Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

Гнатюк Ірина? там только она вконтакте сидит... и я один на гордиюк 29...

так что, минус 1 билайну

Немає вконтакті такої, хоча в сусідньому будинку вона є.

post-6631-1274538728,31_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Гордіюк 29 підключено більше 10-ти абонентів і серед них нема Гнатюк Ірини або ж заявку подано на інше ім'я.

Oli, тобі щось доказувати я не збираюся, бо це марна трата часу. Будуть підтверджені факти, тоді будемо спілкуватися, а так твої слова це просто непідтверджений звук. ;)

ой ти хакер, йомайо... я образно сказал!!!

Ти не образно сказав, ти просто ляпнув аби ляпнути, а Maniko вказав де саме живе вищезгадана Ірина і знову тут не ті дані, що писав ти, вона вже живе на Гордіюк 33, а не 29

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

07d19f5abfeft.jpg

по друге Датагрупа майже взагалі там нема на Гордіюк, ну хіба що декілька, ну і в 33а ... і що де горіло бачив, якщо не помиляюсь білайн підключав абонента, Гнатюк Ірину, так?

внимательней читай... я не писал что она в 29

и свидетели есть, что ето билайн, с того дома... шо вы начинаете... провинились - платите

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и пост Maniko думаю нада удалить, там пишет где она жывет, правила читай и бан ему втулите

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розвели флейм ппц! :dont: Я за білайн, швидкість і надання послуг на висоті!

Жодний Луцький провайдер не дає таку швидкість до 100мбит з БЕЗЛІМІТНИМ ТРАФІКОМ і це великий плюс білайну! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розвели флейм ппц! :dont: Я за білайн, швидкість і надання послуг на висоті!

Жодний Луцький провайдер не дає таку швидкість до 100мбит з БЕЗЛІМІТНИМ ТРАФІКОМ і це великий плюс білайну! :)

Хвалити провайдера чи можна буде через місяці 3-4 або взагалі коли абонентська база буде така як в ДатаГруп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розвели флейм ппц! :dont: Я за білайн, швидкість і надання послуг на висоті!

Жодний Луцький провайдер не дає таку швидкість до 100мбит з БЕЗЛІМІТНИМ ТРАФІКОМ і це великий плюс білайну! :)

Хвалити провайдера чи можна буде через місяці 3-4 або взагалі коли абонентська база буде така як в ДатаГруп.

Поживем побачим ;) Думаю все буде гуд, головне щоб миші кабель не погризли :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хвалити провайдера чи можна буде через місяці 3-4 або взагалі коли абонентська база буде така як в ДатаГруп.

А хто сказав, що абонентська база в Білайна менша, ніж в ДГ??? Я не спец по телекомунікаціям, тому прошу відразу ногами не копати, якщо помиляюсь, але локальна мережа Білайна налічує набагато більше абонентів, ніж ДГ! До неї входять абоненти з 16 міст України!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто сказав, що абонентська база в Білайна менша, ніж в ДГ??? Я не спец по телекомунікаціям, тому прошу відразу ногами не копати, якщо помиляюсь, але локальна мережа Білайна налічує набагато більше абонентів, ніж ДГ! До неї входять абоненти з 16 міст України!

В ДГ база по містам не менша але я мав на увазі інше. На місто передбачений якийсь канал і в перший місяць підключення, за умови малої к-ті абонентів він не буде завантажений. Тому й кажу, що можна буде порівнювати провайдерів (лаги, пінги, відсутність інету, сервісна підтримка) із зростанням абонентської бази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нифига себе, пошол в Фуршет за пивом... а тут смотрю какаято тварь пароль востановляет мой...

кто знает чей это ай-пи 10.37.0.190 ????

Здравствуйте, Oli!

Вы получили это письмо, поскольку был сделан запрос на восстановление вашего пароля в форуме «».

Если вы не делали такой запрос, проигнорируйте и удалите это сообщение.

Если же вы в самом деле забыли свой пароль, заново активируйте вашу учетную запись.

Чтобы активировать вашу учетную запись, необходимо перейти по ссылке

http://board.lutsk.ua/index.php?*******************************

Активация произойдет автоматически.

