Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

Бідне я нещасне... Відчуваю себе зараз таким Блондінко, що і словами не описати, а сразу на Ютьюб викладати. Туго йде мені та вся туфта про хаби, бо Стронгом ніколи не користувалася, і про де ж моя швидкість на Берлозі обіцяна і т.п. І погуляла я тако поверхнево по тій Берлозі і вжахнулася: ніякої організації, ніякого порядку. Це не те, що в нас на Борді: підметено-помито-протерто-і блищить...Там поки знайдеш серіал, то білизну вимажеш. І не те що в нас на нашому/мому бившому( фтпшко... Ех... Прийдеться перевчитися з Чайніка на Кавоварку. І ще якщо хтось добрий все-таки сам розбереться в тих хітромудрОних хабах, то ПОМОЖІТЕ ЛЮДИ ДОБРИЇ :wacko:

Це звичайно лише мої перші враження, надалі сподіваюся, що звикну/навчуся/пристосуюсь/аєслівдругтонунаф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На берлозі є поле "Пошук" ;)

А хаби треба внести в список і тоді можна буде переглядати файли користувачів і закачувати собі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж сьогодні також мене підключили до білайну :angry2: якщо можна так сказати. Прийшли хлопці о 18 годині, сказали що будуть з даху проводити кабель. Поки вони проводили кабелі в коридорі минула година. Близько 19 години один з них сів за мій комп'ютер налагоджувати інтернет. Я ще маю Датагруп, тож запитав його чи можливо незбивати налагодження для ДГ, а зробити окремо ще одне підключення для білайна .Він сказав що ні і постирав всі настройки ДГ. Далі почалося саме цікаве, майстер :0002: почав кляцати всі настройки на мому компі і все в нього не виходило підключитись до інтернету, це все продовжувалось майже годину. Я вже став сумніватись що він розбирається в налагоджені інтернету. З горем пополам в нього якось близько 20.00 години вийшло підключитись до білайна. Я в нього запитав куди дзвонити, коли шось не так буде з Білайном. Відповідь була така, що на сайті білайну є телефон. Після підписання "заявки на виконання робіт" та договору вони пішли. Через 15 хвилин інтернету як і небуло, може майстер не зберіг налаштування, чи ще шось пішло не так. Білайн перестав робити, а ДГ потрібно настроювати було заново. Добре,що я завчасно скачав мануал по настройці інтернету під Білайн.Прийшлось налаштовувати його заново. Впринципі все вийшло з настройкою і справився я за 10 хвилин, а не за годину як майстри. :0001: Зараз тестую поки нічого особливого в тому білайні у порівнянні з ДГ незнайшов хіба що 300 гіг трафіку. Швидкість бажає кращого(тариф 5 Мбіт/с). Певно завтра піду на ДГ писати заяву на нові тарифи (100 грн - 30 Мбіт/с - 150 Гб трафіка). Тепер потрібно дивитись де ще ці майстри накляцали на мому компі, щоб часом вірусів не підчипити. :D

Ось інструкція по настройці інтернету від Білайну,можливо комусь стане у нагоді.Настройка интернету Билайн мануал.pdf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він сказав що ні і постирав всі настройки ДГ

можна в принципі, поставити програмку типу netsetman(щоб простіше було), і в співай тільки міняти кабель в мережевій карті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він сказав що ні і постирав всі настройки ДГ

можна в принципі, поставити програмку типу netsetman(щоб простіше було), і в співай тільки міняти кабель в мережевій карті

Навіщо ускладнювати життя можна ще 1 мережеву карту доставити, тай думаю, шо ще одне з'єднання налаштувати можливо паралельно на компі під одного та друго провайдера. Завтра займусь цим. В тих хто користується ДГ і Білайн одночасно, як у вас настроєно з'єднання, чи кожен раз перестроюєте настройки доступу до інтернету. S-driver знаю ти писав теж користуєшся ДГ і Білайном, як ти настроїв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

drju

вау, а як цікаво браузер буде визначати з яким йому з'єднанням працювати?

чи кожен раз перестроюєте настройки доступу до інтернету.

от програми такого типу як netsetman(менеджер мережевих з'єднань) спрощують "перестройку"

Tum@n : От читаю.. все супер, але.. вся мережа ''висить в повітрі'' і наскільки мені відомо, висить вона там не так як належить висіти мережам. Не зачіпаю естетичний аспект, тут більше питання надійсності і швидкості реагування на такі речі як псування, або крадіжку кабелю людьми, які оптоволокно носять на мідь здавать

у ДГ також кабель "висить", принаймні до мого будинку це точно, причому раніше там висіло навіть не оптоволокно(це нарахунок грози(бідна моя epox :(:lopata:) )

kmd : А якість прокладики останньої милі покаже перша нормальна гроза.
це про оптоволокно між будинками ?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бідне я нещасне... Відчуваю себе зараз таким Блондінко, що і словами не описати, а сразу на Ютьюб викладати. Туго йде мені та вся туфта про хаби, бо Стронгом ніколи не користувалася, і про де ж моя швидкість на Берлозі обіцяна і т.п. І погуляла я тако поверхнево по тій Берлозі і вжахнулася: ніякої організації, ніякого порядку. Це не те, що в нас на Борді: підметено-помито-протерто-і блищить...Там поки знайдеш серіал, то білизну вимажеш. І не те що в нас на нашому/мому бившому( фтпшко... Ех... Прийдеться перевчитися з Чайніка на Кавоварку. І ще якщо хтось добрий все-таки сам розбереться в тих хітромудрОних хабах, то ПОМОЖІТЕ ЛЮДИ ДОБРИЇ :wacko:

Це звичайно лише мої перші враження, надалі сподіваюся, що звикну/навчуся/пристосуюсь/аєслівдругтонунаф

... не бачу проблеми, в berloga.net, вибираєш закладку Фільми, потім можеш сортувати які потрібно (зліва віконце над Пошуком, там можна вибрати жанр - анімація, драма ... серіали), або користуєшся пошуком і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S-driver знаю ти писав теж користуєшся ДГ і Білайном, як ти настроїв?

