Перейти до змісту

"Волинь" Луцьк - "Таврія" Сімферополь


floor

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 135
  • Створено
  • Остання відповідь

Які тобі ще треба факти? Повись відео забитих м'ячів, та по моєму добре видно...

Я не збираюсь проводити розслідування і тобі доказувати... Але по-моєму я тобі навів більше фактів, ніж ти мені! Те що за вихід в груповий етап дають 30 000 євро це не факт...

А я скажу "Диму без вогню не буваю"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти мене не переконав, так само як я тебе не переконав.

Гроші за участь в ЛЄ - УЄФА виплачує 100%.

А на рахунок як забивали- подивись як грали 1 тайм і 2 тайм, це два різних тайми. Це що ж виходить - проплатили тільки за 1 тайм? Трошки нестиковки. Просто у 1 таймі грали погано - і це факт.

yurgen - згідний з тобою.

Спочатку не зрозумів - аж на сайт уа-футболу зайшов, що б глянути. Молодца.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От скажи чесно ти прикалуєшся?) Я вірю тобі що виплачують, але повторюю ще раз це копійки для футбольго клуба. це по-перше.

По друге! Правельно два різні тайми (а яка різниця, сценарій вже давно написаний)! Таврія забиває (а Волинь дивиться) в першому таймі! Далі Волинь в другому таймі набагато краще грає, забиває гол, має ще 100% моменти, а чуть-чуть не хватило і це їх оправдало... Кінець. Завіса.(Ну й ще й суддя поганий). А як по твоєму купляються матчі??? Чи ти думаєш все чесно?)))))))(не сміши).

По третє! Це моя думка, хоч з нею погоджуйся хоч ні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От скажи чесно ти прикалуєшся?) Я вірю тобі що виплачують, але повторюю ще раз це копійки для футбольго клуба. це по-перше.

По друге! Правельно два різні тайми (а яка різниця, сценарій вже давно написаний)! Таврія забиває (а Волинь дивиться) в першому таймі! Далі Волинь в другому таймі набагато краще грає, забиває гол, має ще 100% моменти, а чуть-чуть не хватило і це їх оправдало... Кінець. Завіса.(Ну й ще й суддя поганий). А як по твоєму купляються матчі??? Чи ти думаєш все чесно?)))))))(не сміши).

По третє! Це моя думка, хоч з нею погоджуйся хоч ні...

Два різні тайми - таке у футболі буває, хіба ти не знаш?

Далі. В сьогоднішніх умовах - 30 000 євро, це немалі гроші. Навіть, якщо допустити, що Таврія проплатила Волині, то ніяк не 30 000 євро, а менше. ІМХО

А на рахунок думки - я ж тобі те саме кажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 000 євро це для тебе і для мене багато, а для клуба це копійки (подумай скільки в місяць тільки йде на зарплату, а ще крім неї ціла куча видатків)! Про що ти говориш, це не багато, а смішно...)))

Ще скажи в футболі все буває, і т.д. і т.п.!))))))) Да в нас футбол найчесніший, і немає договірних матчів!) Нє...)))))))

Купляють гру а не голи

Я згідний купляють гру, але при тому договорюються про пристойний рахунок... (1:2 самий оптимальний варіант)! Чи як це по твоєму проходить???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та впринципі шоб не було паліва то так,але я невірю шо вони роблять рахунки такі як їм захочеться.Тут вже як карта ляже.

Якшо чесно то це все чутки а доказів нема ніяких.Приїхали...виграли....от і все! Ну що вони виграти не можуть чи що? Команда все таки регулярно виступає в вишці і не пасе задніх!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо взяти адмін. витрати і фонд зарплати - то у Волині все це перевищує 30 000 євро. Але подивись на це з іншої сторони - команда несе витрати на проведення матчів у ЛЄ, і вони (витрати) покриваються ось цими 30 000 євро.

Ти знаєш, sergik, якщо через рік-два випливуть факти продажу цього матчу (як по матчу Карпати-Металіст), то я перед тобою зніму капелюха. :0011:

А зараз це все на рівні ля-ля. Ну і футбол у нас не самий чесний (хоча порівняно з Італією, то чесніший), я цього не казав. Не перекручуй мої слова.

Крім того, здають гру не всі гравці. В цій схемі задіюється наступні особи (звичайно за вибором "покупця"): воротар, капітан команди, центр. захисник і гол. тренер (і то не завжди, зауваж). В першу чергу купляють воротніка і капітана. А капітан вирішує - з ким ще говорити. Ось так це відбувається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть слухи, что незадолго до матча на счета "Фемиды" лягли 500 000 у.е., попробую узнать в каком банке счёт "Фемиды", мож кто из Бордовцев имеет доступ к инфе в банках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо взяти адмін. витрати і фонд зарплати - то у Волині все це перевищує 30 000 євро. Але подивись на це з іншої сторони - команда несе витрати на проведення матчів у ЛЄ, і вони (витрати) покриваються ось цими 30 000 євро.

Ти знаєш, sergik, якщо через рік-два випливуть факти продажу цього матчу (як по матчу Карпати-Металіст), то я перед тобою зніму капелюха. :0011:

А зараз це все на рівні ля-ля. Ну і футбол у нас не самий чесний (хоча порівняно з Італією, то чесніший), я цього не казав. Не перекручуй мої слова.

Крім того, здають гру не всі гравці. В цій схемі задіюється наступні особи (звичайно за вибором "покупця"): воротар, капітан команди, центр. захисник і гол. тренер (і то не завжди, зауваж). В першу чергу купляють воротніка і капітана. А капітан вирішує - з ким ще говорити. Ось так це відбувається.

