Перейти до змісту

Лотереї в школах


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

Сьгодні одна співробітниця розповіла наступне:

Її син (4-й клас) учора вернувся зі школи ( СШ № 5 ) у повному захваті - у них у школі продавали моментальну лотерею, в якій можна було виграти комп"ютер. Ватрість - 2 грн. Діти з радістю тратили гроші, виділені батьками на обіди. Додатково до цього їх спонукало те, що заохочувала їх до цього вчителька (!). (мабуть в долі ІМХО).

Таким чином ігровий бізнес, замість того, щоб десь подітись, зайшов БЕЗПОСЕРЕДНЬО в школу !!!! (Як тут не згадати підприємливу вчительку з Таганрога з серіалу "Наша Раша" !).

Сьогодні, зі слів тієї ж учительки, ця лотерея має перекочувати у 15-ту школу.

На мою думку це недопустимо !!!!

Що скажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як мінімум треба притягнути їх за яйця та спитати документа. на якій підставі вони там шатаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вчителька справді "в долі", то в долі всі, від директора, до міністра освіти. Можеш передзвонити поцікавитися начальнику міського управління освіти - 72-48-00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

школу закінчив 5 років назад, теж памятаю були такі лотереї, але як нас запевняли виручені гроші підуть на благодійництво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам теж принесли лотереї. Вчителька точно не в долі, це усім школам їх надають, не знаю правда навіщо, до благодійництва залучатись мабуть хочуть навчити таким чином. Про комп'ютер - я такого не чув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам теж принесли лотереї. Вчителька точно не в долі, це усім школам їх надають, не знаю правда навіщо, до благодійництва залучатись мабуть хочуть навчити таким чином. Про комп'ютер - я такого не чув.

От уже сумніваюсь, що таким чином можна залучити до благодійництва

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлька ніяк свій "грипозний" мільйон з бюджету неможе "откатать"

а вибори вже на носі, от і потрібні гроші на "благодійництво"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам теж принесли лотереї. Вчителька точно не в долі, це усім школам їх надають, не знаю правда навіщо, до благодійництва залучатись мабуть хочуть навчити таким чином. Про комп'ютер - я такого не чув.

От уже сумніваюсь, що таким чином можна залучити до благодійництва

Та я теж :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вчителька справді "в долі", то в долі всі, від директора, до міністра освіти. Можеш передзвонити поцікавитися начальнику міського управління освіти - 72-48-00.

Теленфонував... Звісно ж мене перенаправили на 72-31-60 (теж відділ освіти)... Там ніхто нічого пояснити не може, кажуть передзвоніть пізніше...

Ось така загогуліна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юлька ніяк свій "грипозний" мільйон з бюджету неможе "откатать"

а вибори вже на носі, от і потрібні гроші на "благодійництво"

угу, Вона кругом, у кожній шпарі, будь астарожен....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я працюю в сільській школі, в нас навчається всього 60 учнів, і якщо до нас це дійшло, значить точно через відділи освіти розповсюдження відбувається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора, в малого в садочку, мені вихователька тож лотерейку предложила :) Казала шо гроші на благодійництво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора, в малого в садочку, мені вихователька тож лотерейку предложила :) Казала шо гроші на благодійництво...

Нагадало старий анекдот:

К отцу подходит сын и просит:

- Папа, в школе собирают деньги в помощь голодающим в Гваделупе. Дай рубль, пожалуйста.

- Сынок,- ответил папа,- в Гваделупе нет голодающих. Там убирают два урожая в год, там чудесный климат.

На следующий день сын вновь подходит к отцу:

- В школе собирают деньги в помощь компартии Гваделупы.

Отец дает сыну два рубля.

- А почему два, папа, собирают ведь по рублю.

- Бери, сынок. Если в Гваделупе есть компартия, то там есть и голодающие

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лотереї як на мене взагалі пісець наглості, реальна тьотя з Таганрога.

Я ще одну можливу лотерею упомяну, зараз з тою вакциною халявною незрозумілі тенденції намічаються. Коли в багатьох країнах від неї відмовляються, подають іски до виробника чи то до ВОЗ, нам її хочуть аж нахаляву подарувати, та щей без права оскаржень. А наш уряд теж надто шустро прагне проводити цю вакцинацію. Я підозрюю якщо ту вакцину все ж припруть сюди то не виключено що по школах та дидсадках провакцинують без згоди і попередження, лише поставлять до відома заднім числом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам теж принесли лотереї. Вчителька точно не в долі, це усім школам їх надають, не знаю правда навіщо, до благодійництва залучатись мабуть хочуть навчити таким чином. Про комп'ютер - я такого не чув.

От уже сумніваюсь, що таким чином можна залучити до благодійництва

От уже всі такі недовірливі!

Згадайте історію - Шевченка, той що Тарас Григорович, його з кріпацтва викупили за допомогою лотереї. Всього одну картину тоді розігрували, а грошей то нагрібли троха.. троха але в твердій валюті - золотих червінцях. Мо й у нас щось подібне. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам теж принесли лотереї. Вчителька точно не в долі, це усім школам їх надають, не знаю правда навіщо, до благодійництва залучатись мабуть хочуть навчити таким чином. Про комп'ютер - я такого не чув.

