Перейти до змісту

Потрібні на роботу менеджери з продажу комп. техніки


Glamyr4ik

Рекомендовані повідомлення

Отже, бачу всім дуже цікаво і нетерпиться взнати що ж за контора, пояснюю:

Мережа комп'ютерних магазинів "ЕНТЕР" м. Рівне відкриває у Луцьку в центрі міста філію, в зв'язку з цим набираємо менеджерів з продажу!

ПиСи: Прошу не путати з цим типу магазином ентер, що знаходиться на Л.Українки в закаулку і працює без цін) і взагалі не зрозуміло як, ну не мені їх судити. ))

Шановна пані, давайте ви не будете обговорювати форму роботи і місце знаходження ваших конкурентів, а то може виявитись якась цікава інформація і про вашу мережу. Яка різниця у якому закутку і у якій формі подачі цін працює Ентер м. Луцьк - це їх справа і справа перевіряючих органів. Головне це якість товару що продається, сервісу та   комфортне спілкування покупців із персоналом.

про вас поки що ми нічого не знаємо, але амбіційність підкріплена ЕГО  показує зневагу до інших. покажіть що ви кращі за інших і народ обере достойних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, бачу всім дуже цікаво і нетерпиться взнати що ж за контора, пояснюю:

Мережа комп'ютерних магазинів "ЕНТЕР" м. Рівне відкриває у Луцьку в центрі міста філію, в зв'язку з цим набираємо менеджерів з продажу!

ПиСи: Прошу не путати з цим типу магазином ентер, що знаходиться на Л.Українки в закаулку і працює без цін) і взагалі не зрозуміло як, ну не мені їх судити. ))

Шановна пані, давайте ви не будете обговорювати форму роботи і місце знаходження ваших конкурентів, а то може виявитись якась цікава інформація і про вашу мережу. Яка різниця у якому закутку і у якій формі подачі цін працює Ентер м. Луцьк - це їх справа і справа перевіряючих органів. Головне це якість товару що продається, сервісу та   комфортне спілкування покупців із персоналом.

про вас поки що ми нічого не знаємо, але амбіційність підкріплена ЕГО  показує зневагу до інших. покажіть що ви кращі за інших і народ обере достойних.

На мою думку ніяку комерційну інформацію про їх фірму я не розголошувала і ніяким чином не хотіла принизити їхній магазин. Я описала своє враження після відвідування Ентера на Л.Українки і більше нічого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

важливо не те що ви написали, а те, що ви думали в момент написання а це було щось схоже на те що я написав - негатив відчувається з вашого ніби простого опису

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ентер" по Лесі - шабашкіна контора, що не ясно :D

Далі - Презумція невиності, і те що пані думала це її справа. Я ж теж так думаю....чекаю повісткі в суд :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

важливо не те що ви написали, а те, що ви думали в момент написання а це було щось схоже на те що я написав - негатив відчувається з вашого ніби простого опису

Негативу ніякого не було, я взагалі сама позитивна людина , якщо якісь почуття мене і охоплювати в момент написання, то тільки трішки іронії)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незабаром відкриття магазину!!! Потрібні менеджери з продажу :)

Якщо менеджери то ЗП будь-ласка для орієнтиру... не всі можуть тратити свій час на співбесіди коли незнають яка оплата їх орієнтовно чекає...

З.І. потрібні лише менеджери чи можливо ще якісь вакансії свобідні ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незабаром відкриття магазину!!! Потрібні менеджери з продажу :)

Якщо менеджери то ЗП будь-ласка для орієнтиру... не всі можуть тратити свій час на співбесіди коли незнають яка оплата їх орієнтовно чекає...

З.І. потрібні лише менеджери чи можливо ще якісь вакансії свобідні ?

Ставка плюс відсотки від продаж менеджера. Детальніше я буду говорити про зарплату з тими кандидатами хто підходить на цю посаду! :)

У пості написано тільки менеджери з продажу, отже більше ніяких посад крім цієї!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незабаром відкриття магазину!!! Потрібні менеджери з продажу :)

Якщо менеджери то ЗП будь-ласка для орієнтиру... не всі можуть тратити свій час на співбесіди коли незнають яка оплата їх орієнтовно чекає...

З.І. потрібні лише менеджери чи можливо ще якісь вакансії свобідні ?

Ставка плюс відсотки від продаж менеджера. Детальніше я буду говорити про зарплату з тими кандидатами хто підходить на цю посаду! :)

У пості написано тільки менеджери з продажу, отже більше ніяких посад крім цієї!

На мою думку менеджером з продажу кожен може бути, головне орієнтуватись в тому що продаєш + зарплата (яка надає бажання працювати).

На мою думку на ставку 1000 грн + 200-300 грн відсотків підуть тільки люди без досвіду або ті в кого немає взагалі ніякої роботи. А спеціалісти в свому роді всі більш - менш десь працюють і переманити ви їх можете тільки зарплатою !

