Перейти до змісту

Кто каким бензом заправляет машинку и где


dimmon

Кто каким бензом заливает машинку и где  

830 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

там нормальній тільки Е95 + по 10.99,але нічим не кращий чим 92 на ВОГ(це мої особисті очученія і показі Б.к)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 910
  • Створено
  • Остання відповідь

Заправляюсь на белоил 95+ нареканий нету, раньше заправляся на окко. разницы в поведении расходе и остальном не чувствую вобще, даже между окко пульс и 92 око. не знаю. Авто новое.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Последнее время перешел сугубо на 95 от ОККО. Первый раз попробовал по дороге из Киева. До этого в дорогу лил 95 или 95 мустанг на ВОГ. Машину не узнал. Правда киевский бензин на ОККО маленько отличается от луцкого. Но луцкий тоже не плох. Субъективно по километражу (расход), по тяге авто - исключительно 5 баллов.

Недавно попробовал некий E95S на ТНК-ашных заправках (в основном тарюсь на львовской). Вполне нормальная тяга - расход пока визуально не ощутим - минимальный пробег. Буду ехать в Киев затарюсь попробую, на длинной дистанции.

Но пока:

1) радует цена - 9,45 грн, что ощутимо по количеству залитой горючки на те же бабки, например, на ВОГе или ОККО.

2) по сообщению оператора ЕКО бензин со спиртом.

3) большой разницы в тяге не ощутил, машинка работает ровно, лучше чем на 95-ом Воговском.

4) свечи в прекрасном состоянии - не краснеют, не чернеют.

5) ну и субъективное - :) "приятный" запах из выхлопняка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідно сертифікатів на Бел Оіл бензин 95Є Лисичанського НПЗ групи ТНК-ВР відповідає вимогам Євро-4 (ДСТУ 4839:2007 п.4.2 та 4.5.1 вид ІІ клас D). Це по папірцям.

Суб'єктивно, динаміка не гірша як на ОККО 95Є, розхід менший, при останній заміні бензинового фільтру механічного осаду не виявлено. Ну випускається в Україні, а чому б і ні, якщо якість буде відповідати заявленій і не будуть бадяжити на на АЗС.

4839_2007.pdf

За повідомленням Forbes у його модернізацію було вкладено близько $600Млн.

С 2000 года ТНК‑BP потратила на модернизацию Лисичанского НПЗ $600 млн. Для сравнения: белорусы за шесть лет вложили в Мозырский НПЗ около $1 млрд.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо щось путаю, але згідно тнк.уа заправка тільки в Піддубцях, тобто всі інші самозванці?

Шелл теж лисичанський, і пальне бомбезне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я не знайшов на сайті ТНК бензин E95S

http://tnk.ua/network/fuel/

Ну раньше там (Львовская (напротив АС-2), Набережная (возле Свитязя) и т.д.) были ТНК-шные. Я их так и называю. А сейчас они, по-моему, принадлежат толи ANP, толи "Авиас".

На этой бензе (E95S) езжу с конца ноября. Чисто случайно заметил цену, спросил, что за хня, залил на 200 грн :) удивился количеству залитого (как никак на 1,20 дешевле 95 на той же заправке). Выездил. Залил еще полный бак - ибо в нашей стране пока что-то новенькое и дешево - надо брать, а то как распробуют то и цена поползет и бадяжить начнут. :) ИМНО .

Пока проблем не было.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас ,в Луцьку, бензину E95S зовсім немає,принаймі на Авіас і ANP

http://avias.com.ua/...yinskaya_oblast

можли ви помилились і заправлялись 95ENENN

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо вірити цій ссилці http://tnk.ua/network/fuel/ ,то на ТНК весь бензин Білоруський

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо щось путаю, але згідно тнк.уа заправка тільки в Піддубцях, тобто всі інші самозванці?

Шелл теж лисичанський, і пальне бомбезне.

Інші - це хто? У Луцьку нема заправок ТНК, ті що були вже давно ANP.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас ,в Луцьку, бензину E95S зовсім немає,принаймі на Авіас і ANP

http://avias.com.ua/...yinskaya_oblast

можли ви помилились і заправлялись 95ENENN

Сегодня специально заехал.

