Перейти до змісту

Розклад ігор в КС Сорс


vanus

Рекомендовані повідомлення

Бажано такі заявки робити обгрунтовано. Для тих хто не в курсах ВЦГ проходить відразу і по сорсу і по 1,6 http://wcg.com.ua/games/

По друге CS:CZ аж ніяк не можна назвати копією 1,6 (це практично різні речі по геймплею)

<{POST_SNAPBACK}>

отнюдь, шановний. почитай форуми авторитетні кантрові

якщо цього року ну Вівенді ну вистачило бабла якось пропхать сурс на вцж, і то - вцж поставив умову буде 1.6 і сурс (тіпа там експиримент)

а якщо приземлити ситуацію до луцька з нашими компами і мережами... :) в мене лаг в 1.6 20-40, в сурсі 70-80 та ж мережа. а більше 60 грать ну м'яко кажучи :)

полистай форум хоча б київської ліги :)

"смысла ставить сурс нету. из всех чемпов пока что только вцг на сурсе.

если посчитать тех кто играет на пцв, и тех кто в финале будет на сурсе играть, то получаеться всего лишь один крафтер и один лилопенс, а остальные как нормальные буржуи 1.6 задрачивают." :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 240
  • Створено
  • Остання відповідь
Бажано такі заявки робити обгрунтовано. Для тих хто не в курсах ВЦГ проходить відразу і по сорсу і по 1,6 http://wcg.com.ua/games/

По друге CS:CZ аж ніяк не можна назвати копією 1,6 (це практично різні речі по геймплею)

<{POST_SNAPBACK}>

і взагалі треба дивитись де (на чому) виграє SK :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі ще довго будуть грати в 1.6:

- по-перше від вже відточений майже до ідеала.

- по-друге Сорс має складніші Хітбокси і зброя стріляє по-реальному, це дуже ускладнює ведення вогню. :)

- по-третє з 1.6 важче перейти на Сорс, ніж навпаки (я перед ЛМ грав 8 місяців в Сорс, а перейшов на 1.6 і кількість хедів в повному авто з М-ки збільшилася в 3 рази). :)

- по-четверте Сорс требує Відяху пожирніше. 440мх фуфло не прокатить. Ну і ping тоже важлива штука при вихода 1на1. :)

Ps: про що я жалкую, що в 1.6 нема інтерактивності оточення. Було часто що коли ти вбив кількох ворогів, і бойма пуста, а нові на підході і в них нічого серйозного в руках, кідаєш гранату на трупи. Вони не тільки получають в харю взривною, але і зброю розкидає. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажано такі заявки робити обгрунтовано. Для тих хто не в курсах ВЦГ проходить відразу і по сорсу і по 1,6 http://wcg.com.ua/games/

По друге CS:CZ аж ніяк не можна назвати копією 1,6 (це практично різні речі по геймплею)

отнюдь, шановний. почитай форуми авторитетні кантрові

якщо цього року ну Вівенді ну вистачило бабла якось пропхать сурс на вцж, і то - вцж поставив умову буде 1.6 і сурс (тіпа там експиримент)

а якщо приземлити ситуацію до луцька з нашими компами і мережами... :) в мене лаг в 1.6 20-40, в сурсі 70-80 та ж мережа. а більше 60 грать ну м'яко кажучи :)

полистай форум хоча б київської ліги :)

"смысла ставить сурс нету. из всех чемпов пока что только вцг на сурсе.

если посчитать тех кто играет на пцв, и тех кто в финале будет на сурсе играть, то получаеться всего лишь один крафтер и один лилопенс, а остальные как нормальные буржуи 1.6 задрачивают." :)

Дядя видно ти взагалі не цікавишся кіберспортом. :)

CPL давно вже проводить ігри на сорсі (вроді вони перші зголосились) ну навіть якби одне ВСГ проводилоб чемпи на сорсі це вже щось да означалоб, адже лише ВЦГ може претендувати на звання олімпійскіх ігор по к.спорту.

