Перейти до змісту

Всі наречені - красуні!!!


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

офф:

м-дя... тобто, раз кругом тебе походив батюшка, помахав кадилом і поспівав пару молитов, то всьо тіп-топ? Сразу появляється єдіная і нєрушимая связь на всю жизь? :) А якшо двоє людей просто живуть разом, без печаток і штампів, ростять діток, дбають про власний добробут і т.п., то вони як котики і собачки?

Ти дійсно настільки обмежений чи прикидаєшся?

думаю, неправильно називати/вважати людей обмеженими тільки за те, шо вони не розділяють ваше світобачення...

5dd1620c03b3679b382c3e431fdd2de9.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 106
  • Створено
  • Остання відповідь

speaker, ні, ми таки, обмежені. і він обмежений, тільки інакше. ми обмежуємо себе для того, щоб було зручно нам і оточуючим, а він навпаки, щоб створювати дискомфорт і собі і людям, наприклад, в спеку ходити без білизни в шортах ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth тобі не здається шо ти просто гониш не в ту сторону ? до чого тут білизна і шорти і взагалі мікс ? тема яка ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

speaker, ні, ми таки, обмежені. і він обмежений, тільки інакше. ми обмежуємо себе для того, щоб було зручно нам і оточуючим, а він навпаки, щоб створювати дискомфорт і собі і людям, наприклад, в спеку ходити без білизни в шортах ;)

А тобі його "без білизни" річної давності по колінах било, чи може є якісь інші незручності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

speaker, ні, ми таки, обмежені. і він обмежений, тільки інакше. ми обмежуємо себе для того, щоб було зручно нам і оточуючим, а він навпаки, щоб створювати дискомфорт і собі і людям, наприклад, в спеку ходити без білизни в шортах

-- Все ясно, это белая горячка!

-- Да-да, горячий и савсем белий!

(с) Кавказская пленница

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бу

великий і могучий фотошоп. Правда?

а тіп у вас в фото без фотошопу?

лице і тіло моє власне.а те що десь недолік на лиці, це не рахується

кльово, а які питання до мене? Потрібно підфотошопити, так в лічку пишіть здєлаєм

як кажуть, питання про пысню, для нас не питання, дякую буду знати, якщо що , то обовязково звернуся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это было 6 лет назад)))Надеюсь кому нибудь фото и вправду поднимут настроение. Кого это волнует, они без фотошопа, фотограф был талантливый, надеюсь это заметно :rolleyes:

post-2519-1278150244,52_thumb.jpg

post-2519-1278150273,06_thumb.jpg

post-2519-1278150300,14_thumb.jpg

post-2519-1278150336,34_thumb.jpg

post-2519-1278150580,18_thumb.jpg

post-2519-1278150685,49_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і наших декілька щасливих моментів.

З.І. Фоткалось на плівку, що було не вклеєне в альбом змогла відсканувати і трішки погратись з обробкою (якщо це можна так назвати :blush: )

post-5333-1278769863,09_thumb.jpg

post-5333-1278769863,42_thumb.jpg

post-5333-1278769864,49_thumb.png

post-5333-1278769866,54_thumb.png

post-5333-1278769868,21_thumb.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

парад показав що у нас все куплено і продажно :)

Чомусь так співпало що виграли дівчата спонсорів проекту як то кажуть :) І взагалі де справедливість, чому вони приймали участь в оцінюванні, то їх робота сукні носити які їм дали.

А ті дівчата, що ось так рішилися вийти на вулицю і ще й у весільному вбранні, просто умнічки, ви найкращі!!! Це я вам кажу, і не тільки я, також ваші чоловіки!!!!!!!!!

І те що у нас не вміють нічого організувати толком, а цей журнал "Ваше весілля" :) дівчатам дали старий номер, по типу "на тобі Боже що мені не гоже" - сміх та й годі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги! Кузякін засвітився! :)

Він не тільки засвітився, а ще й проФтикав наречену, за що й був безбожно напоєний :ban:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги! Кузякін засвітився! :)

Я йому сьогодні про це повідомив "таємничим голосом". Він був дуже здивований і наляканий (я йому спочатку про YouTube сказав). s0225.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги! Кузякін засвітився! :)

Я йому сьогодні про це повідомив "таємничим голосом". Він був дуже здивований і наляканий (я йому спочатку про YouTube сказав). s0225.gif

Но-но :0001: ...Кузіва мені не ображати і не лякати...ато я за нього, як то кажуть, "пасть парву, моргала виколю". Він у нас єдінствєнний і нєпавтарімий :g15: :g15: :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но-но :0001: ...Кузіва мені не ображати і не лякати...ато я за нього, як то кажуть, "пасть парву, моргала виколю". Він у нас єдінствєнний і нєпавтарімий :g15: :g15: :g15:

Хм... А Свєтка в курсах? <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Знайшов в неті , пів дня всім офісом перлись... :D

Давай свою наречену в студію... у вас ніби медовий місяць :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов в неті , пів дня всім офісом перлись... :D

Давай свою наречену в студію... у вас ніби медовий місяць :P

Мда , після тебе папка грохулась....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йа вапщє стрємаюсь признатись... ми з жінкою були на весіллі в джинсах і в нас було 60 літрів пива. І 15 друзєй. В Гараджі. Я так понів, шо на "нісагласних" в мене пульок до пневматики не фатить :(

Ну і на веліках напевно? Як то кажуть - про смаки не сперечаються....

 Отаку красуню в Рокинях бачили. 

Хороша кара конячка ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...