Это заправка ANP (раньше ТНК Львовская АС-2 напротив) никогда не обращал внимание, так как цвет заправки не изменился, а только логотип и буквы с ТНК на ANP.

Е95S - сегодня по 9.25 грн

Заправил 21,62 л на 200 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інші - це хто? У Луцьку нема заправок ТНК, ті що були вже давно ANP.

Дякую за поправку!

Та коли їздив Волинянкою то вона недуже заправки ТНК любила, тоді було крути-некрути октан корректор тяга погана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

в нас ,в Луцьку, бензину E95S зовсім немає,принаймі на Авіас і ANP

http://avias.com.ua/...yinskaya_oblast

можли ви помилились і заправлялись 95ENENN

Сегодня специально заехал.

Это заправка ANP (раньше ТНК Львовская АС-2 напротив) никогда не обращал внимание, так как цвет заправки не изменился, а только логотип и буквы с ТНК на ANP.

Е95S - сегодня по 9.25 грн

Заправил 21,62 л на 200 грн.

Кажуть той Е95S не дуже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отримав СМС від ОККО, що з'явився новий А-92 Євро підвищеної якості. Хтось вже пробував? Чи це просто чергова замануха за подвійні фішки в Лютому.

Думаю різниці непочуєш!!!

Бачу в Луцьку появилися ще 2 Аветри,невже є попит на їхній бензин...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заправився на АНР 95 S ,машина їде набагато краще чим на Е95 наБЕЛОИЛ, і ціна просто радує 9.25!!!!

KAMATOZ

а чим тобі не вгодила Аветра,в мене багато знайомих там заправляються і відгуки тільки позитивні!!!???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заправився на АНР 95 S ,машина їде набагато краще чим на Е95 наБЕЛОИЛ, і ціна просто радує 9.25!!!!

KAMATOZ

а чим тобі не вгодила Аветра,в мене багато знайомих там заправляються і відгуки тільки позитивні!!!???

А в мене наоборот немає ні одного знайомого хто там заправляється...тому і питаю...

Ось http://vseazs.com/index.php# прикольний ресурс з цінами на пальне + Автокалькулятор...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аветра - норм бензин (з власного досвіду).

Сьогодні заправлюсь 95-им біобензином АNР, завтра/післязавтра напишу відгук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішив таки спробувати бензин Аветри, був приємно здивований, можливо деякий час буду його використовувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Где сейчас солярка более-менее нормальная кроме ОККО? Интересует цена/качество. Заливал пару раз Pulls diesel на ОККО, были проблемы с форсунками. На простой евросоляре норма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як і обіцяв, пишу відгук про Е95S.

Загалом бензин сподобався. Двигун став працювати м"якше, тихіше (пояснюється це вмістом спирту в бензині, який горить м"якше і з меншою температурою, ніж традиційний бензин). Динаміка розгону майже не змінилась (трохи покращилась). Запах відпрацьованих газів - два знайомих вже питали, чи не поставив я ГБО)), тобто запах такий цікавий, чимсь нагадує горіння ЗНГ (пропан-бутан). Про витрати ще нічого не скажу, бо ще не з"їздив цей бенз.

Правда цей бензин піходить не для всіх інжекторних систем живлення. Пояснюється тим, що для горіння спирту потрібно менше кисню, ніж для бензину, і відповідно у відпрацьованих газах буде більша кількість кисню, на який реагує кисневий датчик (лямда зонд) і через це ЕБУ збагачує горючу суміш. Звідси - перевитрати пального. Кому цікаво, погугліть, інформації достатньо. Ось, наприклад, обговорення на фопумі Мазда Там є описані плюси і мінуси даного пального.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За рахунок чого покращилася динаміка розгону? Спирт має меншу теплотворну здатність. Відповідно менша потужність і більші витрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За рахунок чого покращилася динаміка розгону? Спирт має меншу теплотворну здатність. Відповідно менша потужність і більші витрати.

Можливо через те, що я порівнював з 92-им (до цього заливав виключно звичайний 92-ий).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ццікаво, чи можна заправляти етилований бензин заправляти в 626 мазду 2,0 1998 року випуску. Наскільки читав, то знос більший при користуванні цим пальним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...