Перейти до змісту

Фото


Otto Kreer

Рекомендовані повідомлення

Цікаві фото. Особливо Ринковий майдан і Кінний ринок, ще б якісніші. Першу, очевидно фотографовано з Д.Галицького 8.

В Пясецького знову опечатки? На рисунку Троїцького собору дата 1942, а називає його міжвоєнним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 609
  • Створено
  • Остання відповідь

Цікаві фото. Особливо Ринковий майдан і Кінний ринок, ще б якісніші.

Пані Людмила, тільки для Вас !

З наступаючим ! :_24:

Фото з колекції Віктора Літевчука

post-1719-0-02651000-1372411182_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здавалося мені, панове, що такої почтівки в нас ще не було... Але це, мабуть, лише тільки мої ілюзії!!!

post-2846-0-23256500-1372697355_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Łuck - "Szedł strzelec po kwaterze...”

http://www.gazetalub...ORTAZ/121139983

Фото1.

W ogrodzie miejskim w Łucku. Jan i Olimpia Marcinkowscy wraz z dziećmi - córką Leokadią i synem Tadeuszem.

Фото 2.

Zamek Lubarta w Łucku. Na pierwszym planie dom prababci Emilii Martyńskiej, w którym mieszkała rodzina Marcinkowskich.

post-6713-0-96600400-1373540976_thumb.jp

post-6713-0-51499500-1373541051_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яке чудове фото! Капличку видно з іншого ракурсу і будинок! І загорожі вже немає.

Ви помітили скільки там папараці? І де ж ті всі фото? Побільше б таких.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яке чудове фото! Капличку видно з іншого ракурсу і будинок! І загорожі вже немає.

Ви помітили скільки там папараці? І де ж ті всі фото? Побільше б таких.

Не папараці - фотокореспонденти. Тоді про смисл слова папараці і не підозрювали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю форумчан та форумчанок. Хтось пояснить дату на фото вище # 370 " 3 maja 1938 Łuck". Є кілька фото датованих 1936, 1938, де вулиця Ягелонська вже замощена "пчолиними" блоками. Можливо фото зроблене в 1928 чи 1933. Але що не в1938 це очевидно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як мені хочеться в той Луцьк!

Цікаво, що означають букви LOPP на фасаді. Тут була якась приймальня, офіс, відділення? Ми ж знаємо про плиту, яка досі лежить тут неподалік. А основна ж то база - на летовищі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось пояснить дату на фото вище # 370 " 3 maja 1938 Łuck". Є кілька фото датованих 1936, 1938, де вулиця Ягелонська вже замощена "пчолиними" блоками. Можливо фото зроблене в 1928 чи 1933. Але що не в1938 це очевидно!

чого даремно гадати ? виставляйте фото 36 року і все стане ясно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за роз'яснення. Фото з датами в постах # 166 #298, якщо там немає помилки звичайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за роз'яснення. Фото з датами в постах # 166 #298, якщо там немає помилки звичайно.

Продовження теми про 38 рік

Rok 1938. Łuck. Bazyli i Olga już jako małżeństwo.

Ech-1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Gimnazjum T. Kościuszki rok 1935 klasa Ia

%C5%81uck%20SZ002%20-%20Gimnazjum%20T%20Ko%C5%9Bciuszki%20%281935%29.jpg

Кілька днів мені крутилося, де ж це сфоткано. Аж коли вчерговий раз глянув на фото, зрозумів, що ліворуч від фотографа - єврейський цвинтар, той, що старий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за відповідь! Але ось фото як написано "Свято незалежності 1937, листопад"post-20546-0-44038800-1373990318_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька днів мені крутилося, де ж це сфоткано. Аж коли вчерговий раз глянув на фото, зрозумів, що ліворуч від фотографа - єврейський цвинтар, той, що старий.

Ну так головним орієнтиром є будинок, що в стилі тих, що на Некрасова і на Таборищі.

Схоже один з будинків на фото.

post-2742-0-78467200-1373995682_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ось фото як написано "Свято незалежності 1937, листопад"post-20546-0-44038800-1373990318_thumb.j

ех..., мені б ваші проблеми )))

вулиця Ягелонська дуже довга, може її частинами робили, а може десь помилки в датах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть не по темі, але переглядачи викладені на Борді старовинні фото, спало на думку, що було б не погано, якби хтось хто добре розуміється на компютерній графіці, зробив щось на зразок віртуального туру старим Луцьком ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laska , придивіться уважніше, це не там. Постараюся завтра сфотографувати і викласти. Ну, і йшлося за єврейський цвинтар :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каюсь, неправа, мало обізнана щодо кладовищ. Тоді можливо оцей? І вулиця Заповітна?

post-2742-0-95141200-1374003085_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, і йшлося за єврейський цвинтар

а де знаходився єврейських цвинтар?

якщо гімназисти фоткались, то скоріш за все робили це біля своєї гімназії

гімназія Костюшка - це старий корпус університету?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laska

, випередили. це дійсно на Заповітній. Дивно, чому фоткалися там. Такі елементи будиночка забути неможливо. І не повторюються вони.

post-3831-0-16452900-1374073193_thumb.jp

post-3831-0-16452900-1374073193_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кадри клані!!! цікавість і підозру викликає третій кадр - не знаний такий будинок в Луцьку.

хто впізнав місце на фото №4?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто впізнав місце на фото №4?

Напівкруглий будинок на задньому фоні мені чомусь дуже нагадує той що знаходиться в центрі біля Собору, навпроти Вопаку ...

Хоча я не знаток і дуже ймовірно помиляюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавість і підозру викликає третій кадр - не знаний такий будинок в Луцьку

задачка для уважного: знайти одних і тих самих людей на обох фотках :)

може дядько в першому раді в штатському в окулярах, а на другій фотці теж у першому ряді в штатському в капелюсі і чорному пальті

або перевірити усі пожежні депо Луцька

зи от пожежники молодці, завдяки ним маємо купу фотографій польського Луцька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...