Перейти до змісту

Розклад ігор в КС Сорс


vanus

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 240
  • Створено
  • Остання відповідь

Чого може машина з локалки не коннектитись до сервера?

Моя є проксісервером для виділенки, стоїть Юзер Гейт, все вроді всім дозволено, а на тій машині інтернет експлорер бачить а от Контра німа як риба....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для ламеров.

Юзергад не умеет нат а если и умет то самый новий причём очень криво.

Нужен НАТ.

Керио например.

или пингвин или бсд

или апаратный роутер.

но не юзергад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо вже пояснюється для ламерів то не треба матюкатись всякими словами "НАТ" <_<

Ти не умнічай а на пальцях розкажи, ідеш туди скачуєш і запускаєш, а то для мене шо БСД шо апаратний шо апартаментний роутер - все один і той самий пінгвін.

попробуйте пояснити ще для чайніків :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враження -супер! Поставлю на всіх машинах - будете різатися з нашими гравцями! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Для Сілі.

Ану попробуй законектитись на 10.0.0.23:27016

з свого повного соурса, чи буде матюкатись на протоколи.

Я якийсь витягнув і поставив.

Бета різана ругається каже новий протокол грать не буду

(This server is using a newer protocol (7) then your cl )

Вобщем робим вивод шо на сервері стоїть соут з протоколом 7.

Почитай шо то таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви будете сміятись, але я його так і не грав :D

Все ждав коли нарешті куплю нормальну машину щоб пограти на АА8 і інших нормальних настройках. Але літо видалось паршивеньке так що :D

Нащот версій: зараз на стім(офіційні) серваках стоїть Версия игры: 1.0.0.22 /v7 (коли пробував заканектитись до них з різаного видало той самий протокол 7)

З цього робим вивод що вроді версія одна з останіх.

PS http://www.dedicated-server.ru/ - класний ресурс по адмініструванню ігрових серверів, і не тільки КС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Для тих кому важко зрозуміти.

На нашій 10,0,0,23

якраз і встановлено версію з протоколом (7)

А ти напевно єдиний в Луцьку хто має куплену халву.

От бы й попробував законектитись.

Я різаного клієнта проапдейтив через стім. Він запускатись перестав :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені для того щоб зараз її поставити і запустити прийдеться качати мінімум 1,5гіга абдейтів,а для цього треба їти до вас в офіс і переходи на анлім акаунт на місяць.

Раніше знаю був спосіб абдейти крякнуті качати, і на цій же різаній грати, зараз (вже з пів року) від цього більшість відмовились, адже халва в Росії по 22$ і це не так то і багато за гру з 5ма дисками. От вони (більшість онлайн серверів) щоб не морочитись попересідали на ліцензії.

Попробую пошукати як крякнуту можна проабдейтити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті знайшов те що нам потрібно! Але нажаль в них там свій "ЛМ" а якщо точніше "battlezone" і доступу в нас до нього нема :Dhttp://battlezone.aichyna.com/ -круто хлопці розвернулись.

В принципі є думка що з їх адмінами можна договоритись нащот викачати в них абдейт чи щоб дали зсилку на якись ресурс, але покищо не виясняв.

Передивився 220 зсилок(десь 1/3 заходив і шукав) більш нічого путнього не найшов.

Ще був патч на 80Мб з http://www.csfight.net/click/fclick.php?ad=16-EMPORIO.zip але я сумніваюсь що це щось нормальне бо толкової інформації по ньому там не було. Ну а ліві патчи для покращення графіки качать взагалі не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ! Так працює Сорс чи ні?

Мені він подобається (більше тактики і складність в хітбоксах)

Короче я грав його кожного дня до підключення на ЛМ.

Хотілось би ще і його крім 1.6 грати.

А ще прикольно було б Халф 2 мультіплей пограти. На 3-х прикольно, але на 6-16 було просто безперервне мясо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю Халф 2 десмач не входить в піраткі, а ставитись окремо відмовляєтся.

Сорс сервак зараз не працює через перехід на нову версію .(потрібно найти ламаний клієнт станом на остані числа)

PS Наскільки життя стало б проще якби всі могли собі дозволити купити ліцензійну халву :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю теж, бо сам шукав. :D І в нас ішло, але локально. А це схоже на інтранет версію, чи як її там називати..

Але Чекни це http://www.bape3.org/games-4.html

Вот надыбали люди , а именно Xakme (за что ему огромный респект) , офф. мультиплейер для пиратской HL2 , я тащусь , и всем советую , залили к нам на севрак - качаем! Инструкции: 1. Поставить 7-ой протокол от эмпорио , чтоп все пахало (есстесственно с онлайн-фиксом). 2. Выпаковать содержимое в корень HL2. 3. Создать ярлык на рабочем столе до файла hl2.exe с параметрами "-steam -console -game hl2mp" . 4. Играть!

Седьмой протокол от емпорио

Сам мультиплейер

Набор самых любимых карт под оного!

post-64-1126477021.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все було б добре якби зсилочки там не були биті

Головне назви файлів, особливо якщо складні, а далі або в неті шукуєш, або в Мулі. Я так постійно роблю. Бо ссилки на таких сайтах довго не живуть, це знає будь-який Нет-ссюрфер :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здаєтся ось відповідь на всі наші питання http://www.dedicated-server.ru/vbb/showthr...hlight=SteamEmu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що пора переходити на сорс!

Соплі витерти і перейти.

<{POST_SNAPBACK}>

а мені здається все має бути поступово :) на сорсі навіть цьогорічний WCG в кантрі не будуть грать :) , а на CS:CZ тобто наш старий добрий 1.6.

даєш демократію! по парним числам сорс, по непарним 1.6 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажано такі заявки робити обгрунтовано. Для тих хто не в курсах ВЦГ проходить відразу і по сорсу і по 1,6 http://wcg.com.ua/games/

По друге CS:CZ аж ніяк не можна назвати копією 1,6 (це практично різні речі по геймплею)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...