Перейти до змісту

Потрібні на роботу менеджери з продажу комп. техніки


Glamyr4ik

Рекомендовані повідомлення

Я з пані також спілкувався. :) але вік у мене "за старий" ...

А з Вами мені здавалось ми все вирішили

Гм. а мені здалося, що я відповіді не отримав ВЗАГАЛІ, підходжу чи ні. (Після відісланого резюме), зрештою, це не має ніякого значення. І алгоритм відсіювання кандидатів, мені відомий. Сам колись приймав на роботу. І знаю як це.

Ну, це все лірика . :)

Страшно буде тоді, коли розпочнеться "тєкучка"... А це явище, як старіння, неминуче. Можете навіть не починати сперечатися.

От тоді почнете піднімати всі тірезюме, кого попервах брати не хотіли, давати оголошення в кадрові агентства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з пані також спілкувався. :) але вік у мене "за старий" ...

А з Вами мені здавалось ми все вирішили

Гм. а мені здалося, що я відповіді не отримав ВЗАГАЛІ, підходжу чи ні. (Після відісланого резюме), зрештою, це не має ніякого значення. І алгоритм відсіювання кандидатів, мені відомий. Сам колись приймав на роботу. І знаю як це.

Ну, це все лірика . :)

Страшно буде тоді, коли розпочнеться "тєкучка"... А це явище, як старіння, неминуче. Можете навіть не починати сперечатися.

От тоді почнете піднімати всі тірезюме, кого попервах брати не хотіли, давати оголошення в кадрові агентства.

На скільки мені відомо Женя, Ви і так вже працюєте. Тому сенсу з Вами зустрічатись на співбесіді не бачила. А до "тєкучкі" я ставлюсь спокійно, адже знаю що це і як з цим боротись=)

ПиСи: Щодо вище сказаних образ і обурень. Не бачу на це ніяких причин!!! Вас обурила таємничність? Позвонили б мені я б все Вам розповіла. І дійсно кого зацікавила моя пропозиція, і вони мене теж, ми провели співбесіди і доречі лишилось одне місце менеджера.

Меньше з тим небачу взагалі ніякого поводу для обурення з сторони форумчан, тому шановні більше позитиву :D

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки мені відомо Женя, Ви і так вже працюєте. Тому сенсу з Вами зустрічатись на співбесіді не бачила. А до "тєкучкі" я ставлюсь спокійно, адже знаю що це і як з цим боротись=)

ПиСи: Щодо вище сказаних образ і обурень. Не бачу на це ніяких причин!!! Вас обурила таємничність? Позвонили б мені я б все Вам розповіла. І дійсно кого зацікавила моя пропозиція, і вони мене теж, ми провели співбесіди і доречі лишилось одне місце менеджера.

Меньше з тим небачу взагалі ніякого поводу для обурення з сторони форумчан, тому шановні більше позитиву :D

Дякую!

:D  падсталом-  працевлаштованність людини причина відмови у співбесіді. -  згідно такої логіки квартири треба продавати лише бездомним, машини лише тим у кого є велосипед а компутери тим хто має калькулятор. щодо тєкучки - скажіть якщо ваші працівники перейдуть віковий бар'эр у 27 років - ви будете їм натякати щоб вони шукали іншу роботу чи ні? ;)

Цікаво як ви так набираєте набираєте і раз - лишилось одне місце  -чи то вас не вчили при склааданні оголошення вказувати кількість вакансій чи то ви так і не можете обрати достойних вашої фірми - не розумію, чесне слово не розумію логіки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний можливо все ж таки ми не будемо обговорювати мою кваліфікованість і принцип роботи, а дамо потенційним бажаючим працювати, прочитати нормально пост.

ПиСи: Я надіюсь Ви зрозуміли мене=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дамо потенційним бажаючим працювати, прочитати нормально пост.

ПиСи: Я надіюсь Ви зрозуміли мене=)

Щоб бажаючі працювати могли нормально прочитати пост, в першу чергу треба його нормально створити.

Ви вказали тільки свої потреби (вакансії), а про потреби людей подумали? Чому люди ходять на роботу? Думаєте їм подобається начальник, чи важка праця, чи жахливі умови (утрірую)? Помиляєтесь, їх цікавлять гроші (зарплата) і це найважливіший фактор, а ви його проігнорували і вперто продовжуєте це робити, замість того щоб зацікавити людей. У відповідь отримали відповідну реакцію форумчан.

Пропоную ініціювати зміни до правил форуму про ЗП в "роботі" і ціни в "нерухомості", звісно не тут, тут бІЗНЕСМЕНИ шукають манагерів. Женя, тебе як старожила адміни можливо скоріше послухають, а ми в голосувалці підтримаємо. Збацаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если кадровый менеджер реально занят работой и профи, то он на столько четко подаст объявление, чтоб отсеять сразу тех кому не подходит...и тех, кто не подходят под вакансию..и не тратить время по пустякам, а выполнить свою обязанность-комплектацию штата

Кадровый менеджмент....курс университетской программы

И не надо менять правил форума-это дает возможность оценить сразу уровень фирмы и если отдел кадров представлен у них в таком качестве....сразу стоит задуматься

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоп!

