Перейти до змісту

Кто каким бензом заправляет машинку и где


dimmon

Кто каким бензом заливает машинку и где  

830 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

так-так, хто був поділіться інформацією, я просто в тому районі практично не буваю.

а взагалі цікавить дизпаливо від Shell.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 910
  • Створено
  • Остання відповідь

Я вичитав на одному з автомобільних форумів, що дизель від Shell не ахті, куди краще ОККО і WOG.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкрився Shell. Хтось вже заправлявся?? Як враження? Ціна така ж як на ОККО ніби.

вчора там проїжджав декілька разів протягом дня, не помітив жодної автівки. Заправники стояли напоготові по стійці "струнко" біля входу на АЗС, все завішано повітряними кульками, проте бажаючих заправлятися не було. Мене поки цілком влаштовує 95-й ОККО, при цій літній акції він вартує 11.09 грн./літр + збираю бали на фішку, можна буде обміняти на щось корисне. Вчора заправляв до повного - знижка вийшла майже 15 грн., дрібниця звичайно, але на 2 чашки американо вистачило))

до речі, нещодавно заправився на Лукойлі, не хотілося крутится на ОККО, в принципі непогані враження, ціна теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправлявся шелл (звичайний 95) по дорозі в Крим в порівнянні з ОККО машина йшла краще.

Ото вже маєш дурну звичку. Написав би відразу, що там в тому сертифікаті.
Імовірно, що теж саме, що у ОККО, ВОГ і ЛукОйл
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо дизеля:

ВОГ, ЛукОйл, БелОіл (біля каравана) продають пальне Мозирського НПЗ, принаймні за їх словами і сертифікатами в куточку споживача.

Може дизель того ж виробника хтось продає дешевше ніж БелОіл?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аветра в Козині (Мозир Білорусь) по 9,50. Акція більше 200л на 10 коп менше. Тяга краща, як на Окко. Панхім на Мансурова по 9,20. (кажуть білоруська).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вичитав на одному з автомобільних форумів, що дизель від Shell не ахті, куди краще ОККО і WOG.
А я от чув від компетентних людей що 95ий бензин в Україну не імпортується в силу захмарного акцизу. А все що розливають під виглядом 95ого це 92ий підігнаний присадками.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я рекомендую WOG, але тільки 92-ий, бо 95 там нікудишній, майше як і 92-ий, як будто з однієї цистерни валять... тільки в 5-й ще може якусь фігню добавляють...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я от чув від компетентних людей що 95ий бензин в Україну не імпортується в силу захмарного акцизу. А все що розливають під виглядом 95ого це 92ий підігнаний присадками.

на дешевих заправаках можливо й так, але здається ОККО, Лукойл, Вог і тп собі такого не дозволяють :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аветра в Козині (Мозир Білорусь) по 9,50. Акція більше 200л на 10 коп менше. Тяга краща, як на Окко. Панхім на Мансурова по 9,20. (кажуть білоруська).

на Панхімі зараз білоруський бензин буває дуже рідко!!! я там довгий час заправлявся,а потім перестав,бо бензин став га...... дуже поганий!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заправлявся на ОККО до одного прикрого випадку, коли з Дубно ледь приїхав на ВАЗ 2101, друг на ВАЗ 2108 в Дубно мусив розбавляти бензин і шукати карюраторщика, також заправка ОККО... Переважно запрявляюсь на аветрі за вул. Зв'язківців або на лукойлі, після заправки на лукойлі машина як на мене краще їде))) цікаво було б заправитись на Shell'і, кажуть має бути непогане паливо, хто що може сказати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я заправляюсь на БРОМС (колишня БЕЛОІЛ біля ТЦ "Варшавський")

там в них зараз програма лояльності діє. дають дві карточки, знажка рахується від кількості придбаного пального попереднього місяця. відтак, поділившись з кумом карточкою, маємо знижку 42 копійки з літра.

я заправляюсь газом - нарікань немаю.

а ще там є біобензин - не заправлявся, незаю що то таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще там є біобензин - не заправлявся, незаю що то таке.
Кілька сторінок тому постив флаєр про бензин із 30% спирту.

Сам там заливаю 95 євро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Флаєр брехливий.

Нове екологічно чисте пальне - 70% бензину у ньому все ж таки є, так що екологічно чистим його назвати не можна.

