Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

...і трафік на скачування не тарифікується.

А що там тарифікується якщо там повний анлім. чи все таки є якийсь ліміт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що там тарифікується якщо там повний анлім. чи все таки є якийсь ліміт?

У межах тарифів надається 300 ГБ трафіку на місяць із швидкістю згідно тарифного плану. Після використання цих об’ємів трафіку в зазначених тарифних планах швидкість зменшується до 0,512 Мбіт/с для скачування інформації (download) та 0,512 Мбіт/с для передачі інформації від абонента (upload).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[самореклама потерта модератором]

Ось в мене АДСЛ Датагруп за 100 грн. 2 Мб\с.

Причини чому буду розривати контракт:

1. З 16-00 до 22-00 кожного дня наочно видно втрати на лінії, збільшення затримок і швидкості відповідно - причина, нагрузки напевно ))

2. 100 грн. 2 Мб\с - це вже старий день, оскільки в блайна 2Мб-79 грн. 20 гривень звісно не велика сума, але ж так 10 місяців і вже вийде планочка памяті DDR2 :rolleyes:

3. Білайн пропонує динамічне іп! В роботі це дуже корисно коли маєш свою адресу в інтернеті. :smile-zachot:

'Представником по підключенню'?

Розвелось вас так званих представників як.. як бджіл.

От куди куди, а в цей розділ свій гарячий хотлінк пихать не треба. Тримайте в штанах.

Телефонує клієнт, ви записуєте дані і передаєте у відділ підлючень білайна, який в свою чергу пропонує певний відсоток за підключеного клієнта.

Але якщо клієнт вас запитає щось більше, аніж те що у вас в брошюрках, то відповідь буде передбачуваною - телефонуйте в службу підтримки і тд.

А все тому, що провайдер недостатньо грамотно підбирає представників, точніше взагалі не підбирає..

Несудити по собі, будь ласка!.. Багато користувачів до нас звертається, багато отримують чіткі відповіді про термін, дату підключення, про пакети, послуги ітд. Все тому що ми маємо прямий звязок із менеджером по підключенню який посвятив нас в курс діла, маємо доступ до зон покриття. Багато листів переходить саме із сайту http://hotlink.lutsk.ua із заявками. Нажаль більшість з адресами для яких в даний момент покриття у домашнього інтернету від Білайна не має :( Але всі люди отримують повну консультацію по всіх зацікавлених запитаннях. Жодного випадку направляння в службу підтримки чи ще щось...

Так, звісно, ми це робим не за спасибі, а дієм на основі договору відповідно до якого ми отримуємо % від замовлення користувача...

п.с. тому незнаючи правди прошу утриматись від безглуздих коментарів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо всі питання вирішуються так само 'швидко' як ти відкоментував моє повідомлення то ви рулите однозначно :)

маємо доступ до зон покриття

І в чому полягає цей доступ?

Багато листів переходить саме із сайту http://hotlink.lutsk.ua із заявками. 

Так і просишся, правда?

IV. Запрещается

Создавать темы, содержащие любую рекламную, антирекламную или коммерческую информацию, а также ссылки на сайты с целью повышения их посещаемости.

(С)

І не треба оверквотить. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна нескромне питання?

- Хто буде адмініструвати мережу? Про яку написано у рекламці? Хто захистить мене від хакерських атак чи ДдОС-ів, від вірусних атак та нечесних користувачів. Де гарантія? Кому скаржитися? Як швидко відреагують?

Рекламка мене вбила - "качай фільми за 5 хв. Швидкість в мережі 100Мбіт", типу "Стань піратом - качай фільми. Хакни комп сусіда на швидкості 100Мбіт"..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось Вас не розумію, ви хочете підключитись, чи так про своє поспілкуватись?

От наприклад зараза в мене на кравчука не працює інет, хоча я на роботі, але чи у всіх так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От наприклад зараза в мене на кравчука не працює інет, хоча я на роботі, але чи у всіх так?

Було і в мене таке діло в цей же час. Вибивала помилка 691. Вирішилося зміною пароля в особистому кабінеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От наприклад зараза в мене на кравчука не працює інет, хоча я на роботі, але чи у всіх так?

В мене вчора вибило 691-шу помилку в 16:00, але через 15 хв. нет знову запрацював. Сьогодні все гуд :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне только что звонили от Билайна, предлагали бесплатное подключение,

думаю завербовали кого-то с соседей, кабель лежит - теперь обзванивают жильцов - я их послал культурненько =), сказал что 6 лет на Датагруппе и не отдамся за так, а еще! сказал им про то как они кабеля кладут, дословно было так "я б не хотів користуватись послугами провайдера, який даже толком не може кабель прокласти по будинку" - дівчина троха ох****, потім сказала "вибачайте шо поторбували" і поклала слухавку,

ну як я їх? это паць? :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот так Білайн і-нет прокладає :glare:

Невже розум не дозволяє на тросі перекидку зробити! Я просто :blink: :blink: :blink: ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне только что звонили от Билайна, предлагали бесплатное подключение,

думаю завербовали кого-то с соседей, кабель лежит - теперь обзванивают жильцов - я их послал культурненько =), сказал что 6 лет на Датагруппе и не отдамся за так, а еще! сказал им про то как они кабеля кладут, дословно было так "я б не хотів користуватись послугами провайдера, який даже толком не може кабель прокласти по будинку" - дівчина троха ох****, потім сказала "вибачайте шо поторбували" і поклала слухавку,

ну як я їх? это паць? :blush:

Ну якщо ти так і відповів, то однозначно "паць". В твоєму повідомленні більше помилок ніж смислового навантаження

