібна).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці диски частина маркетингу, їх тулять за гроші на семінарах і після перегляду чи прослуховування диска здоровий глузд вдало замінюється на трансферинг реальності. Сам подумай, хіба людина з здоровим глуздом зможе собі уявити що їй вийде продати дорогу продукцію коли в усіх супермаркетах повно різних дешевих аналогів по якості нітрохи не гірших. Ці фільми це форматування мозга. Прочитай що написано на диску. "Реальність почне від тебе залежати якщо просто змінити свою думку.

1. Книги можна скачати абсолютно безкоштовно, багато звідки. І вже давно.

2. Читав одну з книг, про продажі там ні слова не було. Для себе я її зрозумів так: кожна ситуація маятник, який всі розгойдують, і від тебе залежить чи сприймеш ти ці коливання чи віднесешся до них спокійно. Приклад : їдеш ти по дорозі, тебе підрізає авто, замість того щоб його матюкати/підрізати/ догнати по книзі ти на це реагуєш спокійно, підрізало хоть 5 чоловік за день - don't worry be happy.

Реальність почне від тебе залежати якщо просто змінити свою думку

Абсолютно вірно сказано. Я б сказав від нашої реакції на ситуації, бо саме це, наш погляд на речі, складає нашу реальність, а ні що інше.

Те саме з політикою, всі сваряться хто за кого, ти - абсолютно спокійний. Навряд чи вдасться змінити думку опонента, я протягнув три тижні по цій системі. Жити скажу стало набагато простіше і легше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Читав одну з книг, про продажі там ні слова не було.

Це ж не по продажам книги. Там про них і не йдеться.

Реальність почне від тебе залежати якщо просто змінити свою думку

Абсолютно вірно сказано.

Слово "залежати" - це вже інтерпритація, я б сказав би змінюватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боюсь накликати на себе гнів автора теми, але відчувається якась трошки фанатичність.

Якщо я помиляюсь, то зазделегідь прошу пробачення.

Зеланд просто перефразував ідеї озвучені раніше іншими авторами, трохи доповнив, в деяких моментах надав думкам нову форму. Нічого нового в його книгах не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зеланд просто перефразував ідеї озвучені раніше іншими авторами, трохи доповнив, в деяких моментах надав думкам нову форму.

Звісно, що він не все сам придумав,

я теж думаю, що частину матеріалу він зібрав з різних джерел і подав під власним соусом і власним баченням.

В тому то і оригінальність.

Нічого нового в його книгах не має.

Так можна і про любого автора сказати. Використав раніше відомі слова і букви і нічого нового немає :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому то і оригінальність.

Нема там оригінальності. Твоя реакція типова. Людина коли починає читати такого роду літературу входить в стан специфічної ейфорії.

В дискусію вступати не буду. Про нашу з тобою розмову можна згадати десь через рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому то і оригінальність.

Нема там оригінальності. Твоя реакція типова. Людина коли починає читати такого роду літературу входить в стан специфічної ейфорії.

В дискусію вступати не буду. Про нашу з тобою розмову можна згадати десь через рік.

Ти його хоч читав/слухав?

Які книги, якщо так?

P.S. Я б сказав, що книга дуже оригінальна і нестандартна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читав, я не вмію слухати книги.

Ще років два назад. У мене товариш в свій час ним захоплювався. Не читав тільки останню ступінь, але якщо ти звернув увагу, то автор топчеться навколо одного і того ж. Повір зміст книги посередній. Просто люди які почали читати таку літературу, як правило не зупиняються. Пізніше відкриєш багато чого нового у інших авторів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читав, я не вмію слухати книги.

Ще років два назад. У мене товариш в свій час ним захоплювався. Не читав тільки останню ступінь, але якщо ти звернув увагу, то автор топчеться навколо одного і того ж. Повір зміст книги посередній. Просто люди які почали читати таку літературу, як правило не зупиняються. Пізніше відкриєш багато чого нового у інших авторів.

Я тобі скажу чесно, що я слухав книгу більше 2 років назад.

І зміст книги, особливо, першої частини справді цікавий.

І в мене залишились дуже приємні враження про книгу.

І суть, може навіть не в самому трансферінгу, як в тому, що подається дуже багато цікавих думок.

Так ти ще читав когось крім Зеланда?

Яких авторів знайшов для себе цікавими?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись давненько також слухав, перед сном, краще самої суперської вечірньої казки, засинав на раз два)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Нещодавно скачав Зеланда, потихеньку слухаю Трансерфінг.

Враження від книги в мене зараз типу "ну добре-добре, припустимо. і шо далі?"

Доволі дивно сприймається, коли автор на прикладі маятників в одну кучу зліплює енерго-інформаційне поле, і фінанси великих корпорацій. Як на мене - все не так просто )).

Із книг з тої ж серії раджу почитати Дмитра Верещагіна "ДЕІР".

Він як автор - пише дуже цікаво, крім того інформація більш конкретизована, менше води, багато вправ для практики.

По цій системі також виділяють ступені, проводяться семінари.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...