Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

такий провайдер як Білайн (ГолденТком) кидати внутрішній UTP з даху і проводити ззовні.

мені здається, просто комусь не було змоги нормально підключити, ось так і вийшло, а людина тут відписалась, і роздули всі казку, і перетирають... <_<

В кого там вже стоїть білайн, краще відпишіть - чи всім з даху кидали і через вікно до компа!

Мені до самого другого поверху (дев’ятиповерхового будинку)тягнули кабель по балконах. В разі сильнішого вітру цей кабель перетреться об якісь виступи ( козирки,квітники і ін.)Поки що все норма.Але це тимчасово.Спостерігав ,як в сильніший вітер кабель терло по усіх виступах. Як що так і залишиться , потрібно буде вертатись до старого провайдера.

P.S. По якості інтернету зауважень немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 В кого там вже стоїть білайн, краще відпишіть - чи всім з даху кидали і через вікно до компа!

Мені клали через шахту між щитовими... А нащот кабеля по балконах це просто жах - якщо кожен почне проводити такі інтернети - на що будинок буде схожий? Да ніхто незастрахований від злого чи п'яного сусіда зверху або "карлсона" із криші...

А взагалі пацани що підключають дуже стараються, ще б навичок їм побільше - може б і робили якісніше, а то кабель який лежить на стіні більше схожий на ламано-погнуту криву... все переробляти приходиться <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормально все під"єднали, вели через щитки,

а взагалі я собі від сусіда ще один кабель проводив ззовні через балкон, думав тимчасово - бо перетреться і поміняю, вже 3тій рік лежить, кабель самий дешевий для внутрішньої прокладки ;) Один раз була проблема коли тала вода весною почала текти всередині кабеля в свіч, зробили петлю для відтоку і все супер :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чё еще за мгновенный интернет ? чё за тариф такой ,чёт я отстал от жизни тарифов на ДМ...

http://board.lutsk.ua/index.php/topic/57414/ - вот

Якщо всім кабель будуть тянути через балкони - ось що буде: http://board.lutsk.ua/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=43714 - гуртожиток ВНУ за меморіалом :jeer:

Особисто я собі сам проклав кабель як мені захотілося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такий провайдер як Білайн (ГолденТком) кидати внутрішній UTP з даху і проводити ззовні.

мені здається, просто комусь не було змоги нормально підключити, ось так і вийшло, а людина тут відписалась, і роздули всі казку, і перетирають... <_<

В кого там вже стоїть білайн, краще відпишіть - чи всім з даху кидали і через вікно до компа!

Мені до самого другого поверху (дев’ятиповерхового будинку)тягнули кабель по балконах. В разі сильнішого вітру цей кабель перетреться об якісь виступи ( козирки,квітники і ін.)Поки що все норма.Але це тимчасово.Спостерігав ,як в сильніший вітер кабель терло по усіх виступах. Як що так і залишиться , потрібно буде вертатись до старого провайдера.

P.S. По якості інтернету зауважень немає.

Взагалі причому тут Білайн до того як до Вас проведений кабель. Хлопці які прокладають кабель ніякого відношення до Білайна (наскільки я знаю) не мають. Людей підключають підрядчики, які отримують замовлення від Білайн. Тому всі скарги щодо кабелів мають бути конкретному підприємцю чи фірмі яка підключала саме Вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть будь-ласка, комусь в районі Там-Таму вже підключили інет? Хтось взагалі бачив щоб там щось робили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема в тому, що треба цих підрядників відбирати, або хоча б інструктувати про те, що не можна витру пару по балконах вести.. Чого і не робить Білайн. Були б правила і контроль жорсткіше, вже б штрафанули того підрядника на немалу суму <_<

Ладно вже та оптика-воздушка між домами... хоча теж не "гламурно".

Загалом можна назвати це так - мета виправдовує засоби. Не можете через щитки провести, кажіть , що немає тех можливості, імхо.

Про гуртожитки в паутині +1, ви ще в Києві не бачили гуртожитків))) що там пожежні кожен день з ними гризуться і погрожують все пообрізати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можете через щитки провести, кажіть , що немає тех можливості, імхо.

а, можливо, їм просто треба наголосити - мол або через щиток, або я такого нета не хочу, думаю будуть чухатись, якщо хазяїн проти кабеля з даху (тай не дуже то хочеться дирку у вікні).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть будь-ласка, комусь в районі Там-Таму вже підключили інет? Хтось взагалі бачив щоб там щось робили?

Подав заявку казали, що до кінця тиждня поставлять, та пока бачу туго....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пінганіть в кого там білайн 89.20.147.150 і 83.222.109.20

Обмен пакетами с 89.20.147.150 по 32 байт:

Ответ от 89.20.147.150: число байт=32 время=64мс TTL=110

Ответ от 89.20.147.150: число байт=32 время=63мс TTL=110

Ответ от 89.20.147.150: число байт=32 время=64мс TTL=110

Ответ от 89.20.147.150: число байт=32 время=64мс TTL=110

Статистика Ping для 89.20.147.150:

Пакетов: отправлено = 4, получено = 4, потеряно = 0 (0% потерь),

Приблизительное время приема-передачи в мс:

Минимальное = 63мсек, Максимальное = 64 мсек, Среднее = 63 мсек

Обмен пакетами с 83.222.109.20 по 32 байт:

Ответ от 83.222.109.20: число байт=32 время=56мс TTL=115

Ответ от 83.222.109.20: число байт=32 время=56мс TTL=115

Ответ от 83.222.109.20: число байт=32 время=56мс TTL=115

Ответ от 83.222.109.20: число байт=32 время=56мс TTL=115

Статистика Ping для 83.222.109.20:

Пакетов: отправлено = 4, получено = 4, потеряно = 0 (0% потерь),

Приблизительное время приема-передачи в мс:

Минимальное = 56мсек, Максимальное = 56 мсек, Среднее = 56 мсек

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такий провайдер як Білайн (ГолденТком) кидати внутрішній UTP з даху і проводити ззовні.