Потужність - потужність двигуна навпаки впаде, оскільки при горінні спирту виділяється менше енергії,

Економічність - витрати пального зростуть,крім того під питанням відразу купівля нового бензонасосу і зменшиться ресурс усіх гумових з'єднань. В результаті вийде в кращому випадку на те саме + геморой з ремонтами.

Взагалі вперше звернув увагу на спиртовмісне паливо в мультику "Тачки 2", де вже дітям намагаються вбити в голову, що це паливо краще...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аветра в Козині (Мозир Білорусь) по 9,50. Акція більше 200л на 10 коп менше. Тяга краща, як на Окко. Панхім на Мансурова по 9,20. (кажуть білоруська).

на Панхімі зараз білоруський бензин буває дуже рідко!!! я там довгий час заправлявся,а потім перестав,бо бензин став га...... дуже поганий!!!!

В мене солярка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене солярка.

Простой дизель или с турбинкой? У меня с турбинкой, стремно как-то на на Аветре заливать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нове екологічно чисте пальне - 70% бензину у ньому все ж таки є, так що екологічно чистим його назвати не можна. Потужність - потужність двигуна навпаки впаде, оскільки при горінні спирту виділяється менше енергії, Економічність - витрати пального зростуть,крім того під питанням відразу купівля нового бензонасосу і зменшиться ресурс усіх гумових з'єднань. В результаті вийде в кращому випадку на те саме + геморой з ремонтами.
Розкажи це країнам у південній америці де автомобілі їздять на пальному в якому 90% сприрту.

А що до бензонасосу, люди сприт (горілку) вживають перорально і поки нікого нічого не розїло. Бензин кращий розчинник як сприт, але деякі органічні сполуки у бензині спирт розчиняє краще від того всі щасливі власники брудних баків після заливання спритової суміші мають сюрприз із насосом. Ну і розхід збільшиться оскільки відповідним чином треба переналаштовувати паливну систему.

А взагалі я за спирт у бензині, його можна виробити на відміну від нафти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заправлявся на ОККО до одного прикрого випадку, коли з Дубно ледь приїхав на ВАЗ 2101, друг на ВАЗ 2108 в Дубно мусив розбавляти бензин і шукати карюраторщика, також заправка ОККО... Переважно запрявляюсь на аветрі за вул. Зв'язківців або на лукойлі, після заправки на лукойлі машина як на мене краще їде))) цікаво було б заправитись на Shell'і, кажуть має бути непогане паливо, хто що може сказати?

який бензин і скільки було в баку до заправки на ОККО?

скільки заправили на ОККО?

що саме і через скільки км від АЗС сталося з авто?

а то якось невнятно і ні про що...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажи це країнам у південній америці де автомобілі їздять на пальному в якому 90% сприрту.

А що до бензонасосу, люди сприт (горілку) вживають перорально і поки нікого нічого не розїло. Бензин кращий розчинник як сприт, але деякі органічні сполуки у бензині спирт розчиняє краще від того всі щасливі власники брудних баків після заливання спритової суміші мають сюрприз із насосом. Ну і розхід збільшиться оскільки відповідним чином треба переналаштовувати паливну систему.

А взагалі я за спирт у бензині, його можна виробити на відміну від нафти.

Мета цього зменшити залежність від нафти, яка експортується (тросника цукрового в них валом, з нього женуть спирт), а зовсім не для покращення динамічних характеристик чи зменшення витрат палива. Якщо двигун розроблений для роботи на бензині, то найкраще він на ньому і працюватиме. Чомусь не виготовляють провідні автомобілевиробники авта з двигунами на чистому спирті. А людям 40% розчин спирту розїдає печінку, шлунок, підшлункову, впливає на мозок, серцево-судинну систему і призводить до летальних випадків. Але це було невдале порівняння з твоєї сторони.

А я за водневі і електромобілі. Але сучасні технології батарей не дозволяють поки що комфортно повноцінно на них їздити, та й навіть смартфон доводиться заряджати по 2 рази на день,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На тому спиртовому шмурдяку(що заливають біля Варшавки) росте росхід(в мене з 10л виріс до 12л на 100км) і запах з труби,що аж ригати хочеться!!!!

колись заправлявся на АНП(спиртовим) ,той шмурдяк меня більше сподобався!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто власники дизелів кажуть тут, що БеллОіл біля Варшавського не гірший ніж Лукойл? (значно дешевший, це факт)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заправки працюють цілодобово, черги зміняться з магазинів на заправки, з пістолетів на розлив) буде спирт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...