Перейти до змісту

I НОВОРІЧНИЙ ПРОБІГ ДІДІВ МОРОЗІВ


spasik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь
Чому в нашій країні спорт і алкоголь завжди разом? Без бокала нєт спортзала?

кто платит тот и заказывает музыку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому в нашій країні спорт і алкоголь завжди разом? Без бокала нєт спортзала?

аж розхотілось шось казати.

Ти без бокала можеш щось організувати? Щоб зібрати людей і показати, як кльово без того бокала... В канце канцов, [censored] , я бы вас - обосрателей, в отдельный раздел отправил, в Сибирь, к примеру.

Эта просто [censored] извините! Люди готовят праздник спорта, велопробег, не спят ночами, и все на энтузиазме.. И тут им говорят, что лозунг не кошерный...

Та идите [censored] с такими заявлениями! Вы хоть раз праздник людям делали??? ВСЕМ людям... ПРАЗДНИК!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти без бокала можеш щось організувати? Щоб зібрати людей і показати, як кльово без того бокала... В канце канцов, [censored] , я бы вас - обосрателей, в отдельный раздел отправил, в Сибирь, к примеру.

Эта просто [censored] извините! Люди готовят праздник спорта, велопробег, не спят ночами, и все на энтузиазме.. И тут им говорят, что лозунг не кошерный...

Та идите [censored] с такими заявлениями! Вы хоть раз праздник людям делали??? ВСЕМ людям... ПРАЗДНИК!..

Сам-то понял о чем сказал?ПРАЗДНИК СПОРТА!!!После П буква О,а не И. Если замечание по поводу пива считается обсирательством,то ...ну чтож ,так воспитан человек.

Да мы делали всем людям праздник и замечу без пива и матов.Так шо я знаю о чем говорю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот и поговорили. Делай "своим" людям праздники и дальше. Я этому только рад. Чесно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE -1 - перепрошую, але твої здобутки перед бордою - = 0 (нуль)

difoto +1 (я просто щиро дякую, хоча б за ту ж бейсболку, футболку, за те, Ді, що ти ту є.. не було б тебе, були б такі, як той, що вищетебезаписаний, ......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, спокійніше. По-перше, Захар нікого не обсирав, а лише зробив зауваження. По-друге, не думаю що Спасік образиться на це :)

Женя, і шо, через те, що у Діфото більше заслуг ніж у Захара, він тепер завжди прав, а Захар ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, спокійніше. По-перше, Захар нікого не обсирав, а лише зробив зауваження. По-друге, не думаю що Спасік образиться на це :)

Женя, і шо, через те, що у Діфото більше заслуг ніж у Захара, він тепер завжди прав, а Захар ні?

Просто "робити зауваження" всі , блін, горазд... а щось толкове - от блін, ніхто!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому в нашій країні спорт і алкоголь завжди разом? Без бокала нєт спортзала?

Вибач за такий паскудний п"яний спорт в нашій країні,вибач за те що ти змушений жити в цій країні!!Бджіл заманюємо медом,алкоголіків - алкоголем.))..і надіємось,що хоч декілька з тих таки приєднаються до спортивного руху і алкоголь в тому таки зіграє позитивну роль..)) До речі,якщо ти будеш уважним і придивишся,то не так вже й не повезло тобі з країною...пиво є спонсором більшості змагань у всьому світі.."Карлзберг",Амстел"..де ти чув ці слова?????..))

Ще прошу взяти до уваги,буде гарячий чай.....спорт і чай теж разом в нашій країні..))

Щиро запрошуємо тебе взяти участь і на власному прикладі показати людям,що спорт,то цікавіше,веселіше і корисніше за алкоголь!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схема траси Новорічного пробігу Дідів Морозів.

Синім- вуличне крос-кантрі,червоним- костюмованого велопробігу,та самого пробігу Дідів Морозів!!!

post-4560-1261520620.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто "робити зауваження" всі , блін, горазд... а щось толкове - от блін, ніхто!!

Якщо шановний почитає мій пост уважніше,то там відсутні зауваження щодо самого свята,як і образи в адресу організаторів.Сам пробіг-це просто супер і я щиро підтримую організаторів,бо дійсно знаю,що таке організувати подібне свято.

