Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

у кого уже билайн как на два компа инет раздать?

Так чтобы одна могла быть выключена, просто свич подойдет или нужно роутер покупать?

У меня. Если хочешь, чтоб инет работал без участия какого-то из компьютеров, то нужен роутер с поддержкой vpn.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в білайні так само як і в ДГ іде привязка по MAC-адресі до компа? Відпишіться в кого вже є білайн, як там зі швидкістю, чи не змінилась в гіршу сторону?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю зробив заявку на підключення через сайт билайна, в понеділок дзвонили, але я телефон свій в тещі забув, а в вівторок подзвонили знову, домовились про підключення в середу. В середу прийшли хлопці прокладати кабель, але виникли проблеми з доступом на службовий поверх, я сказав щоб приходили завтра, мені не терміново а сам мав йти на роботу, проте хлопці залишилися протягнули таки кабель з іншого кінця будинку (біля Північного ринку там де кафе "Мальвіна, довгенький) провели додому і сказали, що ввечері прийдуть підключать. Прийшов з роботи в після 20 години, прийшли хлопці за 10 хвилин підключили. Дуже задоволений оперативністю та тим, що не потрібно нікуди ходити, писати заяви, місяць чекати, проплачувати наперед якісь кошти. Швидкість інтернету більше 1 мб. Закачка з DCStrong+++ з Харькова була на рівні 20 мб/с (фільм 1,5 Гб приблизно за 10-12 хв)ну ця швидкість правда залежить від тих хто віддає.

Дуже сподобалася можливість ретрекинга на торренти по локальній мережі на швидкості до 100 мб, але поки що не пробував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю зробив заявку на підключення через сайт билайна, в понеділок дзвонили, але я телефон свій в тещі забув, а в вівторок подзвонили знову, домовились про підключення в середу. В середу прийшли хлопці прокладати кабель, але виникли проблеми з доступом на службовий поверх, я сказав щоб приходили завтра, мені не терміново а сам мав йти на роботу, проте хлопці залишилися протягнули таки кабель з іншого кінця будинку (біля Північного ринку там де кафе "Мальвіна, довгенький) провели додому і сказали, що ввечері прийдуть підключать. Прийшов з роботи в після 20 години, прийшли хлопці за 10 хвилин підключили. Дуже задоволений оперативністю та тим, що не потрібно нікуди ходити, писати заяви, місяць чекати, проплачувати наперед якісь кошти. Швидкість інтернету більше 1 мб. Закачка з DCStrong+++ з Харькова була на рівні 20 мб/с (фільм 1,5 Гб приблизно за 10-12 хв)ну ця швидкість правда залежить від тих хто віддає.

Дуже сподобалася можливість ретрекинга на торренти по локальній мережі на швидкості до 100 мб, але поки що не пробував.

Який тариф обрав ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю зробив заявку на підключення через сайт билайна, в понеділок дзвонили, але я телефон свій в тещі забув, а в вівторок подзвонили знову, домовились про підключення в середу. В середу прийшли хлопці прокладати кабель, але виникли проблеми з доступом на службовий поверх, я сказав щоб приходили завтра, мені не терміново а сам мав йти на роботу, проте хлопці залишилися протягнули таки кабель з іншого кінця будинку (біля Північного ринку там де кафе "Мальвіна, довгенький) провели додому і сказали, що ввечері прийдуть підключать. Прийшов з роботи в після 20 години, прийшли хлопці за 10 хвилин підключили. Дуже задоволений оперативністю та тим, що не потрібно нікуди ходити, писати заяви, місяць чекати, проплачувати наперед якісь кошти. Швидкість інтернету більше 1 мб. Закачка з DCStrong+++ з Харькова була на рівні 20 мб/с (фільм 1,5 Гб приблизно за 10-12 хв)ну ця швидкість правда залежить від тих хто віддає.

Дуже сподобалася можливість ретрекинга на торренти по локальній мережі на швидкості до 100 мб, але поки що не пробував.

Який тариф обрав ?

На 1 мб/с - 60 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в білайні так само як і в ДГ іде привязка по MAC-адресі до компа?

ні, прив"язки немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И так, после долгих разговоров с администраторами, оказалось, что девушка в техподдержке с перепугу такого бреда наговорила!

А вся проблема в оказалась в роутере. По началу думали, что билайн специально отслеживает маки роутеров и блокирует их по скорости, чтоб народ не занимался раздачей по сторонам, но просмотрев таблицы маршрутизации выяснилось, что это проблема самого D-Link DIR 300, который стоит у меня.

Так что прошу прощения за панику и нарекания на билайн! Зато, теперь внимательней выбирайте роутеры при покупке!

Блін, а в мене DIR-100, шо та ж хрень буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, а в мене DIR-100, шо та ж хрень буде?

