Перейти до змісту

33 квартал


Гість

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь

Эх яка краса...а зараз ці клуби, гральні автомати, магазичники, пустирі, стройки... З зеленого Луцька зробили наполовину індустріальне місто, закинуте сміттям з будівельних майданчиків. А про озеленення міста ніхто не думає..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эх яка краса...а зараз ці клуби, гральні автомати, магазичники, пустирі, стройки... З зеленого Луцька зробили наполовину індустріальне місто, закинуте сміттям з будівельних майданчиків. А про озеленення міста ніхто не думає..

Та я б не сказав. Як на мене, то зелені досить такі немало в місті і на 33-му зокрема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такі да, без Гостинця, Сови, Пєраміди та іншої пофігєні усе це виглядало значно симпатичніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скорее начало 90-х

В начале 90-х я уже польские жвачки покупал на "Варшавке" :)

А на фотках - чистое поле аж до автостанции.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Какой год? :)

в 1986 году м-н "ювілейний" вже був побудований. Так, як він будувався кілька років - то думаю це фото десь 1983-1984

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в то время планировка города была такая же, как теперь? Пр.Відродження (Карла Маркса) и пр.Молоді (Ворошилова) уже существовали?

Интересно было бы посмотреть, как застраивался город годов так с 50-х (по районам) с интервалом лет в пять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вау :)

Когда-то в школьной библиотеке брал книгу про архитектуру, про Луцк в частности. Там вроде как писалось, что "муравейник" на 33-м удостаивался всесоюзной премии... Не могу вспомнить название. Никому не попадалась такая книжка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не "муравейник", а "пчелиные соты" - Чеський проект.

Я пам'ятаю ті часи, коли замість теперішнього "Аверса" - було поле. Кукурудзяне, ріпакове і т.д. Не було Автостанції.

Ходив автобус 9-й маршрут. Який розвертався там, де зараз там-там (приблизн). Бо мосту також не було. І ходив автобус до філармонії. Тоді не було філармонії - була автостанція.

ось так.

а замість теперішньої вулиці федорова - був Мототрек. Мотокорос. А перед тим - танкодром.

в Літаку (що по молоді) - показували мультики "Ну постривай". Ми ходили дивитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...