І ця ситуація дуже схожа з часом коли вишла Q3 тоді теж дуже багато народу кричали що він отстой і треба далі грати 2. І де вони тепер ? З слідуючого року всі будуть грати лише в сорс а 1,6 уйде так як це було з 1,1 1,3 1,4 1,5 (з кожною новою версією всі матюкались а через пів року рік вже тільки ті хто не зміг привикнути до нової версії грали в стару).

Що ти маєш на увазі під

в мене лаг в 1.6 20-40, в сурсі 70-80
Якщо це пінг то в мене є два пояснення:

1Слабкій комп на серваку

2Піратська демка версії 0,9** (тільки її в нас і продавали а нові версії на багато стабільніші)

Ну а якщо з пінгом в 80 тобі вже грати не зручно то звиняйте "Бананів немає"

Для мене якщо пінг менше 100 то це ідеальні умови а при 150 ще грати можна.

- по-четверте Сорс требує Відяху пожирніше. 440мх фуфло не прокатить.

Якщо ручки не кривенькі то і на 440МХ грати можна, я ж граю, з фпс від 99 до 50.

- по-друге Сорс має складніші Хітбокси і зброя стріляє по-реальному, це дуже ускладнює ведення вогню

Якраз в сорсі народ набагато легше вбити ніж в 1,6. Да і вся зброя стріляє на відсотків 10 кучніше. Калаш взагалі зробили ледь не снайперкою :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дядя видно ти взагалі не цікавишся кіберспортом. :)

так, синок, ще є сім'я, робота та багато інших цікавих речей :)

Що ти маєш на увазі під
в мене лаг в 1.6 20-40, в сурсі 70-80

Якщо це пінг то в мене є два пояснення:

1Слабкій комп на серваку

2Піратська демка версії 0,9** (тільки її в нас і продавали а нові версії на багато стабільніші)

брав з цього сервера. маєш іншу - виклади, хоча думаю різниці буде не багато

Ну а якщо з пінгом в 80 тобі вже грати не зручно то звиняйте "Бананів немає"

Для мене якщо пінг менше 100 то це ідеальні умови а при 150 ще грати можна.

шуткуєш? більше 130 - вже покрокова стратегія, де ти вмиратимеш не вистріливши. ну хіба з кучою ізі ботів, що мають затримку 2-3 сек перед пострілом

Якщо ручки не кривенькі то і на 440МХ грати можна, я ж граю, з фпс від 99 до 50.

99 fps? це коли до білої стіни впритул :)

в мене Ті4200, ледь-ледь тяне на потрібну динаміку. ти ж напевно вирубив все що можна :)

Якраз в сорсі народ набагато легше вбити ніж в 1,6. Да і вся зброя стріляє на відсотків 10 кучніше. Калаш взагалі зробили ледь не снайперкою :) .

ну скажем так не помічав щоб легше. особливо як іде спрей з того самого калаша в сурсі ну ніяк не візьму в толк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ручки не кривенькі то і на 440МХ грати можна, я ж граю, з фпс від 99 до 50.

Ні я теж грав на 9100 В сорс.. 9100 це щось на зразок 400мх~. Але при настройках (щоб не тормозило) сорс страшніший за Халф з 98 року. А в мене мон 21 - я не можу спостерігати за масовими міграціями пікселів з одної частини екрана в іншу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо сімя і діти то чогож про чемпи розпинатись ? :)

Іншу версію маю і вона на серваку лежить http://game.lutsk.ua/game/ стрелялки/HL2 full якщо запустиш і закачаєш патчі велика вдячність від всіх і ящик пива обіцяю.

Нащот змін це я тобі обіцяю, двіжок сорс канкретно оптимізовували і правили плюс баланс гри теж мінявся.

Зпінгом в 180 дімка якось грав на моїй домашній машині(як він до мене заканектився не знаю) боти були на харді (2) і грав досить не погано.

Я сам з народом грав на серваку пінг був 130-150 особливо здорового лагу я не замітив. Да, не приєно але можна.

Да і я не знаю, ви жалуєтесь що під час гри в вас сьогодні чот глючило а я нічого подібного не замітив, все було як по маслу :)

99фпс в коридорах. Вирубав далеко не все, багато що залишив на середньому левелі.

