Перейти до змісту

Фото


Otto Kreer

Рекомендовані повідомлення

  • 1 місяць потому...
  • Відповідей 609
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...

Oficer pułkownik odznaczenia ŁUCK

oznaczenia pocztowkowe. z tyłu ślady po odklejeniu z albumu. na zdjęciu sygnatura fotogra a ZAKŁ. FOT. A. DOSIK ŁUCK.

do 1939

Пане Отто, а не міг, випадково, цей "пулковник" бути командиром 24 піхотного полку, який дислокувався на той час у Луцьку? Вважаю, що за військовим рангом такий офіцер - як раз підходить (у полку одна посада полковника - тільки у командира). Більше полків у Луцьку на той час начебто не було... Яка Ваша думка з цього приводу?

post-2846-0-79146500-1343922378_thumb.jp

post-2846-0-13375600-1343922392_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

1924 рік - на місці старого корпусу СБУ

Poświęcenie kamienia węgielnego pod budowę pierwszej szkoły handlowej, rzemieślniczej i bursy Polskiej Macierzy szkolnej na Wołyniu w mieście Łuck - foto:-Na zdjęciu m.in.: gen. broni Olszewski, wojewoda Wołyński ks. W. Baranowski, prezydent Łucka, Zieliński i in.

post-1719-0-55489800-1344855533_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Date: 1931

Locale: Luck, [ukraine; Wolyn] Poland; Lutzk, Poland; Luytsk; Luytsk Vilka; Luzk, Poland; Lutsk [R Volhynia] Poland; Lyutsk, Poland; Lyutsk Vielka, Poland; Lutsk; Ukraine; USSR

Credit: United States Holocaust Memorial Museum, courtesy of Sarah (Sally) Light

Copyright: United States Holocaust Memorial Museum

post-2846-0-94926000-1346007619_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

mowa o 13 Kresowym Pułku Artylerii Lekkiej:

Pułk stacjonował w garnizonie Równe (III dywizjon w Łucku) i był organiczną jednostką artylerii 13 Kresowej Dywizji Piechoty. Pod względem wyszkolenia oddział podlegał dowódcy 2 Grupy Artylerii

post-3831-0-75819100-1348224286_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Бачив, ви іноді граєте у гру "Вгадай що/Вгадай де")

Ну ось знайшов такий план будинку(будинок зберігся)

До речі, такий будинок побудований у містах: Ліда(зберігся), Пінск(не знаю чи зараз є), Рівне(не знаю чи зараз є)

plan_budinku.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зараз ця споруда є?

Є, тільки значно перебудована. Тепер це Юріївська церква на вул. Стрілецькій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Початок ХХ ст. і початок ХХІ ст

Разве это одна и та же церковь?

Покрова на бывшей Пугачева, по моему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Разве это одна и та же церковь?

Покрова на бывшей Пугачева, по моему

Нажаль, церкви мають властивість перейменовуватись ...

"ось вам"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно. Покровская на старом снимке даже похожа на теперешнюю Покровскую на Пугачева :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно, что одна и таже споруда успела побывать и православной церквой и католическим костелом и клубом и музеем и опять православной церквой УПЦ!!! А сколько имен поменяла - и Покровская и А.Невского и Г.Победоносца (не знаю в польское время). Вот уж поистине историческое место...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно, что одна и таже споруда успела побывать и православной церквой и католическим костелом и клубом и музеем и опять православной церквой УПЦ!!! А сколько имен поменяла - и Покровская и А.Невского и Г.Победоносца (не знаю в польское время). Вот уж поистине историческое место...

Був свідком відновлення церкви після музею. Мій тесть реставровував її. Я допомагав ставити риштування. Запамяталось розруха і безлад в приміщенні, залишки ракетного обладнання, купа дротів, різні блоки, залишки експозицій і холод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

ZDJĘCIE 3 BAON 24 PP MUNDUR KARABIN HEŁM 1935 ŁUCK

11 листопада 1935 року, м.Луцьк, підрозділ жолнежів 24 піхотного полку

post-2846-0-12914000-1350660619_thumb.jp

post-2846-0-22749500-1350660632_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...