Перейти до змісту

Пишем грамотно!


difoto

Рекомендовані повідомлення

Думаю, тепер правила вона прочитає точно:) Та все ж не варто бути такими жорстокими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

Воно то ніби і так, але з іншого боку - "блондінко" (не залежно від статі) тут, на Борді, напише безграмотно, його/її виправлять, буде хоч знати, що є якісь правила, може запам’ятає на майбутнє, а так не пройде тест при реєстрації і так і не дізнається про свою безграмотність...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчера друган дал смски почитать от девушек, я долго смеялся, такое ощущение что никто в школу не ходил вообще... - девушки не обижайтесь, просто ему никто из парней не пишет :)))

Т9, ага!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм.... задумалась над тим чи взагалі варто вникати у такі деталі. Я цілком грамотно володію рідною мовою, але у той же час не виправляю ДЕКОГО якщо десь не там (або ж взагалі пропущена) кома тощо.

А ще, мабуть, у правилах форуму тоді варто вписати, що особи, які не мають вченого ступеня або ж ті, хто невсилі підтримати дискусію щодо молекулярного поділу атомів будуть привселюдно принижені та з позором спалені на вогнищі.

Це форум! Хей! Я по собі суджу. Якщо я на роботі пишу урядові документи, спілкуюся гарною, діловою, стилістично правильною мовою, то невже я не маю права написати "прасціцє"?... Хм.... Дивно....

А загалом, топік-стартера підтримую, але вважаю, що рамки все ж таки варто трішки розширити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пл@, народ!

Дело не в албанском, и не в пропущенной запятой, и даже не в скоростном печатании ака Zevs Isver :)

Как по мне - пишите так , как хотите передать: прасцити, вротмненоги или жжОшЪ.

Меня тревожат только изречения, каторые бизграматны не панятны и запутоны по самое не балуй!

Грамотный человек даже матернуться может в тему и даже изящно, и даже , написав на Олбанском, расставить знаки препинания.

Шуре я пишу в аську на нормальном русском, Пламу - на украинском, торику - на олбанском, а наша переписка с Мартензом нормального человека вообще поставит в ступор. Все зависит от того, хотите ли вы, чтобы вас поняли, а если хотите, то как :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось ще один приклад "грамотно" написаної назви топіка. "3ри вакансіі". Для чого таке робити? Це оригінально? ІМХО, це тупо.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фтигнул топіг.Афтар жжот,атназначна!Пісякать нуна пральна...падонкафф фтопку... :lol: (тиць)

тама мног букаф,дик ежель не асілім...

...В книге, наряду с прочими стилевыми приемами, воплощается образ повествователя, эпатирующего публику примитивизмом и одновременно парадоксальностью суждений. Автор поясняет: "Среди потребителей этих авторских листов, авторы которых надеятся, что они будут употреблены по прямому назначению, непременно найдутся люди, склонные рассматривать все написанное не ими, а кем-то другим, как "кладезь" орфографических, пунктуационных и стилистических ошибок трудных. Но гений как известно -- порадоксов друг. Поэтому азбука, которую вы держите в своих руках намеренно сделана именно так, чтобы те, о ком мы говорили выше, смог удовлетворить собственные амбиции. И найти-таки ошибки. Допущенные в текстах. Чего не сделаешь, чтобы все были довольны. И потому воспринимите все как есть, в том числе и ненормативную лексику. Ведь в русском языке нет неупотребляемых слов" (с.3).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ооо! Підтримую!

Правда, така тема лицемірно виглядає на фоні неприємних помилок у назвах розділів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в данном случае может использоваться как

Woman's club

так и

Women's club

Можна аргументувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Например?
Культурно - масові заходи

Я, чесно кажучи, з першого разу навіть не зрозумів, що мається на увазі. Масові заходи, які проводяться культурно? :D

Масові заходи — некультурно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А гугл каже пофіг. Зустрічаються і так і так.

Вважаю, що принципового значення це не відіграє. Мова ж про клуб а не про конкретно жінок :) woman - 1; women - багато.

Хоча (вдаючися в граматику) - 5 million dollars а не 5 millions dollar. Крім того мабуть наша назва швидше не від Шекспірівської англійської, а від американської.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Культурно-масові заходи" - ... мне жаль тебя, если ты не знаком с таким понятием.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема ніачьом.

Якщо хтось в силу своїх розумових здібностей чи освіти не в стані побудувати речення належним чином, то від писанини топікстатрера ( який ацкі жжот своєю традиційною стилістикою) та інших гаматіїв, ситуація не зміниться. Тиканням один одного в стилістичні чи синтаксичні фекалії не замінити освіту.