Если таким способом сбросить пароль не удалось, попробуйте активировать вручную. Пройдите по ссылке

http://board.lutsk.ua/index.php?*******************************

и введите указанные ниже ID пользователя и код активации (не пароль!) в соответствующие поля.

===================================

ID пользователя: ****

Код активации: ***********************

===================================

После активации учетной записи следуйте инструкциям по восстановлению пароля, которые будет сообщать вам форум.

Если ничего не получается, свяжитесь с администратором форума!

(IP адрес отправителя: 10.37.0.190)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до мене сьогодні дзвонили, молодці, заохочують людей, розказують тим хто ще не в курсі :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ДГ база по містам не менша

Абоненти ДГ з різних міст НІЯК не зв"язані між собою, а в Білайні всі вони входять до однієї гігантської локальної мережі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розвели флейм ппц! :dont: Я за білайн, швидкість і надання послуг на висоті!

Жодний Луцький провайдер не дає таку швидкість до 100мбит з БЕЗЛІМІТНИМ ТРАФІКОМ і це великий плюс білайну! :)

Хвалити провайдера чи можна буде через місяці 3-4 або взагалі коли абонентська база буде така як в ДатаГруп.

Давайте може ще задумаємся, що буде через рік...

Головне ті послуги, що зараз надаються, ось і все.

Чому користувачі Датагруп, Укртелеком так ярко обсирають Білайн, вони ж не користуються цим провайдером і з цього вивод, що толком нічого знати не можуть, а користувачі Білайна всім задоволені?

На даний момент в Датагруп одноначно полуги гірші, в мене за день декілька раз вже вибивав інтернет, швидкість їхня також не радує на скаучання + обмеження в трафіку при тому, що я часто спілкуюсь в skype і переглядаю веб камери з будівництва стадіонів розхід трафіку досить великий...

Більше цікавить від Білайнівців скільки на сьогодні, тобто фактично за місяць від початку підключень, з'явилось абонентів в провайдера, чи багато заявок на піключення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розвели флейм ппц! :dont: Я за білайн, швидкість і надання послуг на висоті!

Жодний Луцький провайдер не дає таку швидкість до 100мбит з БЕЗЛІМІТНИМ ТРАФІКОМ і це великий плюс білайну! :)

1. швидкість 100мбит тільки в локальній мережі

2. діє ліміт 300Гиг, після чого швидкість падає до 0.512

3. де ти почув таке що безліміт і 100мбит незнаю

4. швидкість запису інформації на вінчестер 30мбит почитай http://forum.te.ua/archive/index.php/t-8745.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4. швидкість запису інформації на вінчестер 30мбит почитай

можливо я чет не доганяю, але 100 мбіт, це 12,5 мегабайт, і ви стверджуєте що ви не в змозі з такою швидкістю писати на вінт?? ну тоді в вас дуже старий носій і мамка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розвели флейм ппц! :dont: Я за білайн, швидкість і надання послуг на висоті!

Жодний Луцький провайдер не дає таку швидкість до 100мбит з БЕЗЛІМІТНИМ ТРАФІКОМ і це великий плюс білайну! :)

1. швидкість 100мбит тільки в локальній мережі

2. діє ліміт 300Гиг, після чого швидкість падає до 0.512

3. де ти почув таке що безліміт і 100мбит незнаю

4. швидкість запису інформації на вінчестер 30мбит почитай http://forum.te.ua/archive/index.php/t-8745.html

Трафік усередині локальної мережі «Інтернет вдома» вважається внутрішнім трафіком і тому не тарифікується.

Тому ви можете вільно обмінюватись файлами з іншими користувачами послуги, завантажувати і розміщати на внутрішніх ресурсах великі файли і все це - абсолютно безкоштовно!

а на рахунок запису на вінчестер то хз. в мене качає в основному 10.5мбайт на секунт. мені хватає.

Могу скріншот викласти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому користувачі Датагруп, Укртелеком так ярко обсирають Білайн, вони ж не користуються цим провайдером і з цього вивод, що толком нічого знати не можуть, а користувачі Білайна всім задоволені?