Юзай далі Датагруп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побачив сьогодні кабелі Білайна із девятого на перший поверх по зовнішній стіні будинку. Це :_09::_14: повний абзац.Невже ніхто поруч дроту-катанки блискавковідводу не помітив і фізики не вчив (струм від блискавки йде по зовнішньому контуру металевої клітки і всередину не проникає)? І пяних сусідів/недругів/конкурентів/хуліганів/маразматичних бабульок не боїться? Нда... Тарифи тарифами, але спосіб прокладки - камяний вік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побачив сьогодні кабелі Білайна із девятого на перший поверх по зовнішній стіні будинку. Це :_09::_14: повний абзац.Невже ніхто поруч дроту-катанки блискавковідводу не помітив і фізики не вчив (струм від блискавки йде по зовнішньому контуру металевої клітки і всередину не проникає)? І пяних сусідів/недругів/конкурентів/хуліганів/маразматичних бабульок не боїться? Нда... Тарифи тарифами, але спосіб прокладки - камяний вік...

я вообще думаю заявление писать по Гордиюк, за***ли они уже, неумеете делать в землю закопайте, мастера блин...

мало того что щиток спалили, так на ДатаГруп сперли все (его даже в доме нету и небыло)...

1.2. Наступні дії вважаються грубими порушеннями правил:

1.2.3. Образа, погроза чи наклеп на адресу учасника форуму (компанії, організації, установи)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна нескромне питання?

- Хто буде адмініструвати мережу? Про яку написано у рекламці? Хто захистить мене від хакерських атак чи ДдОС-ів, від вірусних атак та нечесних користувачів. Де гарантія? Кому скаржитися? Як швидко відреагують?

Рекламка мене вбила - "качай фільми за 5 хв. Швидкість в мережі 100Мбіт", типу "Стань піратом - качай фільми. Хакни комп сусіда на швидкості 100Мбіт"..

Якщо "душить жаба" - значить, жаба зверху :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

До чого тут жаба? :)

Прості і логічні запитання.

Стільки фільмів скільки викачує Женя... Можеш тіко уявляти який в нього інет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кабель так прокладають робочі хлопці, які є у всіх провайдерів. Інколи їм ліньки старатись. Я багато таких прокладок бачив від Візора і Датагруп. Да і сам так клав за деяких обставин.

В штаті провайдерів є кабельщікі, але вони не постійно кабель кидають, інколи його  :lopata: , щоб наверняк не пошкодили, і стараються коли клієнт серйозний. 9 поверхівка чи приватний будинок - це не серйозний клієнт. І робота хлопців відповідно халявна.

В даний час інтернет Ого, інколи пропадав, вирішувалось дзвінком, або через пару хв. самостійно.

Прошу пошукати на форумі крикливих тем "Пропало Ого" на відміну від інших провайдерів, ось вам і якість і статистика дум-дум користувачів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користувався Білайном десь пів місяця, змушений був повернутися на місяць назад на Датагруп оскільки не встиг вчасно написати заяву на відключення, Білайн на місяць заблокував, Датагрупом ще до кінця місяця буду користуватися, так вот як тільки підключився до Датагруп зразу ж в перші дні з нетом стали проблеми - в перші дні через кожну годину вибивало інет, зараз рідше, але все ж таки вибиває, тож хватить обсирати Білайн, в мене там за час підключення всього лиш 2 рази були проблеми з нетом і то не значний період і я там отримую набагато кращі послуги за менші гроші (можливість даже на тих 15 грн більше платити в мене немає, даже не то, що немає - нехочу)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мало того что щиток спалили, так на ДатаГруп сперли все (его даже в доме нету и небыло)...

А ти доказав, що то працівники Білайну спалили? Чи хтось сказав, а ти підтявкуєш? От якби ти за руку їх зловив і привів в міліцію, тоді б і казав, а так не треба патякати про те, чого не знаєш достовірно :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мало того что щиток спалили, так на ДатаГруп сперли все (его даже в доме нету и небыло)...

А ти доказав, що то працівники Білайну спалили? Чи хтось сказав, а ти підтявкуєш? От якби ти за руку їх зловив і привів в міліцію, тоді б і казав, а так не треба патякати про те, чого не знаєш достовірно :naezd:

Повністю погоджуюсь, спочатку докажи - не факт, що то працівники Білайн, але ж да я забувся, ти прихильник іншого провайдера, а тут можна погнати на Білайн - чудова можливість цим скористатися.

P.S. З ранку в мене Датагруп вже 2 рази вибив інтернет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мало того что щиток спалили, так на ДатаГруп сперли все (его даже в доме нету и небыло)...

А ти доказав, що то працівники Білайну спалили? Чи хтось сказав, а ти підтявкуєш? От якби ти за руку їх зловив і привів в міліцію, тоді б і казав, а так не треба патякати про те, чого не знаєш достовірно :naezd:

Повністю погоджуюсь, спочатку докажи - не факт, що то працівники Білайн, але ж да я забувся, ти прихильник іншого провайдера, а тут можна погнати на Білайн - чудова можливість цим скористатися.

P.S. З ранку в мене Датагруп вже 2 рази вибив інтернет...

по перше я не прихильник, по друге мені Датагруп обіцяв підключення Осінню... добре що допомогли ptk і Tum@n, якби не вони то мабуть по цей день таки чекав підключення від Датагруп... так що мені різниці хто і що.

по друге Датагрупа майже взагалі там нема на Гордіюк, ну хіба що декілька, ну і в 33а ... і що де горіло бачив, якщо не помиляюсь білайн підключав абонента, Гнатюк Ірину, так?

і ви задовбали уже дзвонити на домашній...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

І мої данні афігенно збігаються з Oli

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гнатюк Ірина? там только она вконтакте сидит... и я один на гордиюк 29...

так что, минус 1 билайну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...