мені здається, просто комусь не було змоги нормально підключити, ось так і вийшло, а людина тут відписалась, і роздули всі казку, і перетирають... <_<

В кого там вже стоїть білайн, краще відпишіть - чи всім з даху кидали і через вікно до компа!

Хотіли провід кинути біля вхідних дверей з під"їзду, а я сам поцікавився чи можна зовні з вікна, сказали можна, так і зробили. Не зовсім естетично, але в коридорі у мене ремонт і не знав як в залу кабель протягнути і заховати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі причому тут Білайн до того як до Вас проведений кабель. Хлопці які прокладають кабель ніякого відношення до Білайна (наскільки я знаю) не мають. Людей підключають підрядчики, які отримують замовлення від Білайн. Тому всі скарги щодо кабелів мають бути конкретному підприємцю чи фірмі яка підключала саме Вас.

Не знаю які там підрядчики але таких людей шукає білайн. До речі, "гарно" вакансія називається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був на роботі, вони мені подзвонили і сказали: "Вибачте, але в вашому підїзді немає можливості провести кабель через під'їзд тому ми вимушені кидати через вікно, бла-бла-бла" от так було в мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[самореклама потерта модератором]

Ось в мене АДСЛ Датагруп за 100 грн. 2 Мб\с.

Причини чому буду розривати контракт:

1. З 16-00 до 22-00 кожного дня наочно видно втрати на лінії, збільшення затримок і швидкості відповідно - причина, нагрузки напевно ))

2. 100 грн. 2 Мб\с - це вже старий день, оскільки в блайна 2Мб-79 грн. 20 гривень звісно не велика сума, але ж так 10 місяців і вже вийде планочка памяті DDR2 :rolleyes:

3. Білайн пропонує динамічне іп! В роботі це дуже корисно коли маєш свою адресу в інтернеті. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, хто знає коли вже вокзал будуть хомутати? Артемовського, Привокзальна, Арцеулова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, хто знає коли вже вокзал будуть хомутати? Артемовського, Привокзальна, Арцеулова

а подзвонити і запитати слабо ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі відгуки які чув про даний інтернет тільки позитивні!

підкинути тобі посилання на пару томиків негативних відгуків? :) Да і в котуваннях/рейтингах провайдерів від "не вспливає".

http://2ip.ru/isp/Ukrainian+Radio+Systems

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[самореклама потерта модератором]

Ось в мене АДСЛ Датагруп за 100 грн. 2 Мб\с.

Причини чому буду розривати контракт:

1. З 16-00 до 22-00 кожного дня наочно видно втрати на лінії, збільшення затримок і швидкості відповідно - причина, нагрузки напевно ))

2. 100 грн. 2 Мб\с - це вже старий день, оскільки в блайна 2Мб-79 грн. 20 гривень звісно не велика сума, але ж так 10 місяців і вже вийде планочка памяті DDR2 :rolleyes:

3. Білайн пропонує динамічне іп! В роботі це дуже корисно коли маєш свою адресу в інтернеті. :smile-zachot:

'Представником по підключенню'?

Розвелось вас так званих представників як.. як бджіл.

От куди куди, а в цей розділ свій гарячий хотлінк пихать не треба. Тримайте в штанах.

Телефонує клієнт, ви записуєте дані і передаєте у відділ підлючень білайна, який в свою чергу пропонує певний відсоток за підключеного клієнта.

Але якщо клієнт вас запитає щось більше, аніж те що у вас в брошюрках, то відповідь буде передбачуваною - телефонуйте в службу підтримки і тд.

А все тому, що провайдер недостатньо грамотно підбирає представників, точніше взагалі не підбирає.

1.2. Наступні дії вважаються грубими порушеннями правил:

1.2.4. Реклама послуги, товару, магазину, сайту тощо

1.1 Наступні дії вважаються дрібними порушеннями правил:

1.1.11. Недоречне, або неправильне вживання технічної термінології

Особисто проти Білайна нічого не маю. Сам чекаю появи у своєму будинку, прокладкою кабелів не переймаюсь - я сам прокладу, як мені треба, з любої точки будинку.

Доступ до Інтернет від Білайн мене цікавить в останню чергу. Інтерес представляють 'внутрішні' ресурси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Floor ну шо получилось зареєструватись?

Доречі привокзальна відпишіться, як там, дзвонили питали, коли буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий підрядник казав, що львівська, ГПЗ і вокзал повинні "обтянути" в травні - червні. Наскільки це правда - не знаю! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...