Попробуй скачать прошивку новее, там есть разделение скорости по потокам. Если будет такая менюха, снимешь просто галочку, чтоб не было никакого ограничения и будет скорость до 15 Мбит/с по шнурку и до 9 Мбит/с по wi-fi.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, доречі, а кабель за свій кошт купувати потрібно (те що на базар ніхто не ходив я зрозумів :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, доречі, а кабель за свій кошт купувати потрібно (те що на базар ніхто не ходив я зрозумів :) )

Ні за саме підключення, ні за кабель (якого мені в квартирі залишили 30 метрів), я не платив ні копійки.

Все безкоштовно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якого мені в квартирі залишили 30 метрів

це така квартира велика, чи просто подарунок від бджілки? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це така квартира велика, чи просто подарунок від бджілки? :D

Подарунокsmile.gif

Я казав, що мені й 15 метрів вистачить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні теж лишив заявку на підключення,вибрав тариф 5 Мбіт/с. Сказали завтра перетелефонують і уточнять, коли підключати. Запитував в них чи швидкісь 5 Мбіт/с дійсно відповідає заявленій, чи реальна скачка буде меншою. Він сказав шо реальна швидкість скачки 640 Кбайт/сек , але теоретично можливо, якщо сайт віддає більше, то і швидкість може бути більше 5 Мбіт/с. Отже, побачим шо то за фрукт білайн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені вчора сказали що сьогодні позвонять, поки що ні слуху не духу (дзвонив по 099-627-04-71)

і на сайті заявук лишив, я вже весь в нетерпінні. Просто в будинку немає ніякого нету крім ОГО (так і не підключив, то портів не було, то мене в Луцьку ), вот і хоцця пошвидше Бджолу :sm142::woohoo:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

реальна швидкість скачки 640 Кбайт/сек , але теоретично можливо, якщо сайт віддає більше, то і швидкість може бути більше 5 Мбіт/с. Отже, побачим шо то за фрукт білайн.

У мене теж тариф 5Мбіт/сек, і можу підтвердити, що швидкість залежить від сайту, який віддає - буває й більше, як 5 Мбіт. Вперше стикаюсь з таким явищем, що заявлена швидкість менша, як реальнаsmile-zachot.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке питання: колись я був користувачем фотакома, зараз - ут. Кабель від фотакома залишився і прокладений поквартирі тянеться у щиток на прощадку. Питання: чи можна буде через це й же кабель підключити інтернет від білайн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Зона відповідальності DG(Fotakom) - двері твоєї квартири, відповідно кабель є власністю оператора.

У "візора" навпаки - користувач купував кабель і працівники "візора" його за кошт користувача проводили до ящика, таким чином абонент є власником кабеля до ящика або інше обумовлювалось окремими домовленостями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зона відповідальності DG(Fotakom) - двері твоєї квартири, відповідно кабель є власністю оператора.

То що, якщо я наприклад підключу білайн по тому самому кабелю, то ви прийдете і заставите заплатити штраф? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підключивсь до тарифу 1 Мбіт

з EXсу( в принципі з інших також) швидкість 120КБ/с, щось трохи не дотягує до 1Мбіт хоча там швидкість може бути вища

взагалі загрузка стартує на більшій швидкості, та може навіть довго не знижуватись, якщо файл невеликий то загружається швидко, якщо більший то ріже швидкість до 120-122

для прикладу загрузив файл відповідного розміру з того ж EXсу post-3093-1271960513,21_thumb.png post-3093-1271960523,42_thumb.png

(мабуть через такий старт різні тестери і брешуть(правда вони й без того невідомо що показують :jeer: )

правда попробував я варіант який рідко підводить і щось не зрозумів шото єpost-3093-1271960066,38_thumb.png post-3093-1271960081,28_thumb.png(ubuntu.intergenia.de) швидкість так і не впала була на рівні 400

на рахунок внутрішніх ресурсів що мали працювати до 100 Мбіт то я не знаю як у декого виходять такі великі цифри, в мене щось не немає швидкості

можливо щось не так налагоджено (я взагалі ще толком нічого не підстроював)але вже почитав деяку інформацію forum.beezone.info хто як люблять казати не осилить стільки букоф виберу найцікавіше:

Kenny:

# между-городские/-обласные каналы используются как для локалки так и инета

# локальный трафик (пакеты) менее приоритетный (т.е. на него остается макс. ширина канала минус ширина занятая инет-трафиком)

# каналы перегружены (ИМХО)

Cosmoziz:

У меня почему-то и 100Кб/с нет при download/upload через ДС++ с другого города sad.gif

Вначале скорость 30-40Кб/с, потом падает до 1-8Кб/с

Обмен с пирами своего региона проходит на скорости 10Мб/с (100Мбит/с).

Кто-то конкретно может сказать, в чем причина такой низкой скорости между городами - слабые каналы связи или билайн специально ограничивает скорость обмена?

Риторический вопрос: когда-нибудь ситуация изменится к лучшему?

Kenny:

до 100Мбит. сервер берлоги физически находится в Киеве, а про локалку между городами см. выше. Правда, как скорость будет в Луцке пока сказать сложно - вас только включили
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перші проблеми... Близько 10-ї вечора зв"язок раптово перервався(((

Хтось знає, куди звертатись в таких випадках? Техпідтримка в Білайна є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...