Є товар і ПОВИННА БУТИ ЦІНА!

Чи можливо хтось із Вас бігає по супермаркету в пошуках продавця/менеджера для уточнення ціни?? Чи ви її одразу бачите під товаром??

В даному випадку це ринок праці. Де продається робоче місце. (скажемо так). І воно теж має свою ціну.

У розділі "Куплю/Продам" заборонено створювати теми без ціни. Так само і у розділі про нерухомість. Чому цього немає у розділі "Робота"?

Чомусь обов'язковим критерієм при прийомі на роботу, шановна пані топікстартер, ви вимагаєте від кандидата оцінити себе. (А скільки б Ви хотіли у нас отримувати ?) Чи не так?

І це цілком здорова реакція людини - спитати, а скільки я можу Вас мати грошей?? Зрештою, ви зобов'язані були б, шановна топікстартер, хоча б натякнути. "Ставка не менше стількохсь там грн. +% від проданої техніки" (скільки відсотків - комерційна таємниця). А фрази типу "Я Вам на співбесіді повідомлю скільки Ви можете у нас отримати" - не зовсім чесні. ТОму як, чому я маю витрачати свій вільний час та гроші, катаючись по місту у пошуках Вас. І в результаті почути суму, яка мене не задовольнить?? Чи, можливо, Ви компенсовуєте кандидатам транспортні витрати? І, також, якось компенсовуєте їх витрачений час, який у будь-якому випадку, хтось да цінить (кожен по своєму)

Щодо мене. Те, що я працюю, не має ну ніякого відношення до того, що цікавлюся ринком праці!

Моє резюме було подане чесне, правдиве. (можливо не ідеальне, але менше з тим).

Зрештою, я міг би і збрехати, щодо теперішньої зайнятості і всього іншого.

Наразі все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоп!

Є товар і ПОВИННА БУТИ ЦІНА!

Чи можливо хтось із Вас бігає по супермаркету в пошуках продавця/менеджера для уточнення ціни?? Чи ви її одразу бачите під товаром??

В даному випадку це ринок праці. Де продається робоче місце. (скажемо так). І воно теж має свою ціну.

У розділі "Куплю/Продам" заборонено створювати теми без ціни. Так само і у розділі про нерухомість. Чому цього немає у розділі "Робота"?

Чомусь обов'язковим критерієм при прийомі на роботу, шановна пані топікстартер, ви вимагаєте від кандидата оцінити себе. (А скільки б Ви хотіли у нас отримувати ?) Чи не так?

І це цілком здорова реакція людини - спитати, а скільки я можу Вас мати грошей?? Зрештою, ви зобов'язані були б, шановна топікстартер, хоча б натякнути. "Ставка не менше стількохсь там грн. +% від проданої техніки" (скільки відсотків - комерційна таємниця). А фрази типу "Я Вам на співбесіді повідомлю скільки Ви можете у нас отримати" - не зовсім чесні. ТОму як, чому я маю витрачати свій вільний час та гроші, катаючись по місту у пошуках Вас. І в результаті почути суму, яка мене не задовольнить?? Чи, можливо, Ви компенсовуєте кандидатам транспортні витрати? І, також, якось компенсовуєте їх витрачений час, який у будь-якому випадку, хтось да цінить (кожен по своєму)

Щодо мене. Те, що я працюю, не має ну ніякого відношення до того, що цікавлюся ринком праці!

Моє резюме було подане чесне, правдиве. (можливо не ідеальне, але менше з тим).

Зрештою, я міг би і збрехати, щодо теперішньої зайнятості і всього іншого.

Наразі все.

Поправте мене якщо я звичайно не права, ....Я прочитала пропозиції інших роботодателів на цьому форумі і в багатьох з них теж немає інформації про з.п., тоді настає питання, в чому винний мій топік??

Не бачу реального сенсу більше флудити!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поправте мене якщо я звичайно не права, ....Я прочитала пропозиції інших роботодателів на цьому форумі і в багатьох з них теж немає інформації про з.п., тоді настає питання, в чому винний мій топік??

В кожному разі коли їх в ПМ або в асьці спитаєш то без всіляких відмазок сума озвучується...

З.І. В мому випадку мені дуууже не сподобалась наша розмова в асьці.. свій час я ціную набагато дорожче ніж ви собі можете уявити.. тому поняття що все залежить від співбесіди це просто трата мого часу, томущо мені потрібно потратити на це цілий день бо я не в Луцьку, а це надто велика розкіш незнаючи навіть чи цінове питання мене влаштує !