З.І. Може самим ерудованим окремий закритий розділ в одмінів попросити? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Культурно-масові заходи" - ... мне жаль тебя, если ты не знаком с таким понятием.

Кхм... Шановні ursa та MOTOROLLLA! Я мав на увазі не саме слово, а те, як воно написано. Ще конкретніше — пробіли перед і після дефіса. Так ясно? Чи як вліпити вмінус в репутацію ми знаємо, а правила — ні?

Не хотів злословити, але не можу втриматись...

Бачу, ви тут такі грамотєї, що мені до вас далеко, навіть нема про що зі мною говорити... Ну-ну, пишіть грамотно, пишіть... А я своєю хлопською тут буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

A woman (irregular plural: women)
Тиц

В мене он мозіла при перевірці орфографії, дещо неправильно показує, то що виходить man і men те саме буде???

Я думаю, що це спрощення і щоб не напрягатися пишуть woman, так само як і shall майже не вживається, тільки у більш ввічливій формі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Культурно-масові заходи" - ... мне жаль тебя, если ты не знаком с таким понятием.

Кхм... Шановні ursa та MOTOROLLLA! Я мав на увазі не саме слово, а те, як воно написано. Ще конкретніше — пробіли перед і після дефіса. Так ясно? Чи як вліпити вмінус в репутацію ми знаємо, а правила — ні?

Не хотів злословити, але не можу втриматись...

Бачу, ви тут такі грамотєї, що мені до вас далеко, навіть нема про що зі мною говорити... Ну-ну, пишіть грамотно, пишіть... А я своєю хлопською тут буду.

З тобою важко сперечатись, адже твоя логіка описана чітко і ясно в попередньому пості :

"Масові заходи, які проводяться культурно?

Масові заходи — некультурно!"" (с).

З того видно, що ти не знаєш значення цього словосполучення!

АЛЕ, якщо ми вже говоримо про орфоргафію, а не грамати ку ТО:

!)

Кхм.

Що це? Є таке слово?

2)

Я мав на увазі не саме слово, а те, як воно написано
це не слово, а словосполучення.

3)

грамотєї
- такого слова теж немає

і то ше не все...)))

Так що ми пипемо грамотно, пишемо)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

woman - 1; women - багато.

Хоча (вдаючися в граматику) - 5 million dollars а не 5 millions dollar.

Крім того мабуть наша назва швидше не від Шекспірівської англійської, а від американської.

Ага man - men, good - better - the best, mouse - mice... Староанглийские рудименты :)

Но разве в американском варианте woman - это множественное число?

А что до долларов и миллионов... тут очевидно :)

Главное слово - доллар, оно и уходит во множественное число. Миллион здесь используется скорее как описательное прилагательное (ото загнул :D) - что-то типа 5 красивых долларов :) Ну и согласование чисел/падежей/лиц в английском проще, чем в славянской группе языков :)

Хотя и million может иметь окончание s. Например - Then I saw thousands of millions Crying for this man...

Хм. Но тогда непонятно, зачем дважды использовать s? Для усиления? *SCRATCH*

И в то же время - There must be over fifty thousand Screaming love and more for you - в единственном числе...

Запутанно всё :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, щоб не було питань про Вуманз клаб - краще все-таки називати теми українською...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хотів злословити, але не можу втриматись...

Бачу, ви тут такі грамотєї, що мені до вас далеко, навіть нема про що зі мною говорити... Ну-ну, пишіть грамотно, пишіть... А я своєю хлопською тут буду.

Что за детские обиды? :)

Если тебя не поняли, конкретнее - не уловили иронии по поводу пробельного написания - это не повод нервничать. Посмотри с другой стороны - все недогнавшие ещё не доросли до уровня, после которого приходит понимание ;) Это ж позитив! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa, тут ти правий. =) Ну, от такий я емоційний. :blush:

MOTOROLLLA, ти сам зрозумієш, які дурниці пишеш чи тобі допомогти?

На рахунок жіночого клубу:

04.02.2010 13:51:42, 8777238

:-D То як правильно: вуменз клюб чи віменс клюб?

04.02.2010 13:51:52, Forever Autumn

друге

Афтарітєтнає мнєніє, я вважаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

icon_plus_1.gifWoman or Women? A Clarification of Terms
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позабавило:

MOTOROLLLA, ти сам зрозумієш, які дурниці пишеш чи тобі допомогти?

MOTOROLLLA - це симпатична дівчинка. Yuraul, ти сам хоч розумієш, що дійсно дурниці пишеш? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...