У мене все дуже просто - на компі дві ОС, одна настроєна на Білайн, друга - на ДГsmile.gif

Хоча при необхідності змінити настройки - справа однієї хвилини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
kmd : А якість прокладики останньої милі покаже перша нормальна гроза.
це про оптоволокно між будинками ?

Остьання миля. Це про виту пару cat5 внутрішньої прокладки, яка висить з техповерху від свічів до абонента. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

drju

вау, а як цікаво браузер буде визначати з яким йому з'єднанням працювати?

чи кожен раз перестроюєте настройки доступу до інтернету.

от програми такого типу як netsetman(менеджер мережевих з'єднань) спрощують "перестройку"

Я мав на увазі, щоб IP-адресу, шлюз, DNS сервер кожен раз не прописувати, а налагодити два з'єднання на одній операційній системі , 2 кабелі(провайдери) в 2 мережеві карти підєднати. І тільки в "Сетевых подключениях" ОС включати або виключати те з'єднання (провайдер), яке потрібно в данний час. А не користуватися двома одразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я мав на увазі, щоб IP-адресу, шлюз, DNS сервер кожен раз не прописувати, а налагодити два з'єднання на одній операційній системі , 2 кабелі(провайдери) в 2 мережеві карти підєднати. І тільки в "Сетевых подключениях" ОС включати або виключати те з'єднання (провайдер), яке потрібно в данний час. А не користуватися двома одразу.

2 мережевик карти і тільки маршрут дефолтовий міняти.

Або ж прописувати статичні маршрути на мережі операторів.

Нічого складного.

Бджолята. Кого вчора на Гордіюк 33а в третьому підїзді підключали? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бджолята. Кого вчора на Гордіюк 33а в третьому підїзді підключали? ;)

Те шо написано в цьому пості

Тягнули на 3-ій поверх через електрощитки. Причому побачили, що горить і почали тікати з бухтою кабеля за спиною.

ps: зараз люди в будинку без електрики сидять.

, то жесть :angry2: . Цікаво хто буде відповідати, за спалене обладнання.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Не роздувайте слона, бо ще не факт, що то вони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вот тут с Конякина 9а наблюдаю как чуваки чото мутят на крыше. С самого утра костер развели, сгорело чото. Уже 3 часа колупаются. Не знаю, билайн или нет, но решил сфоткать и выложить ))

З.Ы. фото по 1.6 метра.

post-2675-1272440523,13_thumb.jpg

post-2675-1272440605,31_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, що Львівську підключати не будуть, бо питання просто ігнорується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 мережевик карти і тільки маршрут дефолтовий міняти.

Або ж прописувати статичні маршрути на мережі операторів.

Нічого складного.

Абож у serega запитати , внього зара цікавеньке обладнання на тесті.. :)) сплавив

П.С хто підкаже рахувалку нормальну для трафіка з можливістю вибору внутрішній зовнішній траф?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[лёхкай оффтоп ]

кроме пл0лки есть еще такоэ предприятие как киевстар ..

как и когда они сольются в вимпелком - сие покрыто мраком ибо не успел АМКУ разрешить сделку по слиянию «Киевстара» и «Вымпелкома», ну и "УРС" чтоб всех вспомнить... так тут же Астелит подал телегу и разрешение приостановили glare.gif

Однако lopata.gif киевстар также имеет подразделение ШПД , и в настоящее время получает дозвола на мобильный ваймакс .. на шопена 12 ...

полагаю я не выдал слишком большой секрет , и не рекламы ради , а информирования для...

уж больно интересно как будет идти слияние компаний и разделение бизнесов .. и как ето отразится на нас с вами - юзерах ШПД blush.gif

кстати про DC-hub lm.lutsk.ua всё еще не ясно ...

таки я могу из пч0лки качать с юзеров ДМ, а из ДМ с меня не могут - ето так задумано?

отдача домушникам во вне что-то им стоит?

как бы мне что-то отдавать в локалку ДМ через DC?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, що Львівську підключати не будуть, бо питання просто ігнорується.

Вже вот який день яекаю відповіді і не можу дочекатись певно або взагалі підключати не будуть або прийдеться чекати довго і нудно а так хочеться інету суперського!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора прийшли дядькі підключати. Провели кабель, склали договір, створили підключення і пішли. На моє цілком логічне питання: "А де і-нет???", відповіли, що "він" "активується" (:blink:) через день чи два. Я спочатку не зрозумів, що вони мали на увазі, тому подякував і попрощалися. Ввечері пробував зайти на локальні мережі - нічого не получилося. Перезвонив на тех. підтримку, прийняли заявку. Сьогодні зранку замітив, як один працівник міняв світч. Оперативно відреагували :smile-zachot:. Але підключитися так і не получається :( . Ще осталось дочекатися, коли вже все зроблять <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, що Львівську підключати не будуть, бо питання просто ігнорується.

Орієнтовно травень-червень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...