Перейти до змісту

Кто каким бензом заправляет машинку и где


dimmon

Кто каким бензом заливает машинку и где  

830 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Читав-читав тут.... а про заправку ОККО так і не почув... На сороковому біля Агроконтракта.

Між іншим там якісне пальне(на мою думку), часто там заправляюся і ще ні разу не пожалкував про це.

........

С момента покупки машины 97% бензина залил на ОККО. Не жалуюсь.

ЗЫ Сегодня решил залить на WOGе 95-го. Завтра посмотрим так ли он плох, как многие говорят :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 910
  • Створено
  • Остання відповідь

Якщо вірити чуткам, то незабаром в луцьку відкриється ще одна заправка ОККО. Де не знаю.... казали десь в районі львівської....

Хай би побільше було таких ЛУКОЙЛів та ОККів з нормальним паливом. Еге ж? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫ Сегодня решил залить на WOGе 95-го. Завтра посмотрим так ли он плох, как многие говорят :)

Ну что, нормально вроде машина н воговском 95-м едет:)

Заправлялся на Конякина, возле рыббазы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня ехал мимо ОККО на Конякина, там появился какойто 95-й по 5,35(обычный - 5,20). Дождусь лампочки, попробую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TreNeR, а как ты проверять то будешь? Ты ж водитель молодой(по стажу) и судя по жизненному крэдо, не агрессивный :(

А чтобы проверить, ты попробуй на воговском "втопить до 130-140 км/ч" или просто динамику проверь, как оно в сидушку вдавливаит... а потом - на ОККОвском так же.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі про бензин на ОККО.... по роботі приходиться часто їздити в сторону закарпатської обл., так там ну просто дууууже багато цих заправок. так на якість бензину, який заправлявся в різних місцях, нарікань ніразу не було, лише одні похвали. доречі, дуже зраділи коли в нас відкрилась.

сам я заливаю 92 в свій ВАЗ 2108 або на Лукойлі, або на ОККО і це дійсно на мою думку найкращі заправки по якості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TreNeR, а как ты проверять то будешь? Ты ж водитель молодой(по стажу) и судя по жизненному крэдо, не агрессивный :)

А чтобы проверить, ты попробуй на воговском "втопить до 130-140 км/ч" или просто динамику проверь, как оно в сидушку вдавливаит... а потом - на ОККОвском так же.

На моем пепелаце топить 140 страшно, а по динамике и ВОГовский нормал :) А проверить можно по расходу 100гр/км. На какое количество километров хватает сотни от лампочки до лампочки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене знайомий в Івано-Франківській обл. заправився на ОККО, і сюди його притянули!

Промивали інжектор, знімали і мили бак!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно проголосував за Мавекс і побачив що таких тільки двоє, потім побачив УкрНафта - 9. Це заправки одного поля ягоди і їх варто об'єднати. І чого УкрПетроль не вставили? А взагалі бензин в на Волині приходить і зберігається в крупних сховищах (Крупа, Панхім) і він переважно з однієї бочки. І якщо десь він гірший то це вже на етапі сховище-бензовос-АЗС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
в мене знайомий в Івано-Франківській обл. заправився на ОККО, і сюди його притянули!

Промивали інжектор, знімали і мили бак!

Може він все життя мріяв про дизельну машину і залив нете що треба замість бензину- ропу! :)

Голусування добавити ОККО!

На вогі розхід палива був 17 на ОККО став 13!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Принципиально НЕ заправляюсь на лукойле(lukoil) - За дестабилизацию енергитической безопасности Украины.

НЕ заправляюсь на воге(wog)- из политических мотивов и личностных Еремеева.

Заправлялся на Укрнафта сейчас ОККО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Принципиально НЕ заправляюсь на лукойле(lukoil) - За дестабилизацию енергитической безопасности Украины.

НЕ заправляюсь на воге(wog)- из политических мотивов и личностных Еремеева.

Заправлялся на Укрнафта сейчас ОККО!

А мне чесно говоря пофигу где заправлятся на Укринской на Русской на Еремееве. Я заправляюсь где хорошо себя чувствует моя машинка, а само лучше себя она чувствует на Лукойле, ОККО тоже нормал но на своей сравнивал всетаки лучше на Лукойле.

Это рынок у кого (бенза) товар качественный у того и беру и не смотрю на национальности. Да и фразу "дестабилизацию енергитической безопасности Украины" надо говрить так "дестабилизацию енергитической безопасности <фамилия олигарха>" т.к. Украина тут не причем, она не зарабатывает, а зарабатывает отдельно взятые люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може він все життя мріяв про дизельну машину і залив нете що треба замість бензину- ропу! :)

Голусування добавити ОККО!

На вогі розхід палива був 17 на ОККО став 13!

Добавил ОККО в голосовалку, также дизель и газ в типы бензина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене знайомий в Івано-Франківській обл. заправився на ОККО, і сюди його притянули!

Промивали інжектор, знімали і мили бак!

В прошлом году такое было на лукойле на ровенской. 8 раз за 70 литров чистил бензонасос :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В прошлом году такое было на лукойле на ровенской. 8 раз за 70 литров чистил бензонасос :)

Чеки бери и предьявляй, правда возни много будет. Это уже к Ярчику я думаю он расскажет как в таких сутуациях поступать.

Эх сколько раз бы ты чистил бензонасос еслиб заправлялся на ВОГе ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чеки бери и предьявляй, правда возни много будет. Это уже к Ярчику я думаю он расскажет как в таких сутуациях поступать.

Эх сколько раз бы ты чистил бензонасос еслиб заправлялся на ВОГе :)

Поздняк метаться. кстати на воге был отличный 92 в прошлом году который типа с повышенным октановым числом. расход по трассе почти на литр упал...

И текущий мустанг 95 вполне, правда если директора заправок его не бадяжат...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Добавил ОККО в голосовалку, также дизель и газ в типы бензина.

Я за ОККО но...

You have already voted in this poll
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за ОККО но...
You have already voted in this poll

Смотрел редактирование там нет какихлибо опций насчет чтобы можно было переголосовывать :) Я думаю это уже настройки самого форума может ли менять пользователь свой голос или нет и вообще есть такое ли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно пора зробити в голосувалці "відмінити голос", тоді-ми бачили реальну картинку тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно пора зробити в голосувалці "відмінити голос", тоді-ми бачили реальну картинку тут.

Погоджуюсь! Голосував за Укрнафта, так як заправлявся постійно на одній заправці (Мавекс на К. Карого всі чеки підшиті), але після останньої заміни свічок, котрі витримали всього 8 тис. я туди більше ні ногою і десятому закажу. Якщо не можна відмінити результати то потрібно створити нову голосувалку на основі чого я б вибрав для себе нову заправку на майбутні n-000 км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Аргос на сороковом возле Глобуса/Фуршета? у них цены обычно на 5-10 копеек ниже среднелуцких, интересно как это влияет на качество

Після дворазової заправки 2х60 на АГРОС (в бакові тільки їхній бензин95) під кінець загорілась ламп CHECK- НЕИСПРАВНОСТЬ!!! І підозра на їхні лічильники!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз постійно заправляюсь на ОККО. Один раз заправився на ВОГ біля риббази - більше ніколи туди не заїду, залили чорт зна шо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

НЕ заправляйтесь дизпаливом на Аргосі!!! Заправив один раз повний бак, від'їхав декілька км від заправки і пожалів що заправив так багато! Тільки ОККО на Конякіна та Лукойл на Рівненській.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...