Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

Вулиця світла..так звучить!

Проспект Темряви :smile3:

по темі:Кравчука 15б коли буде? а то звониш на один номер, якийсь хлопець каже шо вот вже на днях буде, наступний раз дзвониш-ше нема кількості заявок.

фіг зрозумієш шо і як.

До речі:ота маладьож шо сдить на трубках вроді не грубить, але не в темі зовсім.Один одного перекручують і толку немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підключив Білайн. Шукаю існуючого абонента який проживає по пр. Соборності 8, 12, 10, 14 ,16, щоб отримати Бонуси (50грн.) за підключення друга.

Если еще не замутил так давай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ,питання до тих,в кого нет підключений через роутер. Берлога працює? В мене DIR-320 прошивка 1.21 .Маршрут в роутері прописаний(10.0.0.0,255.0.0.0,10.79.22.1)а на берлогу зайти не можу.Також не відкривається http://forum.beezone.info/ .В кого працює,підкажіть в чому граблі,будь-ласка. Чи то білайн щось замутив,щоб нет не роздавали? До речі,почалась така фігня після того,як змінились ір-шки на 46.х.х.х

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ,питання до тих,в кого нет підключений через роутер. Берлога працює? В мене DIR-320 прошивка 1.21 .Маршрут в роутері прописаний(10.0.0.0,255.0.0.0,10.79.22.1)а на берлогу зайти не можу.Також не відкривається http://forum.beezone.info/ .В кого працює,підкажіть в чому граблі,будь-ласка. Чи то білайн щось замутив,щоб нет не роздавали? До речі,почалась така фігня після того,як змінились ір-шки на 46.х.х.х

А без маршрутов (вручную прописанных), заходит? У меня TP-LINK WR941 сам прописал нужные маршруты и работает все ок. Айпи и днс компа получены автоматом от роутера, ДНС стоит: 10.10.10.2 (это в компе, тоже был выдан автоматом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ,питання до тих,в кого нет підключений через роутер. Берлога працює? В мене DIR-320 прошивка 1.21 .Маршрут в роутері прописаний(10.0.0.0,255.0.0.0,10.79.22.1)а на берлогу зайти не можу.Також не відкривається http://forum.beezone.info/ .В кого працює,підкажіть в чому граблі,будь-ласка. Чи то білайн щось замутив,щоб нет не роздавали? До речі,почалась така фігня після того,як змінились ір-шки на 46.х.х.х

А без маршрутов (вручную прописанных), заходит? У меня TP-LINK WR941 сам прописал нужные маршруты и работает все ок. Айпи и днс компа получены автоматом от роутера, ДНС стоит: 10.10.10.2 (это в компе, тоже был выдан автоматом)

Сразу,как только поставил его,он сам подхватил маршруты,всё работало.Проблемы начались после смены пула айпишников.После этого пробовал перешивать,ресетил,строил по-новому - эхвект один. Без рутера всё работает гуд.Короче х.з.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проконсультуйте будь-ласка. Якщо я хочу перейти на білайн, то як відбувається відключення від ДГ. Це призупинення послуги, повне розірвання догвору? Чи є якісь штрафні санкції?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заява подається до 25 числа але спершу спробуй Інтернет від Beeline а ДГ законсервуй ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+100

Законсервуй!

Від ДГ відключитись завжди встигнеш.

Можливо ДГ колись дасть кращу якість і кращі тарифи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+100

Законсервуй!

Від ДГ відключитись завжди встигнеш.

Можливо ДГ колись дасть кращу якість і кращі тарифи.

Тобто є можливість безстроково призупинити надання послуг Дг без повного розірвання договору? Якщо я правильно зрозумів, то це і справді оптимальний варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто є можливість безстроково призупинити надання послуг Дг без повного розірвання договору? Якщо я правильно зрозумів, то це і справді оптимальний варіант.

Якщо не помиляюсь, то є обмеження часу консервації і точно ця послуга не є безкоштовною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, у себе в під'їзді знайшов оголошення від жовто-чорних, що інет 5 мегабіт\сек - 29 грн! Мені сфоткати?!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, у себе в під'їзді знайшов оголошення від жовто-чорних, що інет 5 мегабіт\сек - 29 грн! Мені сфоткати?!?

Вилізь з танку! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, у себе в під'їзді знайшов оголошення від жовто-чорних, що інет 5 мегабіт\сек - 29 грн! Мені сфоткати?!?

Звичайно :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, у себе в під'їзді знайшов оголошення від жовто-чорних, що інет 5 мегабіт\сек - 29 грн! Мені сфоткати?!?

http://internet.beeline.ua/ukr/tariffs/rates.wbp?theme-id=b9c89bf5-73d7-4a5d-877b-65f0f3f34f9b

Якщо не бачив :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цікавить так штука як Кредитний ліміт в тарифному плані: 5 мегабіт – 7 грн, в тарифних планах: 10 мегабіт та 100 мегабіт - 14 грн.

Як розуміти? якщо в мене на рахунку 14 грн то мене можуть заблокувати чи якщо в мене - (мінус)14 грн тоді блокують?

Як тут правильно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цікавить так штука як Кредитний ліміт в тарифному плані: 5 мегабіт – 7 грн, в тарифних планах: 10 мегабіт та 100 мегабіт - 14 грн.

Як розуміти? якщо в мене на рахунку 14 грн то мене можуть заблокувати чи якщо в мене - (мінус)14 грн тоді блокують?

Як тут правильно?

Коли на рахунку закінчилися гроші, то ще можна на 14 грн користуватися і-нетом. Тоді вже блокують до тих пір, поки не погасиш борг - 14 грн і місячну абонплату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні подав заявку на підключення до Білайн. Хто хоче отримати бонус 50грн? Завтра останній день акції!!!

До-речі? Друг має бути з тієї ж вулиці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...