Нащот стрільби дивись http://www.cs-source.ru/article5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо сімя і діти то чогож про чемпи розпинатись ? :)

тому що періодично читаю. і демок маю метрів 300 з різних чемпів, по них переважно і юзав кантру спочатку

Іншу версію маю і вона на серваку лежить http://game.lutsk.ua/game/ стрелялки/HL2 full якщо запустиш і закачаєш патчі велика вдячність від всіх і ящик пива обіцяю.

ага, і вибереш свій ліміт трафіку на місяця 2-3 вперед :)

хоча, а скільки там апдейтів по масі? бо в мере пакет 700 мб, ну 300 можу на закачку кинути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іншу версію маю і вона на серваку лежить http://game.lutsk.ua/game/ стрелялки/HL2 full якщо запустиш і закачаєш патчі велика вдячність від всіх і ящик пива обіцяю.

поки скачую сам ХЛ2 :)

а подумав - це ж неліцензія? бо ж хіба дасть неліцензії потім стім-сервак апдейти качати? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ліцензія, але без кода вона може тільки закачать абдейт, а от щоб її активувати :)

Нащот абдейтів(десь 2 гіга) і активації читай вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ліцензія, але без кода вона може тільки закачать абдейт, а от щоб її активувати  :)

Нащот абдейтів(десь 2 гіга) і активації читай вище.

<{POST_SNAPBACK}>

2 гіга :)

ну так скидуємось :) скільки там в нас мегабайт - 15коп. 2 гіга це 300 грн :) ну я як яктивіст дам 100 :) і треба ще швидкість щоб адміни підшаманили на 1 ніч, а то 256 кілобот на 2 гіга - ну це довго :)

тобто треба код активації? в мене на роботі до одної з атішних відях був скреч-код для скачки ХЛ2 - може він якось допомогти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ти друга людина в луцьку яка має ліцензію на ХЛ2 :) (Братан :D)

Закачати можна домовитсь з Зевсом (рідиною буде дешевше ніж 300грв :) ) плюс нада скачати і розібратись в прозі що описана на http://www.dedicated-server.ru/vbb/showthr...hlight=SteamEmu Тоді наступить всім щастя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ти друга людина в луцьку яка має ліцензію на ХЛ2  :) (Братан :))

Закачати можна домовитсь з Зевсом (рідиною буде дешевше ніж 300грв :) ) плюс нада скачати

знайшов код. а цікаво можна поставити з цих образів що є на серваку і активувати кодом що є в мене? чи краще його не палить і зразу йти качать на ф-ком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Народ какая версия Контры Сорсе стоит на серваке ???

У меня не конектится. Пробую Адд сервер по ИП - прописываю

10.0.0.23:27016 - и нифига. Тишина ничего не пишет.

Пинг идет.

Что может быть !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Нету там счас соурс сервера.

Пока лежи.

Исчем нормальную версию.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
Закачати можна домовитсь з Зевсом (рідиною буде дешевше ніж 300грв B) ) плюс нада скачати і розібратись в прозі що описана на http://www.dedicated-server.ru/vbb/showthr...hlight=SteamEmu Тоді наступить всім щастя.

Якщо візмешся за другий пункт тоді все буде організовано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Адміністратори

10.0.0.23:27016

CS Source Beta

с горем поплам запустилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стянув сорсе з сервака.поставив.ПРАЦЮЄ!!:) ура..

бутилки б"ються.. після флешки ефект просто нереальний.. пісочок підлітає.. ииииии.. який нах 1.6 ???!?!??!?! народ!!! давай те в сссссорс! :)<_<:):woohoo::)

тільки я так подумав що пости щодо сорсу взагалі не в цю тему.. .? :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стянув сорсе з сервака.поставив.ПРАЦЮЄ!!<_< ура..

бутилки б"ються.. після флешки ефект просто нереальний.. пісочок підлітає.. ииииии.. який нах 1.6 ???!?!??!?! народ!!! давай те в сссссорс!

давайте вже сьогоднііі а.а.а ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...