По-друге,для мене,людини,яка займається спортом,шо пиво,шо ширка-одного поля ягоди.І якщо,керуватись іронією пана spasikа,стосовно заманювання алкоголіків в спорт алкоголем,то це програш з самого початку.Я чудово розумію,що світ зараз викривлений,але я звик біле називати білим.

По-третє,мені цікаво,які здобутки мають бути перед бордою,щоб правда виглядала правдою,а не обсиранням.Подарити комусь футболку?

Ладно,замялі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С подачи Andruha_gpz28:

В воскресенье, 6 декабря, около 100 венгров приняли участие в забеге Санта-Клаусов в нижнем белье на улицах Будапешта.

76.jpg

Так они отметили день Святого Николая, который в католических и некоторых православных странах празднуют 6 декабря. Забег был благотворительным. Участники акции собирали деньги на поддержку людей, больных муковисцидозом – тяжелым наследственным заболеванием, поражающим железы внешней секреции, а также органы дыхания или кишечник. Бегунам удалось собрать более $ 22 тысячи.

Устраивать благотворительные забеги раздетых Санта-Клаусов начали в Бостоне. Затем эту инициативу переняли и другие американские города, а позднее она распространилась по всему миру.

Венгры решили провести забег 6 декабря, поскольку считается, что именно Николай Чудотворец стал прообразом Санта-Клауса. С этого дня в странах Западной Европы начинаются рождественские недели.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Честно говоря не увидел в рекламке даже намека на алкоголь ;)

Почитай уважніше ;)

Увидел про бокал пива. Так кагбэ, не хочешь не пей ;) Насильно вливать не будут ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всіх запрошуємо на свято спорту!!! Буде весело й цікаво!!!!

А приміщення біля фонтану на каву, чай, пиво вам не потрібне? на пару годин можу здати. Тепліше буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,шо пиво,шо ширка-одного поля ягоди.І якщо,керуватись іронією пана spasikа,стосовно заманювання алкоголіків в спорт алкоголем,то це програш з самого початку.

...дык. приеду, сугубо пивка попить :friday:

кабы не пиво, и не поехал бы :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто "робити зауваження" всі , блін, горазд... а щось толкове - от блін, ніхто!!

Якщо шановний почитає мій пост уважніше,то там відсутні зауваження щодо самого свята,як і образи в адресу організаторів.Сам пробіг-це просто супер і я щиро підтримую організаторів,бо дійсно знаю,що таке організувати подібне свято.

По-друге,для мене,людини,яка займається спортом,шо пиво,шо ширка-одного поля ягоди.І якщо,керуватись іронією пана spasikа,стосовно заманювання алкоголіків в спорт алкоголем,то це програш з самого початку.Я чудово розумію,що світ зараз викривлений,але я звик біле називати білим.

По-третє,мені цікаво,які здобутки мають бути перед бордою,щоб правда виглядала правдою,а не обсиранням.Подарити комусь футболку?

Ладно,замялі.

Організатори зовсім не сприйняли це ,як образу,все ОК!!..А іронія...та.як же в цій прекрасній країні без іронії??..))

То я надіюсь ви все таки підтримаєте спорт,та вийдете на старт???

До речі,я теж зовсім не далекий від спорту,та не порівнював би пиво і ширку....хіба якщо під нею розуміти допінг,то тоді я сказав би,що вона значно рідніша зі спортом ніж пиво..)))

То як ви порекомендуєте,якими методами і якими цукерками заохочувати це "зіпсоване" суспільство займатись спортом???

Всіх запрошуємо на свято спорту!!! Буде весело й цікаво!!!!

А приміщення біля фонтану на каву, чай, пиво вам не потрібне? на пару годин можу здати. Тепліше буде

Було б не погано,а що це за приміщення і на яких умовах може відбутись здача його???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пиво пивом..а як на рахунок костюмованого велопробігу центром міста,є бажаючі прийняти участь???...))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та зараз точок з новорічним аксесуаром багато відкрилось. шапки ваащє не проблема. питання головне - чи брать якісь накидки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...