Перейти до змісту

Total

Учасники
 • Кількість зміста

  75
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

0 Байдужий

1 Підписник

Про Total

 • Ранг
  Шел мимо

Останні відвідувачі профілю

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Продано. Прошу закрити рему.
 2. Влітку їздити не заборонено. На зиму слабенькі.
 3. Продам пару шин Continental 195/65/15. Стан нормальний. На літо 1-2 сезони проходять. Боковини цілі. Ціна 150грн за шт.
 4. Продам закритий душовий бокс б/в. Все працює, стан добрий. Піддон - акрил. Ціна 2200грн.
 5. Продам зимову чоловічу куртку US Polo Assign. Розмір XL-XXL. Б/В. Стан добрий. Привезена з Америки Підкладка - фліс. Ціна - 450грн.
 6. Продам нову зимову чоловічу куртку XL-XXL. Підкладка - фліс. Привезена з німеччини. Ціна 900 грн. Торг.
 7. Продам лазерне МФУ Xerox Phaser 3100 MFP. Стан відмінний. Картрідж один раз заправлений. Ціна 1500грн. Торг. 066 885 04 05 Владислав
 8. Total

  Різне

  Навіть і не думав, але знаю досить людей, які з радістю б витягли, а я цього нехочу. Принаймні під водою щось збереглося. Написи досить замулені, не пам'ятаю чи є зрозумілою мовою, на івриті є точно. А на дні Стирі є багато різного мотлоху від могильних хрестів до снарядів і гранат. Трапляється гарна кераміка.
 9. Total

  Різне

  Принаймні два роки назад ще були штук 5. А Вам вони навіщо, якщо не секрет?
 10. Total

  Різне

  Якщо з приводу назви річки, то слов'яни майже усі річки та, частково, озера називали в жіночому роді із закінченням на м'який знак (Стирь, Горинь, Припять, Случь, Світязь, Любязь і т.д.). В старих текстах так і є "На берегах Стыри". Це вже в радянський час став він - Стир. Я називаю річку Стирь, але нікого не заставляю. Якщо є ще помилки - вказуйте - виправлюсь.
 11. Total

  Різне

  На дні Стирі в районі Чехова недалеко від огризку мосту лежать декілька єврейських надгробків з єврейського цвинтаря, що був втому районі поруч з караїмським..
×