Перейти до змісту

Пишем грамотно!


difoto

Рекомендовані повідомлення

Ой, дякую, Yarchik, я не знав. :) Я не розумію, поясни, будь ласка.

Як мені подобається, коли ви так шукаєте до чого вчепитись, аби не визнати, що неправі. Чомусь з деякими людями ми таки порозумілись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

Yuraul Просто хотів сказаьт, що словосполучення "Культурно-масові" - написано із знаком "тире", а не із "дефісом". Ось і все.

А щодо Культурне то не масове і т.д. - це був жарт, якщо ви не зрозуміли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, щоб не було питань про Вуманз клаб - краще все-таки називати теми українською...

Ти мене випередив  :D

Бачу знавців в нас на форумі багато, то може проконсультуєте і мене  ;)

Як правильно читається ombudsman?

Оскільки, при написанні наукової роботи виникли суперечки серед науковців.

На офіційному сайті читаємо "Омбудсман" , в науковій літературі "Омбудсмен".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, давайте не переходити на особистості! А якшо, любий Yuraul, ти вважаєш мої зауваження дурнею, поясни будьласка. Тільки по темі, конкретно. я конструктивну критику сприймаю без емоцій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MOTOROLLLA, зараз от у Жені дещо уточнимо, і поясню.

Женя, я не зрозумів твою думку. Маєш на увазі, що так і задумано, чи що з пробілами виходить тире, а не дефіс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Агов!!! Yuraul, як тема звучить в якій ми пишемо??? Га? Допоможу, якщо забув: "Пишем грамотно!."

Ще трохи корисної інфи:

Граматика (від грецького grammatike письмовий gramma буква) у лінгвістичній літературі вживається

в значенні граматичної будови мови, тобто системи об'єктивно діючих закономірностей, що визначають способи зміни слів, творення їх та сполучення у речення;

Орфографія (від гр. orthos - прямий, правильний, рівний і grapho - пишу) - це правопис. Орфографія містить кілька розділів, кожен з яких є сукупністю правил, що базуються на певних принципах.

Головний розділ орфографії- це розділ про позначення звуків мови буквами.

Окремий розділ орфографії складають правила написання слів разом, окремо чи через дефіс, що залежить від змісту та поєднання з іншими словами

З того робим висновок, що зауваження по назві теми не є граматичною, а є орфографічною помилкою... Отже, твоє зауваження не по темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, хорош курить всякую дрянь, а то строем пойдем в РО. Это касается Yuraul&MOTOROLLLA.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я з цієї суперечки роблю один висновок: хочеш бути почутим, пиши так, щоб тебе зрозуміли.

"человек человека поймет и в интернете" (с) Di

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuraul, поппустись...

що Woman's Club...що Women's Club - один **й.

Омб(закрытый гласный звукс)дзмен. Наголос на перший склад...Друга галочка-пиндичок... то не наголос. Забула, як називається.

Нема вам чим зайнятися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте трошки пофлудю на цю тему:)

Сьогодні їхав в маршрутці (17), і челюсть відвисла, коли побачив законопроект наліплений на скло за водієм...

А там було "прийнято кабінетом міністрів 6 литого 1967 року". Йдемо далі.. Замість "перевізник" надруковано "пєрєвєзник". Маразм? От то ж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо на те пішло, то мабуть всі бачили у маршрутці рекламку - зйомка весілля, монтаж....

так от, там пише гельові і ще якась там шняга..... але на рекламці у 6 друкованих слів - це круто)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Нема вам чим зайнятися...

Cамий правильний комент ;) , сходили би на піськомер ,там даже в ladys :D  міряють і написали би в кого длініше. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так от, там пише гельові і ще якась там шняга..... але на рекламці у 6 друкованих слів - це круто)

"продаж гельових шариків"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так от, там пише гельові і ще якась там шняга..... але на рекламці у 6 друкованих слів - це круто)

"продаж гельових шариків"

воооо!!! точно ОНО!!! ))) в ви кажете борд) так і хочеться подзвонити за номером телефону, який там вказаний і сказати їм ай-ай-ай...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема вам чим зайнятися...

Cамий правильний комент ;) , сходили би на піськомер ,там даже в ladys :D міряють і написали би в кого длініше.

...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема вам чим зайнятися...

Cамий правильний комент ;) , сходили би на піськомер ,там даже в ladys :D міряють і написали би в кого длініше.

...

Fixed.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема вам чим зайнятися...

Cамий правильний комент ;) , сходили би на піськомер ,там даже в ladys :D міряють і написали би в кого длініше.

...

Fixed.

56.gif :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

што нада для подключения к ДГ?

Потсанчікі, чЬто ви да РОКа даіпалісь, А?

ыыыыы

74.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Для повторення правил правопису :)

1. Заменяя существительные местоимениями, позаботьтесь о правильном его согласовании.

2. Между нас говоря: падеж местоимения тоже важен.

3. Если Вы хочете использовать глагол, то спрягать его нужно правильно, а не как того захотит автор.

4. Глагол, кроме того, всегда должны согласовываться в числе с существительными.

5. Не надо нигде не использовать лишних отрицаний.

6. Плохо зная грамматику, сложные конструкции должны употребляться с осторожностью.

7. Kоторые являются придаточными предложениями, составлять надо правильно.

8. Я хочу отметить, что менять лицо, от имени которого ведется изложение, автор этих строк не рекомендует.

9. Что касается незаконченных предложений.

10. Автор использующий причастные обороты должен не забывать о пунктуации.

11. В письмах статьях докладах ставьте запятые при перечислении.

12. Не используйте запятые, там, где они не нужны.

13. Вводные слова однако следует выделять запятыми.

14. Ставьте где надо твердый знак, или хотя бы апостроф: объем статьи так все равно не сэкономить.

15. Не сокращ.!

16. Проверьте в тексте пропущенных слов.

17. Автор должен усечь насчет статьи: хочешь неслабо выступить, завязывай с жаргонaм.

18. Если неполные конструкции - плохо.

19. Маленькое замечание о повторениях, которые иногда встречаются в статьях, которые печатаются в журналах, которые издаются у нас и за рубежом, которые иногда затуманивают мысль, которую хотел высказать автор, о которых мы и хотели сделать это замечание.

20. По нашему глубокому убеждению, мы полагаем, что автор, когда он пишет статью, определенно не должен приобретать дурную привычку, заключающуюся в том, чтобы использовать чересчур много ненужных слов, которые в действительности совершенно не являются необходимыми для того, чтобы выразить свою мысль.

21. Используйте параллельные конструкции не только для уточнения, но и прояснить.

22. Вотще надеяться, что архаизмы в грамоте будут споспешествовать пониманию оной.

23. Метафора - это гвоздь в ботинке, и лучше ее выполоть.

24. Праверяйте по словарю написание слов.

25. Неделите не делимое и не соединяйте разно родное, а кое что пишите через дефис.

26. Штампам не должно быть места на страницах нашей печати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27. Использование "албанского" автором не приветствуеццо.

28. Также не рекомендуется использование мата, даже бл@ть завуалированного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27. Использование "албанского" автором не приветствуеццо.

28. Также не рекомендуется использование мата, даже бл@ть завуалированного.

Ой-йо-йой .... Оце Вас так стримує. пишем як говорим. але тему завели - так що начувайтесь. А шоб знали!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...