Перейти до змісту

Інтернет від Beeline


madkot

Рекомендовані повідомлення

S-driver

Дуже вдячний, виходить безкоштовне призупинення послуги на 3 місяці... УКТ хоче по 24 грн за кожен місяць - плюс незручність - іти до них і писати заяву... а тут - КЛАСНО одним словом!

А ДГ хоче 12 грн/місяць,і теж треба йти до них заяву писати.До речі,кого цікавить:так виглядає київський хаб,є що покачати :0123:

і тест швидкості(мабуть бреше)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S-driver, яка реальна швидкість закачки файлів з зовнішніх ресурсів та з локальної мережі? Підключення іде так як у Датагруп, на документи того хто підключає нет, чи на ім'я власника квартири(знімаю квартиру)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S-driver, яка реальна швидкість закачки файлів з зовнішніх ресурсів та з локальної мережі? Підключення іде так як у Датагруп, на документи того хто підключає нет, чи на ім'я власника квартири(знімаю квартиру)?

Вчора качав фільм з трекера Білайна (локальна мережа Білайна, www.berloga.net) розміром 1,4 Гб приблизно 2 хвилини.smile.gif

З зовнішніх ресурсів, наприклад з Летітбіт по голдаккаунту швидкість закачки приблизно 1,5 - 2 Мбіт/сек.

Підключення іде на ім"я того, кто замовляє послугу - потрібен паспорт і ідентифікаційний код.

І особливо радує відсутнівсть надоїдливих повідомлень типу - "З вашого IP вже іде скачування"smile.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені вдже провели, правда яка якість ще не ясно, але так як я маю два інтернети вдома, ОГО, та Датагруп, і ще третій кабель від Білайна кинули, звоню в Датагруп, кажу як лінію можна законсервувавати або відказатись від ваших послух, кажуть не спішіть, в травні десь має бути за 100 грн 150 гігабайт трафіку, і швидкість вдумайтесь 30 мегабіт - що мало віриться... але все може бути. В Датагруп є великий мінус, це техпідтримка не оепаративна, якщо щось поламалось то дуже важко дозвонитись взагалі, і те, що айпішкі сірі, а в Білайна та Укртелекома білі, що можна качати собі з рапіди й так далі... В Білайні кажуть є свій сервак, торент "Берлога" зветься, швидкість кажуть 100 мегабіт - і трафік безкоштовний. Від Білайна 100 грн - 1 мегбаіт на віддачу 5 на прийом - безліміт.

Отже вибір за вами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, є ше таке питаня. Де їхній сервіс центр? (щоб заключити контракт) і телефончик плиз в студію(хочу позвонити запитати коли вже охомутають мій район)

Але в цілому як ви оцінюєте інет по 10 бальній шкалі. Там є фтп сервіс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Айпишки так как же раздаются так же как и в ОГО, так что будет работать dyndns точно.

Телефони 0982220866, 0962954040 - эти ребята как раз подключают... так что звоните.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від Білайна 100 грн - 1 мегбаіт на віддачу 5 на прийом - безліміт.

Помиляєшся. Якщо 5 Мбіт на прийом, то і 5 на віддачу. :)

народ, є ше таке питаня. Де їхній сервіс центр? (щоб заключити контракт) і телефончик плиз в студію(хочу позвонити запитати коли вже охомутають мій район)

Але в цілому як ви оцінюєте інет по 10 бальній шкалі. Там є фтп сервіс?

Якщо на фізичну особу, то просто подай заявку

Телефон офіса 701150 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо на фізичну особу, то просто подай заявку

Телефон офіса 701150 :)

Юрік а для юр осіб теж щось є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можно скан типового контракта ? в топик или в приват ... сенк :)

еще интересует возможность "заморозки"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ведитесь вы на этот пчелиный мед с дегтем.

Я уже попался. Заказал пакет на 5 Мбит/с. Подал заявку, пришли подключать буквально на следующий день, все быстро сделали, провели, протестировали, скорость была 15Мбит/с. был доволен как слон.

Но не тут то было... Уже после 00.00 следующего дня проверяю скорость и получаю 1.6 Мбит/с, подождал до утра, проверил, скорость 1.6 Мбит/с... Думал может ограничение из-за теста висит, пошел сделал проплату согласно договора, в итоге ничего не изменилось. Звоню в техподдержку, а там девушка мне говорит: "Все абоненты подключившиеся с 20.04.2010 имеют скорость 1.6 Мбит/с вместо 5 Мбит/с", я ее нагнул матом и тыкнул в пункт 3.1.1. договора, который подписал. В итоге переключили на админа, который попросил выслать скрины тестов скорости. Теперь жду результата.

