Перейти до змісту

Потрібні на роботу менеджери з продажу комп. техніки


Glamyr4ik

Рекомендовані повідомлення

Завдяки оверквотингу тема вже має дві сторінки, а інформативності на два рядки. Таки треба в правилах прописати вимоги до оформлення теми ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я прийду і запитаю : А ви можете мені пропатчити KDE під FreeBSD ???

реакцію дійсно булоб цікаво побачити але ж менеджер і не повинен цього знати.. хоча цікаво як би викручувались в даній ситуації ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я прийду і запитаю : А ви можете мені пропатчити KDE під FreeBSD ???

реакцію дійсно булоб цікаво побачити але ж менеджер і не повинен цього знати.. хоча цікаво як би викручувались в даній ситуації ))))

Чому ні? Це все стосується комп'ютерів. Зокрема програмного забезпечення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, читай перший пост - "Вільна інсталяція та настроювання всього спектру ОС Microsoft" FreeBSD не канає

Завдяки оверквотингу тема вже має дві сторінки, а інформативності на два рядки. Таки треба в правилах прописати вимоги до оформлення теми ;)

інформативність явна у перших постах а не видима по всій темі  -треба просто лише вміти читати скритий текст

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, читай перший пост - "Вільна інсталяція та настроювання всього спектру ОС Microsoft" FreeBSD не канає

Мабуть, пані не знає про існування інших систем окрім вищезазначеної?

А весь спектр ОС майкрософт - це Всі Віндовси від 3,11 до 7. І ні слова про Інші продукти сімейства Майкрософт... Офіс, для прикладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а її керівництво про те що є багато кваліфікованих спеціалістів старших за 27 років котрі можуть легко взути молодших, хоча бачу що акцент тут напевно йде на  молодий вік із середніми знаннями - тьобто щоб бігали швидше і думали менше. бо ті що мають досвід більший думають більше і часно не у тому напрямку яке треба керівництву

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а її керівництво про те що є багато кваліфікованих спеціалістів старших за 27 років котрі можуть легко взути молодших, хоча бачу що акцент тут напевно йде на молодий вік із середніми знаннями - тьобто щоб бігали швидше і думали менше. бо ті що мають досвід більший думають більше і часно не у тому напрямку яке треба керівництву

а може має місце особиста вигода? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, читай перший пост - "Вільна інсталяція та настроювання всього спектру ОС Microsoft" FreeBSD не канає

Мабуть, пані не знає про існування інших систем окрім вищезазначеної?

А весь спектр ОС майкрософт - це Всі Віндовси від 3,11 до 7. І ні слова про Інші продукти сімейства Майкрософт... Офіс, для прикладу.

От фак! Знову дискримінація за релігійним принципом! ;)

А щодо іншого, то варто все-таки вказувати більше інформації про фірму, умови роботию. а то наче шарашкіна кантора™, хоча, ймовірно, так воно і є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановна пані, мені здається що поки що ваша мега крута фірма нічого іншого як таємничі обіцянки-цяцянки  народу запропонувати не може. ви ще не вийшли нормально на ринок Луцька а вже отримала певну кількість незадоволених потенційних клієнтів, причому саме завдяки непрофесійній роботі відділу кадрів. скажете що рівень з/п то є таємниця за сіма печатками - добре, але коли знають двоє -  знає і третій, а коли знають троє то знають всі хто хоче знати. що заважало озвучити приблизний рівень з/п, наприклад 1500-2000 грн +% в залежності від співбесіди. 

Підтримую !

