Перейти до змісту

Українська Coca-Cola


Plum

Рекомендовані повідомлення

Аааа, ти шо, вічний бан??? Мну могуть ізгнать із Матріцо? Аааааааа *істєріко*

А на рахунок праведності - влучно. Православіє головного мозга, ога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 102
  • Створено
  • Остання відповідь

Зараз почнеться пробивалово твоєї особи, місця роботи, вподобань, гіпотетичності знайомства в реалі і тепе.

І форевер баня. Ага:))))

***пробєгаєт с таблічко "Кока Кола" под пєсню "ОООЛВЕЕЕЙЗ КОКА ККОООУЛЕ"***

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuraul, ты идиот безкультурная малолетка(ничего, что в женском роде?). Это так, мое личное мнение, не комплексуй ;).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідіоти... Ідіооти! ІДІООООТИИИИИ!!! На чолі з головною істеричкою борди...

Чо віззжим,фраєроЧек?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поняв, безкультурна малолєтка? нєфіг до великих і палєзних для всіх дядь лізти зі своїми вискакуваннями. а то за нужних людєй всігда заступаюццо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, ну ядрьона ж кочерижка, з кого я приклад взяв? Згадаєте, дядю, чи вас процитувати? Чи у вашому виконанні це норма, а в моєму - безкультурщина і ідіотизм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спілкуватись можна з нормальними адекватними людьми, а не з імбіцилами. Якщо не знаєш хто такий імбіцил -- подивись сюди або просто в дзеркало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сонечко, так некультурно.

Ти ж вся доброта, чесність і справедливість, нащо діточок так страхати,га?

Краще б визнав, що тема тупорила твоя. І що це правильно підмітили. Хоч і не дуже коректно.

Чи тобі рожевеньким написати, щоб це добріше виглядало?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

=( Шо я надєлаль?

Так, висловився я, канешно, грубо, але я не казав, що буду протестувати проти того, що зі мною поводитимуться так само. Це раз.

І по-друге, ну, блін, ну не вірю я, що доросла адекватна людина не розуміє, чому склад тієї ж коли в різних країнах відрізняється. Ну чи смак, не суть. Нащо оце ото таке?

Пропоную далі по темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне діло, коли ми всі розуміємо і знаємо, що воно відрізняється, а інше діло, коли це визнає сам виробник (Coca-Cola) і через суд вимагає в ділерів припинити поставки своєї ж продукції, виготовленої в іншому регіоні. Хоча раніше Кока-Кола неодноразово заявляла, що її напої ідентичні у всьому світі. "Это... какой-то.... позор..." (с) Швондер

Саме на це я хотів наголосити. Дякую за увагу, розходимось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

комплекс отличника цікавав стаття

для підтримання актуальності теми

***пробєгаєт с таблічко "Кока Кола" под пєсню "ОООЛВЕЕЕЙЗ КОКА ККОООУЛЕ"***

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще б визнав, що тема тупорила твоя.

Кіця, за своїми темами слідкуй, окі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, по-перше, нема ніяких підстав вірити таким заявам таких команій. І потім, причини тут, мені здається зовсім не стосуються безпосередньо продукції, вони, скоріше, економічно-політично-стратегічні, що доречно вже підмітив Deemon.

Тому питання залишається актуальним: навіщо ситуацію обертати таким боком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuraul Взагалі то, тебе можна було б відправити в БАН - перманентний, за перехід на особистості та грубощі по відношенню до учасників Конференції.

IV. Запрещается

Проявление неуважительного отношения к собеседнику, клевета на участников форума, а также других людей, оскорбления, простая и нецензурная брань, угрозы, в том числе по отношению к личности, национальности, расовой или религиозной, политической принадлежности другого участника общения в форуме или группы лиц и всего прочего, что попадает под действие УК Украины.

Чи дати тобі час ВИВЧИТИ правила ? Днів етак 30. ??

*по темі*

СоСа сола - сама собі суперечить..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сонечко, так некультурно.

Ти ж вся доброта, чесність і справедливість, нащо діточок так страхати,га?

Краще б визнав, що тема тупорила твоя. І що це правильно підмітили. Хоч і не дуже коректно.

Чи тобі рожевеньким написати, щоб це добріше виглядало?

Чому це тупорила?, це твоя особиста думка?, але ж не всі так думають як ти, розумієш!!!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех. якбим ж то всіх так вчили.

котичку, моя тема: 1. стьобна, 2. у флеймі. цьом тебе

ксена, і не всі так думають, як він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

котичку, моя тема: 1. стьобна, 2. у флеймі. цьом тебе

ну, зайка, в тебе ж далеко не одна тема на борді, правда? :)

не всі так думають, як він.

сонечко, я своєї думки нікому не нав'язую і не заставляю думати так, як я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ех. якбим ж то всіх так вчили.

котичку, моя тема: 1. стьобна, 2. у флеймі. цьом тебе

ксена, і не всі так думають, як він.

"Не роби другому те, що собі не бажаєш"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сборище идиотов.

Zheny@, якщо йому буде те ж, що і мені, то я згоден. А якщо нє, то нєєєєєє, тоді я і так все зрозумію. =)

А на рахунок цитати з правил, то ти абсолютно правий, прямо в десятку: твої фрази про те, що мене, власне і забанити мона, навіть і нафсігда, можна інтерпритувати як погрози. =) Але так тому і бути, задля збереження субординації я сприйматиму це як нагадування про те, що є влада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дії модераторів не обговорюються і підлягають оскарженню адміністраторам форуму. Якщо адміністрація форуму вирішить, "справу" на твою користь то, вважай що ти правий, якщо ні - то одним провокатором на борді стане менше.

Мої фрази, це лише витяги з правил. Я виконую свої функціональні обов'язки. Можливо, не у своєму розділі, але порядок є порядок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо адміністрація форуму вирішить, "справу" на твою користь то, вважай що ти правий...

Правий у тому, про що заявив у 18-му пості?) Тобто, адміністрація вирішує, хто тут ... кхм... Ну, добре. Мовчу. Вирішуйте.

Щоби не підтримувати дурну славу провокатора ще раз звернусь до учасників топіка з проханням повернутись до обговорення теми, окресленої у першому пості, якщо, звісно, є бажання щось сказати з цього приводу.

Окреслю припущення, яких ми прийшли, не зважаючи на грубі, нетактовні висловлювання деяких учасників обговорення (мене себто :D , ну і ще декого) та подекуди виникаючі перепалки між Пламом та його одвічним опонентом.

Так от. Одне припущення полягає у тому, що дії компанії Кока-Кола повязані з недостатньо високою якістю напою, який виготовляється у нашій державі. Прихильником цього припущення є, зокрема, топікстартер. У іншому припущенні стверджується, що причини таких дій можуть бути політичними (мається на увазі політика компанії), економічними і так далі (мається на увазі, що немає підстав надавати перевагу одним з цих причин перед іншими, оскільки немає достатньо підстав), але вони або зовсім не стосуються якості, або якість тут відіграє останню і несуттєву роль. Прихильником такої думки є, зокрема, я, і, дозволю собі заявити, Deemon.

Я навіть спробую продовжити дискусію у потрібному руслі. Плам, а як ти вважаєш, може, причиною саме ТАКОГО смаку того, що тим там пробував і порівнював, є те, що тут більшості подобається саме такий смак? Адже логічно було б припустити, що такі виробники вивчають такі речі, щоб враховувати при виробницстві, оскільки їм це вигідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...