Перейти до змісту

"Волинь" Луцьк - "Таврія" Сімферополь


floor

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 135
  • Створено
  • Остання відповідь

Металург Д 2:1 Шахтар

Волинь 1:2 Таврія

Ну що другий фінал без традиційних ФК Шахтар і ФК Динамо - це радує, засмучує те, що Волинь програла, але вони і так молодці:)

Думаю у фіналі Металург переможе:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так репенили на стадіоні! шо я в центрі вдома чув коли Вольинь забила гол =)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно зі стадіону.

1 тайм взагалі був ніякий - наши програли по всіх статтях. Особливо - центр поля, на підборах погано грали, програвали позицію.

У 2 таймі були ті самі помилки, але Волинь заграла більш агресивно. І Таврія потихеньку "попливла". Таврія не змогла відсунути гру від своїх воріт. Майкон красава, але його бажання переграти один в один заважало - втрачав м'ячі.

Ндоє посмішив, коли вибіг на розіграш кутового - слава Палопа живе і процвітає. :rolleyes:

Якщо підсумувати, то з таким складом у вишку Волині ще рано - трошки підсилитись треба. І буде непогано.

О, як раз в тему, Волинь підписала ще одного бразильського форварда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, і ще судейка Шандор - 3,2 раз. Практично посадив Волинь на свісток - більшість порушень трактувалися не на користь Волині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жаль що наш Чунга-Чанга (воротар) затупив в 1 голі, а так все нормально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из за футбола пришлось конкретными огородами по делам ездить. Не припомню, чтобы так глобально поперекрывали город ради футбола.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дер горло майже весь матч)

Smith, ти зліва від мене здається сидів?)

Від матчу залишились позитивні враження, навіть незважаючи на те, що програли.

Газон таке враження, що пофарбували, ще в п'ятницю він був жовтим)))

А взагалі, надалі буду брати квитки виключно на 17-й сектор, там хоч повболівати нормально можна.

Задовбали дядіньки, які встати не дають, не вболівання, а поїдання насіння якесь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зіскучився народ за футболом.Море вражень,захрипший голос-давно так не відривався!По грі важко щось сказати(договорняк чі ні),а так грали з задором.Є така шняжка що пустять Волинь у примьєр лігу,клубу 50 рочків як не як,ювілей.Відео голів є на сайті

http://fcvolyn.com/?q=news&node=823

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

загалом сподобалось

перший тайм то канєшно плужили жостко... хоча і в Таврії було реально гольових дві атаки і обидві результативні

в другому склалося відчуття, що це Таврія з першої ліги, а не ми

в принципі, гра рівна, в Таврії швидкості покраще, особливо Гігіадзе

але якось негарно для команди крутішої ліги так нагло тягнути час - ці подачі воротаря, падіння і т.д. просто задолбали

коротше, якщо це команда верхньої частини Прем’єр ліги, то "Волині" можна туди виходити і не відчувати сорому за гру

вболівальниці молодці, підтримували до останнього, протягом всього матчу

"Волинь" - чемпіон! :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я все таки забув газетку із собою на сидіння прихопити. Як казав мій батько в перерві "розумію що є норма УЄФА про індивідуальні сидіння, але навіщо їх крейдою посипати... колишні лавочки були зручніші".

В мене хороші враження тільки від другого тайму. В першому наші окрім копання м"яча в сліпу нічим іншим і не займались. Хто пам"ятає в другому таймі вихід один на один (здається це Майкон був) з голкіпером Таврії -- офф-сайд чи ні?

І ще: в мене на вихідних гостюватиме фан Таврії, якраз один із ультрас, так що якщо є в кого питання-нарікання, можна організувати побачення :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дер горло майже весь матч)

Smith, ти зліва від мене здається сидів?)

Від матчу залишились позитивні враження, навіть незважаючи на те, що програли.

Газон таке враження, що пофарбували, ще в п'ятницю він був жовтим)))

А взагалі, надалі буду брати квитки виключно на 17-й сектор, там хоч повболівати нормально можна.

Задовбали дядіньки, які встати не дають, не вболівання, а поїдання насіння якесь...

