Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

Ленька, чтобы за него голосовали, давал бабушкам гречку и рис. А когда зимой не убирали снег и не посыпали улицы солью (такого цирка еще не видел, горы снега по 2м), киевляне советовали бабушкам посыпать улицы гречкой )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В когось є проблеми з нетом?

В мене вчора ввечері пропав нет і як хочу підключитись видає помилку 809

Дзвонив у техслужбу сказали що така проблема в багатьох з"явилась і що вирішують.

та сама фігня dry.gif , пінг на берлогу проходить, але ніфіга не грузиться. Загружається тільки http://internet.beeline.ua , де можна зайти в особистий кабінет. і всьо, помилка 809 :angry2:, в 23:30 нету так і не було, зараз не знаю.

Аналогфічна фігня - "помилка 809". Тільки http://internet.beeline.ua і грузиться. В 23:50 не було нету. В 6:00 ранку також не було. 

Цікаво чи поденне зняття коштів з рахунку на період "технічних проблем" буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так пацики пора в лічний кабінет і призупинення послуги делать :)

Паніка :mdr: Бігом біжімо в особистий кабінет і призупиняєм послугу, адже інет на певний час пропав.... :g05:

Народ ви припомніть скільки раз у Датагруп вибивало інтернет!, в мене особисто місяці 3-4 була проблема що протягом кожної години 100% переривало інет на 1-2 хвилини, ато і на більше - приходили майстри, щось лагодили і нічого не змінювалося...

У кожного оператора, можуть бути проблеми...

Мене особисто все влаштовує, да те, що інет перервало вже 2-й раз за весь час користування це неприємно, але на відміну від Датагруп я на Бджолайн плачу не 65 грн., а 29грн. і получаю однозначно кращі послуги в плані трафіку і того ж переривання інету, оскільки на попередньому операторі в мене було набагато більше проблем з нетом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Билайновская сеть в Луцке только на этапе строительства, очень часто случается такое, что кооперативные дома, общежития, организации и т.д., сначала отказываются от того, чтобы им завели кабель. Когда районы сданы в эксплуатацию, они раздупляются и просят чтобы их подключили к инету. Из-за этого приходится приходится резать кабеля и все переделывать. Эта одна из причин отсутствия интернета.

В районе Лучеська есть билайн по Возрождения, четная сторона. Все, что по нечетной на этапе строительства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Билайновская сеть в Луцке только на этапе строительства, очень часто случается такое, что кооперативные дома, общежития, организации и т.д., сначала отказываются от того, чтобы им завели кабель. Когда районы сданы в эксплуатацию, они раздупляются и просят чтобы их подключили к инету. Из-за этого приходится приходится резать кабеля и все переделывать. Эта одна из причин отсутствия интернета.

В районе Лучеська есть билайн по Возрождения, четная сторона. Все, что по нечетной на этапе строительства.

А шо в районі інтернета??? не вкурсі? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І деж той Юрік, хоть би шось пояснив (реально шо і як)!

В мене також нема інета. Будемо чекати разом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А район интернЕта, это где? :lol:

Я маю на увазі, що ти так розказуєш де підключення є де нема, які проблеми з підключення, то можливо ти знаєш у чому причина збоїв з інетом вчора та сьодні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не могу отвечать за кого-то. В Луцке работает несколько подрядчиков. По тем районам, что построили мы, никакие дополнительные работы не ведутся. Вариант такой: либо проблемы на уровне билайна либо другие подрядчики что-то изменяют.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І деж той Юрік, хоть би шось пояснив (реально шо і як)!

В мене також нема інета. Будемо чекати разом :)

сорі за оффтоп: а те шо я тобі в приват написав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Билайновская сеть в Луцке только на этапе строительства, очень часто случается такое, что кооперативные дома, общежития, организации и т.д., сначала отказываются от того, чтобы им завели кабель. Когда районы сданы в эксплуатацию, они раздупляются и просят чтобы их подключили к инету. Из-за этого приходится приходится резать кабеля и все переделывать. Эта одна из причин отсутствия интернета.

В районе Лучеська есть билайн по Возрождения, четная сторона. Все, что по нечетной на этапе строительства.

В мене будинок по другый стороні Відродження якраз, не парна сторона, але будинок відноситься до вулиці Московської, який шанс що й до нашого будинку проведуть, уточню Московська 58.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В когось є проблеми з нетом?

В мене вчора ввечері пропав нет і як хочу підключитись видає помилку 809

Дзвонив у техслужбу сказали що така проблема в багатьох з"явилась і що вирішують.

та сама фігня dry.gif , пінг на берлогу проходить, але ніфіга не грузиться. Загружається тільки http://internet.beeline.ua , де можна зайти в особистий кабінет. і всьо, помилка 809 angry.gif, в 23:30 нету так і не було, зараз не знаю.

до 15 числа строк вирішення! так шо ждем 15-е число )

афігеть dont.gif

а у мене робить і мобільний нет і пчёлы-на-домуglare.gif , правда на КРЗ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Московская 58 будет с инетом, но потом )))) После того, как возьмем штурмом ключевые дома. Ящик по этому адресу установлен, кабель заведен и сварен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а у мене робить і мобільний нет і пчёлы-на-домуglare.gif , правда на КРЗ...

Та у мене також сьогодні ніяких проблем не було і все нормально працює, от тільки, що вчора інтернет перервало на 2 години...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все вже працює :)

Де?blink.gif По вул. Кравчука як не працювало зі вчорашнього дня, так і не працює 0121.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу. дійсно працює... а то я вже хотів іти назад :)))

дивно чому не Кравчука не робе. на Воїнів вже працював! сусідня вулиця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все вже працює :)

Де?blink.gif По вул. Кравчука як не працювало зі вчорашнього дня, так і не працює 0121.gif

В мене працює на вул.Кравчука, кажу ж ще зі вчорашнього дня все норм., можливо ніччю вибивало, але я не знаю - спав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на кравчука вже теж є нет

Так що техпідтримка не підвела. Як сказали що до обіда буде, то майже до обіда і зробили +/- 2 год..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Ветеранів (33-й) не працювало ні вчора ввечері, ні сьогодні зранку. Зараз не знаю чи запрацювало - не дома, в іншому районі міста. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Московская 29, Декабристов 25 и угловой дом Московская- Козакова (номер не знаю, предп №1) будут без инета

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...