Перейти до змісту

Фото


ART

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 206
  • Створено
  • Остання відповідь

 

Люди, в кого є фотки танка на кільці біля "північного" ринку?

 

Цей? 

 

attachicon.gifтанк.jpg

 

Так, цей, але можливо свіжіші фото?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, цей, але можливо свіжіші фото?

Фотографій дуже багато, уточніть який ракурс вам підійде і яка пора року ?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.01.2016 11:44, Otto Kreer сказал:

Так, цей, але можливо свіжіші фото?

Фотографій дуже багато, уточніть який ракурс вам підійде і яка пора року ?

я просто колекціоную фото Луцька, собливо період 80-х 90-х років найбільше мені цікавий. Є багато цікавих фото, а от з танком проблема знайти, тим більше, що виріс тому районі)) ..,тому мабуть всі фото підійдуть і будуть цікавими! ..наперед дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 час назад, sasha_mm сказал:

я просто колекціоную фото Луцька, собливо період 80-х 90-х років найбільше мені цікавий. Є багато цікавих фото, а от з танком проблема знайти, тим більше, що виріс тому районі)) ..,тому мабуть всі фото підійдуть і будуть цікавими! ..наперед дякую!

Ви колекціонуєте фото, але ще жодною з них не поділились з нами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Otto Kreer сказал:

Ви колекціонуєте фото, але ще жодною з них не поділились з нами

...ну "колекціоную" це я вже мабуть заголосно сказав :)))  ....треба передивитсиь, що є такого цікавого, чого немає на форумі, щоб не дублювати фотки!  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось фото зроблені мною 10 і 8 років назад. відносно недавно, але вже історія, багато що змінилось!

PICT2977.JPG

PICT0024.JPG

PICT3089.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 17.01.2016 22:16, sasha_mm сказал:

 ....треба передивитсиь, що є такого цікавого, чого немає на форумі, щоб не дублювати фотки!  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 4 місяця потому...
  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Аптека №1 на вул.Ковельській

Історія програла комерції - шкода.

Чому? На старій світлині теж аптека ж пише, чи я не атк щось зрощумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, AnimaNoir сказано:

Чому? На старій світлині теж аптека ж пише, чи я не атк щось зрощумів?

Бо це приміщення пару тижнів тому знесли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 31.07.2016 at 15:24, fotlav сказано:

Аптека №1 на вул.Ковельській

Історія програла комерції - шкода.

1.jpg2.jpg3.JPG

Ця аптека-частинка мого дитинства. В ній працювали дві мої сусідки. Часто забігав  туди за гематогеном чи вітаміном С, або просто так. Халупа біля аптеки вже на початку 70-х була пусткою. Одного разу з братом залізли в цей порожній будинок, потім піднялись на горище, а там був прохід на горище аптеки. Залізли на те горище, а там трави сушились. Побули там кілька хвилин, спускаємось, а біля дверей нас уже чекав дядя міліціонер. Після бесіди нас відпустив. І ще в школі проводили таку акцію: учні під керівництвом вчителя збирали лікарські трави і здавали в цю аптеку. За це отримували якісь копійки - якраз на вітамін С вистачало 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, 01luchanyn сказано:

Ця аптека-частинка мого дитинства. В ній працювали дві мої сусідки. Часто забігав  туди за гематогеном чи вітаміном С, або просто так. Халупа біля аптеки вже на початку 70-х була пусткою. Одного разу з братом залізли в цей порожній будинок, потім піднялись на горище, а там був прохід на горище аптеки. Залізли на те горище, а там трави сушились. Побули там кілька хвилин, спускаємось, а біля дверей нас уже чекав дядя міліціонер. Після бесіди нас відпустив. І ще в школі проводили таку акцію: учні під керівництвом вчителя збирали лікарські трави і здавали в цю аптеку. За це отримували якісь копійки - якраз на вітамін С вистачало 

І я там десь на початку 90-х вітамінки постійно купував, а ще там п'явки купляли. Взагалі якось так цікаво то все згадується,пам'ятаю,що ніколи черг там не було,бляха! зараз аптек в сто разів більше і інколи трапляються черги,особливо в тих що на ювілейному,їх там аж 4! і майже у всіх черги,ну то таке,ех була АПТЕКА№1.((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, yura-patriot said:

зараз аптек в сто разів більше і інколи трапляються черги,особливо в тих що на ювілейному,їх там аж 4! і майже у всіх черги,ну то таке,ех була АПТЕКА№1.((

 

Просто в нас не те що кожен другий, а кожен перший чимось та хворіє. За словами одного лікаря - найздоровіше покоління яке у нас було - повоєнне (відповідно до даних медичної статистики). Починаючи з 60-их років кожне наступне покоління було все хворобливішим. Так що не має чому дивуватися чергам в аптеках :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Впізнаєте? Такий точний зріз другої половини 90-х. (квітень 1996, фото В.Чухрая)

 

квітень 1996.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, laska сказано:

Впізнаєте? Такий точний зріз другої половини 90-х. (квітень 1996, фото В.Чухрая)

 

 

Вродь впізнав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...