З.І.З.І. Думаю не варто щось доказувати Вам про свою професійність.. я її банально не бачу !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний можливо все ж таки ми не будемо обговорювати мою кваліфікованість і принцип роботи, а дамо потенційним бажаючим працювати, прочитати нормально пост.

ПиСи: Я надіюсь Ви зрозуміли мене=)

і все ж таки пані дайте відповідь будь ласка - скільки у вас було вакансій на момент подачі оголошення і скільки зараз залишилось. а також що буде коли ваші менеджери досягнуть 27 років

щодо з/п то перш ніж озвучити свої вимоги по зарплаті я максимально точно виясняю фронт робіт, обов'язків і можливі підводні камні і лише потім озвучую свою ціну

p.s. я не знаю ваш рівень кваліфікації але  варто погодитись що кілька серйозних помилок ви все ж таки припустили, інакше не було б тут стільки тексту. щодо інших роботодавців то ви очевидно стали критичною масою в питаннях оголошень про вакансії і їх змістовсність 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пані читає. Та відповіді не дасть.

Передчуття, що це було останнє її оголошення на цьому форумі.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

признавати свої професійні прорахунки не завжди приємно, але корисно. і ще, тут переглянув перше повідомлення теми - мова була про кар'эрний ріст  -цікаво куди може  вирости менеджер з продажу у магазині  - до старшого менеджера чи на  посаду директора іншого магазину? цей пункт у вас із області фантастики або все ж таки все завязано на цифрі 27 років - звільняючи старшого менеджера по  досягненні 27 - молодші мають ріст кар'єри ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

признавати свої професійні прорахунки не завжди приємно, але корисно. і ще, тут переглянув перше повідомлення теми - мова була про кар'эрний ріст  -цікаво куди може  вирости менеджер з продажу у магазині  - до старшого менеджера чи на  посаду директора іншого магазину? цей пункт у вас із області фантастики або все ж таки все завязано на цифрі 27 років - звільняючи старшого менеджера по  досягненні 27 - молодші мають ріст кар'єри ;)

Ви незнаєте що таке кар'єрний ріст на фірмах і куди він призводить??!!!

Пані читає. Та відповіді не дасть.

Передчуття, що це було останнє її оголошення на цьому форумі.. :)

Незнаю яке там у Вас передчуття але воно вас зраджує :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановна а можна поцікавитись скільки вам років... ви так промовисто про карєрний ріст говорите...

З.І. сорр за офтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви не відповідайте загальними фразами - просто напишіть куда може вирости менеджер з продажу у вашій фірмі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви незнаєте що таке кар'єрний ріст на фірмах і куди він призводить??!!!
Пані читає. Та відповіді не дасть.

Передчуття, що це було останнє її оголошення на цьому форумі.. :)

О,я не знаю. Я не працював в двох корпораціях. І з вантажника не виріс до керівника технічого відділу. не знаю.. 100%.

Незнаю яке там у Вас передчуття але воно вас зраджує :D

Можливо.

Можливо ми ще зустрінемо тему типу:

"Знову потрібні на роботу менеджери. " (бо старі досягли 27-річного віку і їх звільнили..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23роки - початок кар'єри і багато амбіцій - зміните 5-6 робіт побачите життя і яке воно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніфігасобі у вас карєра починається в 23 роки я з 16 почав з неповного робочого дня і по сьогодні ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому ж ні? А раптом комусь із нас все ж таки доведеться мати справу із Вами.

ми повинні бути впевнені у Вашому професіоналізмі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніфігасобі у вас карєра починається в 23 роки я з 16 почав з неповного робочого дня і по сьогодні ....

ну я беру середньостатистичний приклад - закінчення інституту і початок роботи на в якихось організаціях більшого чи меншого рівня

І ще шановні давайте не будемо оцінювати мою професійність

ми її не оцінюємо - кожен оцінив вже давно для себе - головне щоб ви зробили правильні висновки на майбутнє для себе бо тема хоч і переросла у флуд але з неї по слову по фразі можна витягнути дуже багато користного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поправте мене, якщо я, звичайно, не права, ....Я прочитала пропозиції інших роботодателів роботодавців на цьому форумі і в багатьох з них теж немає інформації про з.п., тоді настає постає питання,: в чому винний мій топік??

Не бачу реального сенсу більше флудити!!

Поправив :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, коли відкриття цього магазину?

Я б хотів уже подивитися на молодий бігаючий переляканий персонал від 23 років. У яких 0 (нуль) досвіду роботи.

Звичайно, із таких "ліпити" працівників таких, яких заманеться саме то! tabula rasa - ні дати не взяти.

Я прийду і запитаю : А ви можете мені пропатчити KDE під FreeBSD ???

І тоді я в повній мірі оціню професіоналізм працюючого персоналу!!

Yurik - ти жорстокий.. Ти щойно загубив кар'єру поставив під сумнів професіоналізм молодої дівчини.. :) Вона так старалася..а ти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...