P.S. Особисто я на виже описаний приклад я б НЕ ПІШОВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незабаром відкриття магазину!!! Потрібні менеджери з продажу :)

Якщо менеджери то ЗП будь-ласка для орієнтиру... не всі можуть тратити свій час на співбесіди коли незнають яка оплата їх орієнтовно чекає...

З.І. потрібні лише менеджери чи можливо ще якісь вакансії свобідні ?

Ставка плюс відсотки від продаж менеджера. Детальніше я буду говорити про зарплату з тими кандидатами хто підходить на цю посаду! :)

У пості написано тільки менеджери з продажу, отже більше ніяких посад крім цієї!

На мою думку менеджером з продажу кожен може бути, головне орієнтуватись в тому що продаєш + зарплата (яка надає бажання працювати).

На мою думку на ставку 1000 грн + 200-300 грн відсотків підуть тільки люди без досвіду або ті в кого немає взагалі ніякої роботи. А спеціалісти в свому роді всі більш - менш десь працюють і переманити ви їх можете тільки зарплатою !

P.S. Особисто я на виже описаний приклад я б НЕ ПІШОВ.

Шановний а ніхто нікого не збирається переманювати! І ще одне з яких таких записів Ви вирішили що у нас така заробітна плата?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А навіщо такий оверквотинг? :wacko:

Тут прям мексиканський серіал, 40 постів (серій) всі в інтризі яка ж ЗП :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2All народ не парьтесь.. ЗП ніхто не скаже но врядлі вона більша із середнім % (хз хто скільки продасть товару) ~1300 ~1500грн... ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2All народ не парьтесь.. ЗП ніхто не скаже но врядлі вона більша із середнім % (хз хто скільки продасть товару) ~1300 ~1500грн... ІМХО

Це особисто Ваша думка шановний) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось боляче до серця форумчан зачіпають вакансії зв'язані з комп'ютерною технікою. Таких флеймів більш ні на яку тему щось не розводять....щось дивує, щось там не подобається, є пропозиції, хочеш дізнатися з/п - то запитай в ПМ, зателефонуй, постукай в аську, будь цивілізований а не "Я ось бачте сильно зайнятий шоб в вашу кантору нову хадить...для чого флейм як не бажаєш влаштовуватися"..Не хоч працювати = не працюй...

)Кінець офтопу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У ПМ, аську - також не було озвучено. Озвучено було, я так поняв, потенційним кандидатам. І то при співбесіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в асці довго спілкувався з даною пані, і все б нічого, вже і про співбесіду домовились, але як тільки мова пішла про рівень ЗП який я хотів би мати - моя кандидатура різко не підійшла :) Пояснили тим що: "освіта в мене економічна, та я студент заочник, хоч в даний час перебуваю в академ відпустці до 2011 року" :D

Тому в кращому випадку варто розраховувати на ЗП в районі 1500 грн. Я в цьому чомусь більш ніж впевнений!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в асці довго спілкувався з даною пані, і все б нічого, вже і про співбесіду домовились, але як тільки мова пішла про рівень ЗП який я хотів би мати - моя кандидатура різко не підійшла :) Пояснили тим що: "освіта в мене економічна, та я студент заочник, хоч в даний час перебуваю в академ відпустці до 2011 року" :D

Тому в кращому випадку варто розраховувати на ЗП в районі 1500 грн. Я в цьому чомусь більш ніж впевнений!

А Ви не задумувались, що дійсно Ви з своєю економічною освітою нам не підійшли.

Я з пані також спілкувався. :) але вік у мене "за старий" ...

А з Вами мені здавалось ми все вирішили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановна пані, мені здається що поки що ваша мега крута фірма нічого іншого як таємничі обіцянки-цяцянки  народу запропонувати не може. ви ще не вийшли нормально на ринок Луцька а вже отримала певну кількість незадоволених потенційних клієнтів, причому саме завдяки непрофесійній роботі відділу кадрів. скажете що рівень з/п то є таємниця за сіма печатками - добре, але коли знають двоє -  знає і третій, а коли знають троє то знають всі хто хоче знати. що заважало озвучити приблизний рівень з/п, наприклад 1500-2000 грн +% в залежності від співбесіди. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що в правилах досі немає пункту, про обов'язкове вказання орієнтовної ЗП? Імхо, давно треба було добавити таке правило і ще в нерухомості про ціни. Бо вже достали ці постійні суперечки: 50 постів ні про що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що в правилах досі немає пункту, про обов'язкове вказання орієнтовної ЗП? Імхо, давно треба було добавити таке правило і ще в нерухомості про ціни. Бо вже достали ці постійні суперечки: 50 постів ні про що.

абсолютно погоджуюсь хочаб  500 грн  і вище написали б, хто зацікавився б по справжньому - шукав далі інформацію і від переговори а всі лишні тексти відсіялись би

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...