Я теж з цією "пані" спілкувався, ЗП не сказала яка, натомість почала випитувати яка зарас в мене ЗП, та ще й з таким самказмом мол - я знаю всі Луцькі зарплати у цій сфері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а її керівництво про те що є багато кваліфікованих спеціалістів старших за 27 років котрі можуть легко взути молодших, хоча бачу що акцент тут напевно йде на  молодий вік із середніми знаннями - тьобто щоб бігали швидше і думали менше. бо ті що мають досвід більший думають більше і часно не у тому напрямку яке треба керівництву

На мою думку, молодих людей шцкають бо вважають що їм потрібно менше платити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ахаххаха яка всетаки "розумна" публіка тут зібралася

"розумна" публіка задає конкретні питання на які професіонал по підбору кадрів не може дати відповіді тому що не знає, не хоче знати і тому що не хоче признати свої невеличкі промахи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ахаххаха яка всетаки "розумна" публіка тут зібралася

Як на мене, при таких розкладах, то в подальшому дана "пані" та її вакансія не заслуговує на увагу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні відвідувачі форума!

У даній створеній мною темі я шукаю персонал для роботи у новому комп'ютерному магазині, тому буду всім вдячна якщо Ви перестаните флудити і дасте читати тему, людям які дійсно шукають роботу.

ПиСи. Якщо особисто я та моє спілкування Вам не сподобалось, або здалось некоректним приношу свої вибачення і давайте шановні форумчани припинемо це безглузддя.!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПиСи. Якщо особисто я та моє спілкування Вам не сподобалось, або здалось некоректним приношу свої вибачення і давайте шановні форумчани припинемо це безглузддя.!!

...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Йому виповнилось 28 :D

До чого цей підкол, у темі про роботу??? троха не зрозуміла.

У нас менеджер працював, якому 29 років було і ми були повністю задоволені його роботою. Нажаль йому довелось поїхати жити в друге місто(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп: кормить нужно - они и неулетят (с) реклама банка времен перестройки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас менеджер працював, якому 29 років було і ми були повністю задоволені його роботою.

От і як йому було 29, якщо Ви півроку тому до 27 на роботу брали? :0026:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого цей підкол, у темі про роботу??? троха не зрозуміла.

У нас менеджер працював, якому 29 років було і ми були повністю задоволені його роботою. Нажаль йому довелось поїхати жити в друге місто(

Ога, і той 29-літній розказував, як йому у вас там ЗП платили і чому йому довелось звідти "переїхати" від вас :D Якщо хочете щоб люди не "переїжжали" отак, поробивши 2 місяці, потрібно ставитись до них по-людськи, а не при першій ліпшій нагоді вказувати на двері, без виплати ЗП! ІМХО кантора ще та!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп: кормить нужно - они и неулетят (с) реклама банка времен перестройки

Соррі за офф, но цю рекламу мало хто з форумчан помнить...Але прикольна рекламко була - :smile-zachot:

І, форумчани праві, на рахунок роботодавця, нічого роботодавці конкретного не пропонують, одні тільки є на борді від відгуки від форумчан ... Не дуже, відгуки... Плюс пост, в якому сказано про операційні системи Windows від 3.1 до 7, ? Наскільки я знаю, є ще й, інші...:rolleyes: (колись і доска була без віндовсів..., і ще були речі...)

Пропонуйте роботодавці ПЛЗ, шось конкретне (не мені, мені не треба, в постах...)

P.S. Ще раз, соррі за офф... Хоч це не офф...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого цей підкол, у темі про роботу??? троха не зрозуміла.

У нас менеджер працював, якому 29 років було і ми були повністю задоволені його роботою. Нажаль йому довелось поїхати жити в друге місто(

Ога, і той 29-літній розказував, як йому у вас там ЗП платили і чому йому довелось звідти "переїхати" від вас :D Якщо хочете щоб люди не "переїжжали" отак, поробивши 2 місяці, потрібно ставитись до них по-людськи, а не при першій ліпшій нагоді вказувати на двері, без виплати ЗП! ІМХО кантора ще та!

Шановний ЙОЖИК, з яких джерел Ви взяли цю інформацію?? Це повна несинітниця! З.П. я особисто йому платила кожен місяць без затримок!

Не потрібно писати того, що незнаєте....адже це показує Вас не дуже з гарної сторони!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...