Перейти до змісту

Хтось робив собі світломузику??


rossonero1899

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

о..., згадав коли баба дівкою була. десь в 1988-89 році робив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Хочу зробити шось щоб блимало, може в когось є ідеї? :0135:

Маю розібрану світломузику, 20 років тому ще працювала. 5 стінок з фанери і матовий екран, на екрані 16 лампочок ( 4 канали по 4 лампочки ). Зараз всі стінки розібрані і лежать в сухому підвалі, але, я думаю, після двадцятирічного припадання пилюкою, потребує ремонту. Електричну схему вже не знайду, хоча, пошукати можу.

Якщо зацікавило, пишіть, подарую.

Ні дякую, я хотів забацати своїми руками, але вже шось перехотів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я колись таке робив, ще на транзисторах-тиристорах. Але зараз наче є мікросхеми і легше це все діло робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдалеких девяностих теж робив, навіть дві версії одну з виходами на 220-вольтні лампочки інший з світловою панеллю маленьких совйетських фонарікових лампочок. Але правильно тут відмітили, нині треба лізти в гугл, питати про схеми, і ті вечори малювання/травління/паяння плат замінить одна мікросхема.

Не хочеш лізти в гугл, купуєш на базарі ялинкову китайську блимавку і програматор уже готовий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я колись робив з 3-ма лампами на 24В від КАМАЗа ) В школі діскоцєко прикольне було однако )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

У 80-х таким бавився. Ону схемку зробив на транзисторах, трохи побавився, не сподобалось-викинув. Потім в "Екрані" купив набір-конструктор, склав-спаяв, але ще треба було поморочитись, щоб схема запрацювала. Екран зробив прикольний, то було чим хвалитись.Екран був зроблений з двох взаємоперпендикулярних наборів скляних стержнів, причому касета з горизонтальними рядами виймалась і тоді світло від ламп на екрані було хвилями. Екран в минулому році викинув, а електроніка повинна залишитись. Якщо знайду, то можу подарувати за пиво. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок, починай шукати :friday:

пиво — універсальна валюта :)))

тікі в україні мона шось подарувати безкоштовно за пиво :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов. 3-канальна світломузика з 3-ма фоновими каналами. "Веселка" називається :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є чотирьох канальна блималка з екраном - якщо треба за пиво віддам, навіть схема десь має бути!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В мене є майже все, що писали вище (5 кольорових фанарів з бігучою строкою і різними функціями, щит з кольоровими лампочками 1м^2//) в робочому стані, ще робочий саморобний стробоском (було 2, але одного продав за 80грн) на лампі ІФК-120, схеми десь були на строб. Собівартість його 30грн, але лампочку важко знайти (зараз вона мін 20 грн, 2 роки тому 5грн)Якщо цікаво то пишіть [email protected], або в лс. Чим можу допоможу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю є плагін для вінампа і схема спайки світлодіодів які потім підключаються до ЛПТ-порта і можна замутит так щоб світлодіоди мигали в ритм музики. точно непамятаю як це все називається але бачив в живу робочу "установку" в одногрупника

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хочу зробити шось щоб блимало, може в когось є ідеї? :0135:

МАю гарненьку світломузику "радянську" з мікрофоном(можна використовувати для різних аматорських шоу:), 4 канали, в коробці(як нова, не використовувалась, але перевірялась;). Кому цікаво віддам за 100грн. може дешевше. тел.0673591219.

P.S.А ще є слайдоскоп теж класна штука для презентацій, різних шоу, малювання по стінах..., але не блимає :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
  • 1 місяць потому...

Микола, а мені подаруєте? я б її склав і запустив ;)

Я вибачаюсь, не побачив повідомлення.

Моя пропозиція в силі. Подарую, без проблем.

Якщо цікавить, пишіть або телефонуйте: 050-378-40-74

Кому потрібно, телефонуйте, подарую.

Один товариш мав забрати, і десь пропав, а в мене його телефон стерся з останніх отриманих.

Чекаю ще до 1.09.2010 року.

пропозиція ще в силі? я би забрав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Геніально просто і ефективно :smile-zachot:

а чого кондони не замінити чимось іншим?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 2 тижня потому...
  • 6 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...