Перейти до змісту

Потрібні на роботу менеджери з продажу комп. техніки


Glamyr4ik

Рекомендовані повідомлення

Комп'ютерна фірма у місті Луцьку, проводиться підбір персоналу на посаду менеджер з продажу комп'ютерної техніки. Офіційне працевлаштування, повний робочий день!!!

Вимоги:

Вік 20-27 років (чоловіки)

Глибокі знання характеристик і відмінностей комп'ютерних комплектуючих, а також комп'ютерної переферії та витратних матеріалів;

Вільна інсталяція та настроювання всього спектру ОС Microsoft;

Досвід роботи в даній сфері не менше 2 років;

Бажаним є вміння працювати в 1С;

Бажаним є наявність документів про навчання;

Потрібно комунекабельні, адекватні, гнучкі, зі швидкою реакцією та вмінням продавати і працювати у колективі люди;

Зацікавлених у кар'єрному рості і спроможних до праці, прошу звертатись по тел.: 0502647847 - Тетяна

ICQ: 422186790.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене дивують вимоги по віку - старші 27 вже напевно діди котрі не шарять у сучасній ком'ютерній сфери чи занадто розумні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене дивують вимоги по віку - старші 27 вже напевно діди котрі не шарять у сучасній ком'ютерній сфери чи занадто розумні?

Такі вимоги керівництва і не оспорюються!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не збираюсь оспорювати вимоги вашого керівництва- просто хочу зрозуміти логіку котрої немає - так як недавно почув на роботу прибиральницею у банку шукають жінку не старше 35 років - абсурд як на мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не збираюсь оспорювати вимоги вашого керівництва- просто хочу зрозуміти логіку котрої немає - так як недавно почув на роботу прибиральницею у банку шукають жінку не старше 35 років - абсурд як на мене.

Така наша гарна країна) люди старшого віку меньше ціняться. Ніхочу нікого ніяк образити, просто констатую факти.

Доречі в банк на прибиральницю не тільки можуть шукати жінку до 35 років, а ще й з ВО, стикалась з таким оголошенням в газеті. Це не повинно дивувати корінного українця=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво чому тут теж немає вимог по стану здоров'я та зовнішності? :)

Ви так сумлінно відписуєте у моїй темі, можливо бажаєте на роботу?!

Пишіть в ICQ поспілкуємось! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишіть в ICQ поспілкуємось! ;)

З радістю, от тільки ніхто не відписує

Я відписую завжди) треба враховувати те що я зайнята людині і можу відписати не в перші 5 секунд як Ви очікуєте))

На всі звернення до мене буде відповідь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво чому тут теж немає вимог по стану здоров'я та зовнішності? smile.gif

тут навіть ЗП велика таємниця.. лише після співбесіди :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, що? Хтось уже ходив на співбесіду? Цікаво дізнатись зарплату. І що це за фірма?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, що? Хтось уже ходив на співбесіду? Цікаво дізнатись зарплату. І що це за фірма?

глухо як в танку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жалко з аськи витер розмову.. при розмові було не зрозуміло кому потрібно на роботу :D і навіщо було писати )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так хтось вже пройшов співбесіду, чи хоча б отримав якийсь результат? Шо пишуть, шо кажуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, бачу всім дуже цікаво і нетерпиться взнати що ж за контора, пояснюю:

Мережа комп'ютерних магазинів "ЕНТЕР" м. Рівне відкриває у Луцьку в центрі міста філію, в зв'язку з цим набираємо менеджерів з продажу!

ПиСи: Прошу не путати з цим типу магазином ентер, що знаходиться на Л.Українки в закаулку і працює без цін) і взагалі не зрозуміло як, ну не мені їх судити. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два магазина "Enter" для Луцька буде забагато. Щоб уникнути плутанини, пропоную Вам переіменуватися в "Shift" або "Backspace" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зрозумів за що наїхали на "ентер" на Лесі Українки? Вроді непоганий магазин з помірними цінами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як швидко форум оживився :)

Я теж вважаю, що 2 Ентера забагато для міста, тому думаю лишиться тільки найкращий)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...