Перейти до змісту

Перша фотографія Луцька!


Рекомендовані повідомлення

Після фотографічних експериментів у 1820-х француза Ньєпса офіційно фотографія як явище закріплюється у 1839 році після засідання Французької Академії Наук, де Луї Дагер (дагеротипія) зробив публічний виступ про роботу попередника та свою.

Вважається, що перша фотографія Луцька зроблена у 1866 році автором Козловським. Ось як вона виглядає.

post-3831-1256411220.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вау старенька фота .......... а де взяв?

та лежить в мене вдома папочка зі старими фотками Луцька, ще прапрадіда, десь 150 фоток. Точніше лежала. Вчора переглядав, то оцю відібрав, а решту викинув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЯК ВИКИНУВ??? Оо НАШО???

А якщо там фотки незнайомих тобі людей, без підписів, без імен, без будь-якої цінності для тебе? Я б теж викинув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо там фотки незнайомих тобі людей, без підписів, без імен, без будь-якої цінності для тебе? Я б теж викинув.

А якщо ці фото вже не просто чиєсь фото, це вже історія... І можливо для когось вони і не несуть ніякої цінності, а для когось стануть справжньою знахідкою.

В мене теж була колись така дилема. Коли одна бабуля померла і діда забрали жити до себе родичі (бо потрібен постійний нагляд), то в пустуючій хаті залишилось море старих фотографій. І ще плюс як це раніше було поширеним в селах - скрізь по стінах в рамках. З більшості з них на мене дивились зовсім незнайомі обличчя. Але інколи когось впізнавав дід, когось батько, на інших фотках було зображено до і повоєнний час, були і з часів революції. Мені було не просто цікаво, я захопився цим. Тому щоб викидати старі фотографії не може бути і мови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До фотографій треба ставитись з особливою увагою, бо вони впливають на долю людини.

На рахунок теми - камера-обскура я так вважаю?!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо там фотки незнайомих тобі людей, без підписів, без імен, без будь-якої цінності для тебе? Я б теж викинув.

та ні, там були вигляди, які ще не проскакували на форумі. різні вулички, церкви, а ще була серія якоїсь "археографической комисии", де сфоткані реставраційні роботи в замку, деякі мости, будиночки.

На рахунок теми - камера-обскура я так вважаю?!?

звісно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ні, там були вигляди, які ще не проскакували на форумі. різні вулички, церкви, а ще була серія якоїсь "археографической комисии", де сфоткані реставраційні роботи в замку, деякі мости, будиночки.

Жартуєте пане Олександр ! :D

- Пол литра ?

- Да !

- Вдребезги ?

- Да !

- Да я тебя !!!

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to kotykS

навіщо викидав??? віддав би Ottо, він би тобі ще дякую сказав і пиво поставив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Пол литра ?

- Да !

- Вдребезги ?

- Да !

- Да я тебя !!!

:D

ну нарешті!!! :D:friday::ok2:

ах, я і посміявся!!! Дивлюся першу відповідь - жарт працює, так я давай далі тиснути. А люди переживають! :) Люди, ви скачували штуку з мого підпису? Чи може людина, яка зробила таке, викинути бодай якусь стару фотографію, не говорячи про такі цінні, як з позаминулого століття? Такі речі, мабуть коштують ого-го!!! А яка їм культурна цінність!!! Ото пожартував... :) А як виявилося, дехто і справді міг би викинуть.

to kotykS

навіщо викидав??? віддав би Ottо, він би тобі ще дякую сказав і пиво поставив.

ну так ми ж разом викидали! - оно дивись, сьогодні машина сміттєва була, забрала, годі й шукать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 року потому...
  • 3 тижня потому...

Дякую. Чи можна скачати ще якісь фото старого Луцька? Чи Ви, випадково, не знаєте коли з'явилися на фасаді в'їздної вежі макети воріт та хвіртки над реальним входом і навіщо. На старій фотографії їх немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да все було, просто фото не показало всіх деталей. Це і є перше автентичні входи.

Після пожежі 1781 року замки вимагали реконструкції, тож староста Юзеф Чарторийський почав перебудови. В'їзна вежа Верхнього замку дещо змінила обличчя. Входи, які розташовувалися високо над майданом, було замуровано. Натомість частину валу забрали і зробили один великий вхід до замку у цоколі вежі. Тобто вхід суттєво понизили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...