Так что не спешите подключаться!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на счёт вероятно новых тарифов ДГ www.datagroup.ua/retail/ru/tariffs/price_inet/Ethernet_price/ -

было бы фантастиш... вот только до мая осталось всего 10 дней .. если не успеют поменять то новый тариф будет уже с июня ... так что я наверное заморожу ДГ на май, Yurik обещал что подключат послезавтра пчолку .. посмотрим, почитаем контракт пчелайна , если что вернуться в ДГ не поздно будет .. самый большой минус ДГ ето не скорость и трафик, а серые IP .. имхо

Adeon - информируй как там что решилось! плиз!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Adeon - информируй как там что решилось! плиз!

Аналогічне прохання, дивно це все <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ведитесь вы на этот пчелиный мед с дегтем.

Я уже попался. Заказал пакет на 5 Мбит/с. Подал заявку, пришли подключать буквально на следующий день, все быстро сделали, провели, протестировали, скорость была 15Мбит/с. был доволен как слон.

Но не тут то было... Уже после 00.00 следующего дня проверяю скорость и получаю 1.6 Мбит/с, подождал до утра, проверил, скорость 1.6 Мбит/с... Думал может ограничение из-за теста висит, пошел сделал проплату согласно договора, в итоге ничего не изменилось. Звоню в техподдержку, а там девушка мне говорит: "Все абоненты подключившиеся с 20.04.2010 имеют скорость 1.6 Мбит/с вместо 5 Мбит/с", я ее нагнул матом и тыкнул в пункт 3.1.1. договора, который подписал. В итоге переключили на админа, который попросил выслать скрины тестов скорости. Теперь жду результата.

Так что не спешите подключаться!

Нічого собі разводняк. Я теж вже думав заявку сьогодні на білайн писати. Бачив знайомого, казав шо він теж на днях білайн підключив, шо швидкість замість 5 Мбіт/с навіть 7-8 Мбіт/с. Розхвалив мені, а тут виходить ті хто підключаться після 20 квітня отримають "1.6 Мбит/с вместо 5 Мбит/с" .То для чого тоді тарифи на сайті писати і у договорі 5 Мбіт/с? Треба почекати може ДГ введуть нові тарифи як у Рівному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И так, после долгих разговоров с администраторами, оказалось, что девушка в техподдержке с перепугу такого бреда наговорила!

А вся проблема в оказалась в роутере. По началу думали, что билайн специально отслеживает маки роутеров и блокирует их по скорости, чтоб народ не занимался раздачей по сторонам, но просмотрев таблицы маршрутизации выяснилось, что это проблема самого D-Link DIR 300, который стоит у меня.

Так что прошу прощения за панику и нарекания на билайн! Зато, теперь внимательней выбирайте роутеры при покупке!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напишіть хто знає, звідки тянуть кабель(з площадки чи як)? Який кабель прокладають? Які перші враження в порівнянні з попереднім провайдером?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напишіть хто знає, звідки тянуть кабель(з площадки чи як)? Який кабель прокладають? Які перші враження в порівнянні з попереднім провайдером?

У мене кабель тягнули з даху будинку через електрощити, а вже на моїй площадці від електрощита до квартири. Кабель до квартири - такий же, як і в Датагруп - вита пара.

Про переваги я вже писав - Тут, пост 303,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а взагалі там як би роутер і не треба якщо один комп вдома, просто сетева карта, хіба не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а взагалі там як би роутер і не треба якщо один комп вдома, просто сетева карта, хіба не так?

так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а взагалі там як би роутер і не треба якщо один комп вдома, просто сетева карта, хіба не так?

Так то оно так, но с ноута посидеть проще по wi-fi, чем тянуть шнурок и потом об него спотыкаться. Так что роутер иногда бывает просто жизненно необходим :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у кого уже билайн как на два компа инет раздать?

Так чтобы одна могла быть выключена, просто свич подойдет или нужно роутер покупать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

з якого діапазону видається ір-адреса?

inetnum: 188.163.216.0 - 188.163.216.255

netname: DHCP-FTTB-MK-188-163-216-GTUA

descr: Golden Telecom

country: UA

org: ORG-SOGT1-RIPE

admin-c: GTUA-RIPE

tech-c: GTUA-RIPE

status: ASSIGNED PA

mnt-by: GTUA-MNT

mnt-lower: GTUA-WO-MNT

mnt-domains: GTUA-ZONE-MNT

mnt-routes: GTUA-RT-MNT

source: RIPE # Filtered

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...