На даний момент в Датагруп одноначно полуги гірші, в мене за день декілька раз вже вибивав інтернет, швидкість їхня також не радує на скаучання + обмеження в трафіку при тому, що я часто спілкуюсь в skype і переглядаю веб камери з будівництва стадіонів розхід трафіку досить великий...

Більше цікавить від Білайнівців скільки на сьогодні, тобто фактично за місяць від початку підключень, з'явилось абонентів в провайдера, чи багато заявок на піключення?

Я є користувачем ДГ і якщо почитати мої пости в темі "нових тарифів", то можна помітити, що ДГ я не хвалю. Щодо Білайна, то в мене товариш підключився в минулий понеділок (є свої граблі, але я про них не пишу). Озвучив тільки адекватні, на мою думку, критерії оцінки роботи провайдера, але якщо комусь хочеться думати, що спригнути з ДГ на Білайн - це панацея, то я буду тільки радий за них (менше навантаження на канали / сервера ДГ, які не справлялись з зміною тарифів, а відповідно і навантаженням).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користувався дуже багатьма провайдерами, як на роботі так і дома, як в Луцьку так і в інших містах, нещодавно підключив собі Білайн - ціна/якість повністю влаштовує, + маю фактично локалку з друзями в Луцьку(закачка до 11 мегабайт/секунду), непогану швидкість з інших міст(до 4 мегабайт/секунду). До того користувався дуже довгий час ОГО, якість теж непогана але спостерігав зростання пінгу і втрату пакетів, що іноді дуже дратувало, трохи користувався ДГ - швидкість гуд, інтернет за декілька місяців користування зник тільки один раз(але було), дратував лімітований трафік та NAT, закрити порті і прочі радості. Якщо говорити про роботу то найгірший інтернет таки ДГ - може в них там щось кармічне, але постійно якісь ремонтні роботи ведуться, постійно якісь аварії і прочє, їх зрозуміти то можна - але якщо в людей робота залежить від безперебійного інтернету то приходиться вибирати інших провайдерів. Все звичайно ІМХО, тільки мій власний досвід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працюю в інтернет клубі, користувалися Ого напевно Офіс 8+, чи як там... швидкість завжди була 8Мб, 10 користувацьких ПК и 2 для адмінів нормально працювали, модем калисто 821... тільки що одне, в 04:30 завжди був обрив на 20-30 хвилин.

Зараз переїхали, інтернет Візор, ужас скажу вам... обриви по 1-5 хвилин, на день близко 20-30 обривів, будемо напевно знову до ОГО старатися підключитись...

Від білайна так і не дочекались відповіді, я точно незнаю але шеф казав що писав заяву, чекаємо і надіємось на краще...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користувався дуже багатьма провайдерами, як на роботі так і дома, як в Луцьку так і в інших містах, нещодавно підключив собі Білайн - ціна/якість повністю влаштовує, + маю фактично локалку з друзями в Луцьку(закачка до 11 мегабайт/секунду), непогану швидкість з інших міст(до 4 мегабайт/секунду)

ВОТ ! повністю згоден з фаготом, можна з друзями обмінюватись великими файлами безкоштовно і швидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна з друзями обмінюватись великими файлами безкоштовно і швидко.

походи з вінтом відміняються)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт!

Хотів би запитати про подання заявок на сайті Білайна.

Вони на заявку хоть комусь відгукнулись чи відреагували????

Я вже особисто дві заявки зробив, а реакції 0%, що порадите...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт!

Хотів би запитати про подання заявок на сайті Білайна.

Вони на заявку хоть комусь відгукнулись чи відреагували????

Я вже особисто дві заявки зробив, а реакції 0%, що порадите...

Я подавав заявку на сайті. Вже на другий день мені передзвонили, а ще через день підключили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт!

Хотів би запитати про подання заявок на сайті Білайна.

Вони на заявку хоть комусь відгукнулись чи відреагували????

Я вже особисто дві заявки зробив, а реакції 0%, що порадите...

Да подавав заяву, через інтернет. Передзвонюють через кілька днів... так що все ок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...