Перейти до змісту

Фото


Otto Kreer

Рекомендовані повідомлення

не показуйте фото рабану, бо ще ідея приглянеться і тенісного корта побудує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 609
  • Створено
  • Остання відповідь

навряд. думаю, спуск є - він трохи лівіше кущів.

Чи правіше? Я відштовхуюсь від того, що будинок на розі двох вулиць (здається №3, якраз про нього ми згадували на попередній сторінці) лишився і до сьогодні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадала про ще одну оповідку старожилів вулиці.

Розповідали, що оцей будинок (Драгоманова, 5) був довший, аж до дороги Братковського. Частина його була зруйнована на у війну.

Якщо я правильно зорієнтувалася, то його якраз і видно на цій світлині саме в такому вигляді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Отаке вичитала:

У м. Луцьку, на вулиці Суворова, ще досі стоїть цегляний двоповерховий будинок, у якому в 30-х роках минулого століття знаходилась приватна лікарня польського лікаря Білобрама.

У повоєнному 1946 р. саме тут було відкрито перший державний пологовий будинок, розгорнутий всього на 25 ліжок.

Джерело

Просвітіть, про котрий саме будинок мова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просвітіть, про котрий саме будинок мова?

можу помилятись але думаю що це будинок на розі Суворова - Шопена - військово-медична служба СБУ у Вол. обл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отаке вичитала:

У м. Луцьку, на вулиці Суворова, ще досі стоїть цегляний двоповерховий будинок, у якому в 30-х роках минулого століття знаходилась приватна лікарня польського лікаря Білобрама.

У повоєнному 1946 р. саме тут було відкрито перший державний пологовий будинок, розгорнутий всього на 25 ліжок.

Джерело

Просвітіть, про котрий саме будинок мова?

Теж не впевнений, але на Бандери, 4 є двоповерховий польський будинок (правда, 2 роки тому власниця добудувала 3 поверх), де до війни був приватний кабінет та помешкання лікаря, який був свекром теперішньої власниці. З вулиці здається, що це багатоквартирний будинок - насправді там лише одна величезна квартира зі сходовою кліткою та відкритою терасою у дворі.

До речі, добудова страшенно спаскудила цей гарненький будиночок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, добудова страшенно спаскудила цей гарненький будиночок.

Не сумніваюся.

Взагалі я вважаю, що той район дуже цінний в плані історії архітектури Луцька, а цілі ансамблі (наприклад, вулиця Ярощука, не просто окремі будинки) варті того, щоб їх зробити пам'ятками архітектури і містобудування.

Потапова, Ярощука, Бандери, від Винниченка до Шопена - дуже цікавий район. А там далі - На Таборищі - взагалі окрема мова, всі знають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просвітіть, про котрий саме будинок мова?

можу помилятись але думаю що це будинок на розі Суворова - Шопена - військово-медична служба СБУ у Вол. обл.

Я теж таке чув, але треба перевірити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окрім того, є ще один будинок. Теперішня міська стоматполіклініка (Бандери, 6) побудована ще за "буржуазно-поміщицької Польщі" і цілком ймовірно до цього часу зберегла ще з довоєнних часів своє призначення як медичний заклад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
це ще Глушець чи вже Стир?

Это старое русло Стыря, которое засыпали в конце 80-х.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бабусін вішак : "Познанський будинок одягу .Луцьк,вул.Ягелонська,97. Відділи в Ковелі і Дубно. Як вам?

post-7210-0-67849700-1327409239_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без жартів

газета PION № 10 від 9 грудня 1933 року - назва статті "Військове будівництво"

підписано - нові казарми у Луцьку - ну явно не Луцьк

post-1719-0-57811200-1327669146_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що вказує на те, що це не Луцьк?те, що їх немає зараз? з 33 року вони могли бути й зруйновані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та швидше навпаки, такі величезні будинки 33-го року не могли б бути невідомі до сьогодні, навіть якщо і зруйновані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боже, які класні фотки!!!!!!!!! Особливо з автомобілем!!! Колись писав статтю про ретро-автомобілі на старих фотах Луцька, ото було б доповнення! І Ягелонська класна! Хотів + поставити, так глюк якийсь. Можна вважати, що я його поставив smile.gif

Можливо, Ви маєте ц1 фотки, але тут 1х немає.post-14838-0-21435100-1327931554_thumb.j

post-14838-0-00461800-1327931854_thumb.j

post-14838-0-13614200-1327931910_thumb.j

post-14838-0-86254800-1327931951_thumb.j

post-14838-0-21435100-1327931554_thumb.j

post-14838-0-00461800-1327931854_thumb.j

post-14838-0-13614200-1327931910_thumb.j

post-14838-0-86254800-1327931951_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ці фото вже знайомі (з art lutsk) але у наведених вами фото значно більший розмір і ліпша якість, дякую

підказуйте хто може - що за місця на перших двох фотах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ці фото вже знайомі (з art lutsk) але у наведених вами фото значно більший розмір і ліпша якість, дякую

підказуйте хто може - що за місця на перших двох фотах

Скільки ж років ми чекали!..

завжди був сумнів.бо щось на інших фотографіях такі будинки не зустрічаються...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завжди був сумнів.бо щось на інших фотографіях такі будинки не зустрічаються...

сумнів був що це Луцьк ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...