Перейти до змісту

"Волинь" Луцьк - "Таврія" Сімферополь


floor

Рекомендовані повідомлення

Ось нарешті офіційна відповідь Волині щодо трансляції матчу з Таврією.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 135
  • Створено
  • Остання відповідь

ТЕРМІНОВЕ ЗАПИТАННЯ!!!

в якому з місцевих барів транслюється "Спорт 1" ? (наскільки знаю цей канал ловиться лише через супутник в нашому місті, а тому переглянути матч вдома зможе далеко не кожен...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТЕРМІНОВЕ ЗАПИТАННЯ!!!

в якому з місцевих барів транслюється "Спорт 1" ? (наскільки знаю цей канал ловиться лише через супутник в нашому місті, а тому переглянути матч вдома зможе далеко не кожен...)

Мабуть Зефір, за Оболонь точно не скажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Години дві назад на Радянській бачив пару чоловік в спортивному одязі. Прогулювалися по магазинах - такий собі шопінг тур по Луцьки. Напевне фотболісти "Таврії". Спілкувалися між собою не на українській...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це мабуть гравці Таврії.

Кримчакі написали, що їх буде до 1000 чоловік, приїдуть спецпотягом. За іншою інформацією болєл Таврії буде близько 900 чоловік. Сьогодні знайомі з обласного УВС казали, що завтра їх з обіду женуть на охорону стадіону.

Пам'ятаю, коли Волинь грала останній матч з Динамо у вишці, то давка на вході до стадіону була просто жахлива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТЕРМІНОВЕ ЗАПИТАННЯ!!!

в якому з місцевих барів транслюється "Спорт 1" ? (наскільки знаю цей канал ловиться лише через супутник в нашому місті, а тому переглянути матч вдома зможе далеко не кожен...)

Як варіант, "Спорт 1" транслюється в Інтернеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кварцяний розказує про важливість завтрашнього матчу. Про своє мотивування гравців він повеселив. :P
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кубок Украины. 1/2 финала. Судейские назначения

"Металлург" (Д) - "Шахтер"

Главный арбитр: Олег Зубарев (Славянск)

Ассистенты: Алексей Андреев, Андрей Береговой (оба - Донецк)

Четвертый арбитр: Дмитрий Жуков (Донецк)

Делегат ФФУ: Стефан Решко (Киев)

Инспектор ФФУ: Петр Кобычик (Черновцы)

"Волынь" - "Таврия"

Главный арбитр: Андрей Шандор (Львов)

Ассистенты: Николай Васюта (Ровно), Виталий Демьяненко (Мукачево)

Четвертый арбитр: Юрий Можаровский (Львов)

Делегат ФФУ: Владимир Полищук (Ровно)

Инспектор ФФУ: Валерий Лысенко(Одесса)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пофіг шо Шандор з братнього нам міста Львова... Скільки не пам"ятаю, завжди за його судівства було багато запитань. Тому не варто радіти і надіятись на лояльність арбітра-западенця. Скоріше буде навпаки, бо явно є якась неприязнь в цього судді до волиняк...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кубок України. "Волинь" - "Таврія". Анонс матчу

Цікава стаття і погляди букмекерів на цей матч!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погляди букмекерів... Якщо хто не в курсі, то скажу, що коефіцієнтами букмекери регулюють не прогнозоване співвідношення сил суперників, а суми ставок на цю подію. І якщо на прохід Таврії коеф. менший, то це означає тільки те, що на це роблять більше ставок. Якщо букам щось відомо про результат події, чи співвідношення сил дуже не рівне, то коеф. тоді буде < 1.05-1.1 , або подія знімається з лінії зовсім. А зараз, наприклад, зменшення коеф. на прохід якоїсь з команд означатиме, що на неї більше ставлять і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один досить цікавий аналіз сьогоднішнього матчу.

Як вболівальник я вірю, що сьогодні Волинь виграє. Але як прагматична людина, думаю, що шанси у наших є, але перевага у Таврії. Хоча Кварц вміє донести до гравців потрібні слова і вмотивувати футболістів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто не зможе сьогодні подивитись матч Волинь-Таврія на стадіо, даю ссилочку на канал Спорт-1 в інтернеті .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хв. назад фанатським мобом (процесією) по пр-ту Грушевського пройшли фани Таврії (десь було їх чоловік 600). Вигукували речовки, били в барабани, з прапорами. Ментів з ними не дуже багато було, рух, звичайно, перекрили. У мобі було пару неадекватних малолєток - пригали один на одного, ментів на провокацію штовхали.

Ну що, вболівальники Волині, усі на стадіо - підтримаємо нашу команду!!! До Європи залишився один крок!!! :ok:

ну і як там дивитися?? пусто... немає картинки відео!

Чекай на трансляцію о 18.00 год.

У мене і в Опері, і в Мазілі просило плагіни. Попробував через ІЕ 8 - все нормально пішло. Класного перегляду. :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так

через який браузер дивишся?

і ссилку кинь!

в мене шось не показує

вже показує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не дуже приємна гра, навіть перекладина не підсолодила перший тайм... ждем 2-го...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодны день сенсацій , і надіюсь Волинь теж зробить сенсацію :)

Ось як закінчились деякі з матчів:

Арсенал Киев 2:0 Ворскла

Закарпатье 1:0 Динамо Киев

Металлург Дн 2:1 Шахтёр Дн

Але нажаль Волинь 1 - 2 Таврія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...