Перейти до змісту

Аватар - новый фильм Джеймса Камерона


claustrophobia

Рекомендовані повідомлення

в ту суботу ходив на елвін і бурундуки 2 то від сили 20 людей було і дотого ж в залі холодно було :0117:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оце так фільмєц!!!!!!! :0155: Сюжет стандартний, як я і передбачав на початку теми, але ж блін - плювати на сюжет!!! Яка картинка! Вах! Такі фільми справді треба дивитись тільки в кінотеатрах. Причому в ХОРОШИХ кінотеатрах! Загалом дуже сподобалось. Звісно, якщо приколупуватись до всяких там в біо-, фізико- і інших ..о- аспектів, то помилок і ляпів можна знайди дофіга. Але навіщо це треба - просто сиди і насолоджуйся втіленою фантазією творців фільму :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все, станом на вчора - "Аватар" найбільш касовий фільм усіх часів і народів. І це при тому, що касові збори тривають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все, станом на вчора - "Аватар" найбільш касовий фільм усіх часів і народів. І це при тому, що касові збори тривають.

і це ще без Китайців))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все, станом на вчора - "Аватар" найбільш касовий фільм усіх часів і народів. І це при тому, що касові збори тривають.

і це ще без Китайців))

тобто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все, станом на вчора - "Аватар" найбільш касовий фільм усіх часів і народів. І це при тому, що касові збори тривають.

і це ще без Китайців))

Помиляєшся - якраз з китайцями та росіянами включно.

http://life.pravda.com.ua/cinema/4b5eede3a1eec/

Багато доклали до фінансового успіху стрічки відвідування "Аватара" росіянами і китайцями. Наразі фільм зібрав у Росії 96,3 мільйони доларів, а у Китаї - 103 мільйони.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

високоінтелектуальне кіно заполонило російські кіноекрани <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що, "Аватар" претендує на "Каннського Лева" чи "Берлінського ведмедя" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що, "Аватар" претендує на "Каннського Лева" чи "Берлінського ведмедя" ?

не претендує, та все ж "Аватар" адекватне кіно, на відміну від цеї камеді клабівської чи нашасрашинської (контора одна і та ж) куйні

ps Zheny@, прихильник рамшана та джумшута? ;)

ps ps в Каннах вручають Золоту пальмову гілку, а Лева у Венеції ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офіційний сайт Каннських левів.

Каннські леви - фестиваль реклами. Глибокої, якісної реклами.

ps Zheny@, прихильник рамшана та джумшута? ;)

ps ps в Каннах вручають Золоту пальмову гілку, а Лева у Венеції ;)

Равшан та Джумшут. Я не прихильник. Але доля гумору у них є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офіційний сайт Каннських левів.

Каннські леви - фестиваль реклами. Глибокої, якісної реклами.

Zheny@ до чого тут реклама? ми ведемо мову про повнометражне кіно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офіційний сайт Каннських левів.

Каннські леви - фестиваль реклами. Глибокої, якісної реклами.

Zheny@ до чого тут реклама? ми ведемо мову про повнометражне кіно

Я продовжив думку, що "Аватар" не є шедевром. А типовим штампом. І змісту особливого там шукати не потрібно. Хоч і вклали у нього сотні мільйонів. . На відміну навіть від тих ще номінантів вищеописаного фестивалю. Де 2 хвилини часу.. кілька тисяч грошей і море смислу, а часом і сліз.

Я сказав, що Льви Каннські. А не Венеціанські. У Венеції "Золоті льви". Та й суть ти не зрозумів. Я казав, що фільм настільки стандартний, що його максимум на "Оскар" :_20: за спецефекти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офіційний сайт Каннських левів.

Каннські леви - фестиваль реклами. Глибокої, якісної реклами.

Zheny@ до чого тут реклама? ми ведемо мову про повнометражне кіно

Я продовжив думку, що "Аватар" не є шедевром. А типовим штампом. І змісту особливого там шукати не потрібно. Хоч і вклали у нього сотні мільйонів. . На відміну навіть від тих ще номінантів вищеописаного фестивалю. Де 2 хвилини часу.. кілька тисяч грошей і море смислу, а часом і сліз.

Я сказав, що Льви Каннські. А не Венеціанські. У Венеції "Золоті льви". Та й суть ти не зрозумів. Я казав, що фільм настільки стандартний, що його максимум на "Оскар" :_20: за спецефекти.

"Аватар" теоретично навіть не може мати відношення до вищевказаного тобою фестивалю. без образ, але приплітати фестиваль реклами до повнометражного кіно безглуздо.

щодо Аватара, то фільм дійсно стандартний, але реалізація неперевершена.

про суть. там вона є. якщо ти Zheny@ суть у других Трансформерах бачив

Нормальний там смисл.

Якщо його не шукати можна і не знайти але, якщо дивитися то він там прослідковується.

то в "Аватарі" Кемерона він точно є. не був би то Кемерон ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

айда ввечері на останній сеанс на Аватара. на 8. я брав білети, половина вже була розібрана/замовлена

кста і сьогодні останній день ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно, чекав кращої якості в Адреналіні і від картинки, і, тим більше, від звуку. Чи то може я в кінотеатрі не

був давно - звик до телевізора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно, чекав кращої якості в Адреналіні і від картинки, і, тим більше, від звуку. Чи то може я в кінотеатрі не

був давно - звик до телевізора.

а коли був?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, також помітив, що зразу, коли почала йти четверта (чи третя) частина плівки якість зображення значно впала (майже як камріп на великому екрані) - різкість якась ненормальна була, але потім ніби все вирівнялось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, смислу в фільму аж відбавляй. Здається в цій темі викладали негативну критику з ЖЖ, то я з нею відсотків на вісімдесят згідний: люди глупуваті, техніка по розвитку не сильно вперед пішла окрім міжпланетних перельотів. Спецефекти люкс, хоч і не щось над-надпотужне. Загалом від фільму очікував більшого дивлячись на режисера... прогадав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...