Я думаю все відбувається на рівні керівництва... А фудболісти це як актори в даному випадку.

Ну це не доведуть, це точно! Ніхто за це не візьметься...

І ми говорим про Лігу Європи, вони ж ще не гарантовано туди вийшли б! Нагадаю що Металург-Шахтар 2:1! І щоб вийти треба ще в фіналі виграти Металург (Донецьк)!!! Далі щоб пройти в гуповий турнір, треба пройти ще 3 чи 2 кола кваліфікації( не знаючи на яку стадію відразу попадуть)... Які не гарантія що пройдуть...) Як то кажуть "Краще синиця в руках, чим журавель в небі"!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глаголили сегодня так: Волыни дальше всёравно ничего не светило, а деньги, для того, что бы выйти в высшую лигу, ей нужны!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть слухи, что незадолго до матча на счета "Фемиды" лягли 500 000 у.е., попробую узнать в каком банке счёт "Фемиды", мож кто из Бордовцев имеет доступ к инфе в банках.

О! Це реально! А ми тут про якісь 30 000 євро говорим! Правда я чув перед цим про 1 млн. вічнозелених!!!

Глаголили сегодня так: Волыни дальше всёравно ничего не светило, а деньги, для того, что бы выйти в высшую лигу, ей нужны!

Я ж про те ж саме, що вони б не потянули цей турнір! Але обманутими залишаються вболівальники, які приходять на футбол, а дивляться виставу... Набридло це! Всюди гроші правлять. Хочеться дивитись на справжній футбол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть слухи, что незадолго до матча на счета "Фемиды" лягли 500 000 у.е., попробую узнать в каком банке счёт "Фемиды", мож кто из Бордовцев имеет доступ к инфе в банках.

О! Це реально! А ми тут про якісь 30 000 євро говорим! Правда я чув перед цим про 1 млн. вічнозелених!!!

Глаголили сегодня так: Волыни дальше всёравно ничего не светило, а деньги, для того, что бы выйти в высшую лигу, ей нужны!

Я ж про те ж саме, що вони б не потянули цей турнір! Але обманутими залишаються вболівальники, які приходять на футбол, а дивляться виставу... Набридло це! Всюди гроші правлять. Хочеться дивитись на справжній футбол.

Я тоже про 1 000 000 у.е. слышал, но я так понимаю - 500 до и 500 после!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, ви чого? Які 500 000 у.е.? Не платять такі гроші в таких матчах. Заспокойтеся. По даним комісії з чесної гри при ФФУ при здачі матчу Карпати-Металіст - мова йшла про 100 000 дол.США. А ви говорите про 500 000? Хто зараз дасть такі гроші за прохід у ЛЄ? Куніцин (власник Таврії)? Так, він багатий, але не до такої степені, що б розкидатись 500 000 дол.США.

Всі чутки про продаж матчу на рівні ОБС (одна баба сказала).

Я думаю все відбувається на рівні керівництва... А фудболісти це як актори в даному випадку.

Та ні, якраз головну роль виконують ті, про кого я вище писав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну хай чоловік вірить в світли ідеали.

Чого всі накинулись? Smith дядя Вася любить більше гроші чим футбол. Як не прискорбно це звучить.

Факти, факти... платіжки чи сфотографованих на мабілку чумаданів з баблом тобі всерівно ніхто не покаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zeuss, ну з чого ти взяв, що я вірю в святі ідеали? В мене робота така, що я в них тільки розчаровуюсь.

Просто я намагаюсь довести, що це трошки не той випадок. А говорити можна будь-що.

Домисли, одні домисли...

А за дядю Васю чув, розказували люди, які в нього працювали, що чоловік любить "жовтого диявола" понад усе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну Ви як малі діти устроїли тут діалоги. Якщо в кожного з Вас свої уявлення про кількість грошей, їх вартість і потребність для українського футболу то дуже Ви слабо Ви його знаєте... У футболі завжди плавають гроші, і чим "більший" футбол тим більші гроші. Звичайно не завжди але випадку саме так. Я не буду називати слухи, докази, суми тому що якщо б вони були в мене чи в когось іншого, це була б зовсім інша розмова і в судових стінах і пахло б тут здогадайтесь чим...

А взагалі раджу згадати всю недавню історію українського (хоча можете й італійського) футболу в контексті таких випадків з командами Кривбас, Карпати, Металіст, Металург (з) і т.д., а про Волинь і її любов до грошей я взагалі промовчу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз усі еврочемпіонати на завершенні і одні команди платять щоб на другий рік залишитись інші(які по середині і у них все ок) отримують,нормальна практика,усі знають але не кричать про це на кожному кутку.Нема ні одного "чесного" чемпіонату!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо ви за теми такі завели про здачу гри, команда достойно грала і показала на що здатна, а ходити на футбол раз в рік, шоб потім з кузьмічами кричати "ганьба!" багато розуму не треба - це глоріхантерство, команда чекає підтримки і в перемогах і в поразках, подивитесь на сапорт ДК в матчі з тхорами, ніхто з синьо-білих від команди не відвернеться, так - буде матюкати сурків, газіків і ше ХЗ кого, але команда це святе. А в нас один Саша з ультрас в 17-му сапорт мутить, всі інші сємкі їдять, в дудкі гудуть і ше вміють покричати суддя три-два-раз.

Доречі ковельським респект, сильна зміна росте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також не розумію того що багато хто кричав "Ганьба" Наші молодці!Треба було подякувати за пів-фінал який вини нам подарували.

-------------------------------------

Ганебно було йти зі стадіону,чуючи ці слова в адресу нашої команди.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...