Перейти до змісту

Фото


Otto Kreer

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 609
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 3 тижня потому...

post-18283-0-38508600-1353086586_thumb.j

Цікавть це фото. Це Луцьк? Раніше подібного не бачив...

Взяв з цього відео(

),у якому всі фото знайомі крім цієї.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-18283-0-95811900-1353087535_thumb.j

Для тих, хто не знає, де стояв памятних Любарту. Думаю, не я один такий;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це фото вже було, трішки іншої якості

post-2742-0-39252700-1353101007_thumb.jp

А ще таке

post-2742-0-65498200-1353101034_thumb.jp

То все ж пам'ятник чи гробниця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

"Kluby Automobilowe w Polsce"

Reklama całostronicowa 1934 Панове, уявляєте собі, що у 1934 році у Луцьку вже був автомобильний клуб та ще з власною емблемою, штаб-квартирою на Болеслава Хороброго та тедефоном!!! Дас ист фантастіш!!! Ця рекламка так і проситься в альбом Про Луцьк у старих почтівках В.Літевчука. А на фоні реклами пустити фото з нашого форуму з автомобілями Луцька тіх часів. Як Вам моя режисура???

post-2846-0-65323100-1354038318_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

ці фото вже знайомі (з art lutsk) але у наведених вами фото значно більший розмір і ліпша якість, дякую

підказуйте хто може - що за місця на перших двох фотах

Привіт всім! Можливо я спізнився і все вже ідентифіковано, але мені це дуже нагадує наріжний будинок на Братковського- Д. Галицького. Сьогодні він зовсім не такий. На початку 90-х його перебудували волинські металурги. Це місце завжди було людним, там був базар. Авто райд міг там починатись, або ж просто виставляли авто для огляду.

post-20546-0-69775900-1357894822_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наріжний будинок на Братковського- Д. Галицького.

абсолютно не він, тому є маса фотодоказів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Як я зрозумів - це свідотство про шлюб...

Ні, це не так. Це довідка про те, що було тричи проголошено в костелі дату шлюбу цієї пари.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я зрозумів - це свідотство про шлюб...

Ні, це не так. Це довідка про те, що було тричи проголошено в костелі дату шлюбу цієї пари.

Шановний пане Searcher,щиро дякую за переклад та пояснення до документу!!! Але залишились деякі питання. Як що в Вас є час й бажання, Ви як досвідчений експерт прокоментуйте, буду дуже вдячний!

1. 1. В пості Ви пишите, що було тричи проголошено в костелі дату шлюбу цієї пари. Ну тобто правило таке в католицизмі є. Я розумію це так, що ксьондз у храмі три рази (28 січня, 2 та 4 лютого 1934 року – як це у довідці) наголошував про майбутній шлюб кавалера Степана та пані Хелени перед панством луцьких прихожан. Я вірно розумію? А де ж дата шлюбу (як Ви написали)???

2. 2. Навіщо і кому взагалі потрібна така довідка? Для реєстрації шлюбу в міський магістратурі??? А як що реєструється пара іншого віросповідання або взагалі атеїсти, їм те ж потрібно брати відповідні довідки чи ні???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

olex,

Для мене нема жодних проблем відповісти на поставлені запитання:

1. Дані оголошення оголошуються в костелі після закінчення служби та мають кілька значень: - це повідомлення парафіян про такий шлюб, тобто усі бажаючі можуть прийти на дану урочистість в костел і брати в ній участь, хоча вони не є серед запрошених; - якщо хтось з парафіян має інформацію про заперечення на даний шлюб, тобто одне з молодят вже можливо було чи є в іншому шлюбі, або ще якісь інші факти які згідно канонів католицької церкви не дають можливість одружуватись, дані факти беруть до уваги, перевіряють і шлюб може просто не відбутись. Очевидно довідка стосувалась тільки даних оголошень, а не дати шлюбу. Можу лише припустити, що датою шлюбу було 11 лютого 1934 неділя, за два тижні від виголошення першого оголошення (28-01 неділя, 02-02 п'ятниця, 04-02 неділя), довідка видана 7 лютого 1934, тому можливо там нічого нема про шлюб якого ще не було (але це лише мої здогади).

2. Для чого видана така довідка я не знаю, можливо в суд, можливо ще кудись - тут може бути багато варіантів. Раніше шлюб взятий в церкві чи в костелі був важливіший за формальний шлюб взятий в органах місцевого самоврядування (імхо). Право на шлюб в костелі мають тільки охрещені особи та котрі виконують необхідні вимоги крім протестантів, тому особи з іншими віросповіданнями або без них такого права не мають і відповідно таку довідку отримати не могли.

PS ого, майже детектив вийшов )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pocztówka wydana nakładem Komitetu Budowy Pomnika Poległych Peowiaków. Pocztówka bez obiegu z pieczątką Seminarium Nauczycielskiego w Łucku

post-18283-0-91687500-1359639781_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я зрозумів - це свідотство про шлюб...

До речі, такі заповіді про укладення шлюбу оголошуються у нашому костелі і нині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...