От уже сумніваюсь, що таким чином можна залучити до благодійництва

От уже всі такі недовірливі!

Згадайте історію - Шевченка, той що Тарас Григорович, його з кріпацтва викупили за допомогою лотереї. Всього одну картину тоді розігрували, а грошей то нагрібли троха.. троха але в твердій валюті - золотих червінцях. Мо й у нас щось подібне. ;)

100пудово !!!! І як я міг про Шевченка забути?

(хоча там дітьми не маніпулювали)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Хочу предложить вам, - тут женщина из-за пазухи вытащила несколько

ярких и мокрых от снега журналов, - взять несколько журналов в пользу детей

германии. По полтиннику штука.

- Нет, не возьму, - кратко ответил Филипп Филиппович, покосившись на

журналы.

Совершенное изумление выразилось на лицах, а женщина покрылась

клюквенным налетом.

- Почему же вы отказываетесь?

- Не хочу.

- Вы не сочувствуете детям германии?

- Сочувствую.

- Жалеете по полтиннику?

- Нет.

- Так почему же?

- Не хочу...

Помолчали....

(с) М. Булгаков

Просто не було ще гучного розголосу, з лінчуванням декількох "педагогів". Один такий випадок - і все нормалізується.

Впевнений шо гроші вище організаторів лотереї і "вчителів" не йдуть.

Тут навпаки політикам можна зробити гучну справу, але міністр освіти нажаль не належить до ворогуючих таборів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такое было и будет, только форма разная - то лотереи, то "пизднайко" тулят по садикам (пару выпусков пришлось купить - дитю в руки суют журнал, а с утра денюшку с родителей просят). То дебильные принудительные фото. Кто в 89-ом в Луцке в школе учился сто пудов имеет фотопортрет - "Школьные годы чудесные. 1989". Со всех учеников в городе по три советских рублика собрали - вот бабла косанули тогда. это вам не лотерейка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто в 89-ом в Луцке в школе учился сто пудов имеет фотопортрет - "Школьные годы чудесные. 1989". Со всех учеников в городе по три советских рублика собрали - вот бабла косанули тогда. это вам не лотерейка

фігвам, нема в мене такого, може тому, що я був випускником.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От уже всі такі недовірливі!

Згадайте історію - Шевченка, той що Тарас Григорович, його з кріпацтва викупили за допомогою лотереї. Всього одну картину тоді розігрували, а грошей то нагрібли троха.. троха але в твердій валюті - золотих червінцях. Мо й у нас щось подібне. ;)

100пудово !!!! І як я міг про Шевченка забути?

(хоча там дітьми не маніпулювали)

щітаєте, це Шеву викупляють у Абрамовічя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щітаєте, це Шеву викупляють у Абрамовічя?

Ні. Я так собі думаю, що це Україну з рабства МВФ викупляти збираються.

"Подолаєм кризу разом!"

За майбутнє без кредитів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто не було ще гучного розголосу, з лінчуванням декількох "педагогів". Один такий випадок - і все нормалізується.

Впевнений шо гроші вище організаторів лотереї і "вчителів" не йдуть.

Тут навпаки політикам можна зробити гучну справу, але міністр освіти нажаль не належить до ворогуючих таборів.

Закинув інфу у деякі штаби кандидатів у Президенти.

Відповіли зі штабу Анатолія Гриценка, щось будуть взнавати, можливо в пресі піднімуть питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

примусове фото - ООооо .. !!! до кого не прийду в кожно якщо дівчнка в костюмі якоїсь "придворної дами" а хлопці в "костюмах д'артаняна" в береті. І все це бордовго кольору.

Спочатку фоткають а потім кажуть, "Ну, це ж грошей коштує!" . уроди. Вчора був в школі на зборах ріклувальної ради. Не мав змоги спитати директорку про нашу школу. Чи є там таке і нафуя воно нада?..

передзвоню .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

примусове фото - ООооо .. !!! до кого не прийду в кожно якщо дівчнка в костюмі якоїсь "придворної дами" а хлопці в "костюмах д'артаняна" в береті. І все це бордовго кольору.

Спочатку фоткають а потім кажуть, "Ну, це ж грошей коштує!" . уроди. Вчора був в школі на зборах ріклувальної ради. Не мав змоги спитати директорку про нашу школу. Чи є там таке і нафуя воно нада?..

передзвоню .

то одне, коли дітям за гроші сунуть непотрібні їм фото, інше коли взагалі просто гроші забирають :lol: . В мене раніше декілька разів було, приходять, все гроші терміново здали на шось там бла бла всі здали, все примусово, а потім десь воно заминається і нічого ніби не було. (наприклад на лежачого поліцейського біля школи, якого вже 6 років збираються будувати, або якісь бейджики які 5 роківь як забули. а куди гроші поділися :ohmy:

- а на рахунок тої лотерейки то взагалі абзац. Особливо дітей легко спокусити дешевими призами, от вони і віддають ті 2 гривні..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...