Так, це я був. Я з сином сидів. Пам'ятаєш, того неадеквата (зовсім трошки тверезого), що між нами сидів? Він під кінець матчу взагалі став ногами на попередні ряди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже вчьора був на матчі! Прихожу на свій сектор і стою курю з однею незнайомую людиную! А він мені і каже мол ти знаєш що матч проданий? Я говорю та немає сенсу продавати такий матч, то ж можна в Лігу Європи вийти. А він каже ну побачиш буде рахунок 1:2 на користь "Таврії"! Ну почався матч перший тайм 2:0. І я вже зрозумів що це вистава і був впевнений що "Волинь" заб'є але тільки один м'яч. А в пусті ворота не будемо забивати, бо нам тільки заплатили за 1 гол! Сьогодні зранку відразу в інтернеті шукаю відео моменти з того матчу і як на мене дуже добре видно як наші не йшли на суперника, а стояли і дивились як їм забивають 2 м'ячі...

Ось так друзі ми купляємо дорогі білети, відкидаємо всі справи, на стадіоні надриваємо свої голоса за улюблену команду в очікуванні справжнього футбола... А вони просто склали сценарій до цього матчу і продали його...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти знаєш, я теж про такі версії чув, що матч проданий. Але це не так, повір. Той дядька, можливо, просто вгадав результат матчу. Зрозумій, нема сенсу продавати матч (це не чемп), якщо за виграш у Кубку України ти отримаєш кошти. А за виступи у Лізі Європи вже платить УЄФА (по сумам не готовий тобі зараз сказати, але кошти не малі). Тому, я в цю маячню не вірю. ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На стадіоні говорили, що Суркіс казав не випускати Волинь в ЛЄ.

А пустити в вишку. :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платять гроші тим хто виграє, і ті що хоч якихось результатів досягають в Лізі Європи! Але ти ще порахуй які це команда несе затрати на поїздки на матчі, підготовка до матчу, стадіон привести доналежного вигляду і ще ряд поблем.

Ну я тоже думав що це випадковість і він вгадав, але пам'ятаю як він це впевнено сказав, і іронічною посмішко і переглянувши по 10 раз забиті нам голи чогось більше схиляюсь до думки що матч проданий... І стає соромно за наш футбол... З Вишкі вилетіли бо продали все 2 коло чемпіонату, і тут дійшли майже до фіналу і знову гроші перемогли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergik, почитай тут, скількі платять за участь в Лізі Європи. Там суми непогані.

Вибачаюсь, це про Лігу Чемпіонів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось, sergik, дані з сайту УЄФА і витяг з регламенту проведення Ліги Європи:

10.01 If a club refuses to play or is responsible for a match not taking place or not

being played in full, the Control and Disciplinary Body declares the match

forfeited and/or disqualifies the club concerned in combination with the

following fines:

a) prior to the first qualifying round EUR 10,000

B) prior to the second qualifying round EUR 10,000

c) prior to the third qualifying round EUR 10,000

d) prior to the play-offs EUR 30,000

e) prior to the group stage EUR 50,000

f) during the group stage EUR 125,000

g) prior to the round of 32 EUR 150,000

h) prior to the round of 16 EUR 175,000

i) prior to the quarter-finals EUR 200,000

j) prior to the semi-finals EUR 250,000

k) prior to the final EUR 500,000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось, sergik, дані з сайту УЄФА і витяг з регламенту проведення Ліги Європи:

10.01 If a club refuses to play or is responsible for a match not taking place or not

being played in full, the Control and Disciplinary Body declares the match

forfeited and/or disqualifies the club concerned in combination with the

following fines:

a) prior to the first qualifying round EUR 10,000

B) prior to the second qualifying round EUR 10,000

c) prior to the third qualifying round EUR 10,000

d) prior to the play-offs EUR 30,000

e) prior to the group stage EUR 50,000

f) during the group stage EUR 125,000

g) prior to the round of 32 EUR 150,000

h) prior to the round of 16 EUR 175,000

i) prior to the quarter-finals EUR 200,000

j) prior to the semi-finals EUR 250,000

k) prior to the final EUR 500,000

Ну я і не сумнівався. Це ж копійки для футбольного клуба. І це щоб получити 50 тис. євро треба дойти до групового етапу... А це ж ще треба дойти до його... Я думаю Таврія їм більше заплатила...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та який нах куплений матч? А якби наші тоді забили б гол, а не попали в перекладину то б що було б?

Да і яка сурку різниця хто буде грати в ЛЄ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rossonero1899, я з тобою згідний на всі 100%. Сурку така команда як Волинь нецікава, так як його інтереси (в т.ч. інтереси Динамо К.) не перетинаються з інтересами Волині, та з бізнес-інтересами Столяра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наївні ви якісь! Це своя політика, і в нас два Суркіса і я так розумію говорилось за президента ФК "Динамо"! Та в "Волині" був інтерес продати матч... Тяжко з вами, друзі почніть мислити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...