Перейти до змісту

Розклад ігор в КС Сорс


vanus

Рекомендовані повідомлення

Я на форум просто після того не заходив.

Ну зараз ще напевно всі пянствують :) Давайте в середу на 20:00 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 240
  • Створено
  • Остання відповідь
Я на форум просто після того не заходив.

Ну зараз ще напевно всі пянствують :) Давайте в середу на 20:00 ?

Буду. Я вже до своєї нової миші звик. Так що будемо мучати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі :) Мене самим підступним образом забрали з дому в останій момент :)

Давайте вирішимо коли і збиремось великою компанією :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

таваріщі.,:ok: по суті ніхто (мабуть) з нас не є затятим геймером..але побігати всім булоб цікаво:ok: давайте збиратись хоч раз в неділю .. на годинку в сорс а?;) визначимо якийсь час.. .. ..

\\взагалі якось все це мережеве геймерство з онлайн іграми поділось кудись....:/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прям класно. незнаю чому але в мене лагало..

через кожні 7 секунд я тєлєпартірововвся в якесь інше місце не подалік.. дуже весело:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TO silia

Для того чтобы на серверах играли - нужно их настроить нормально и что б с сорсом небыло проблем.

У нас в клубе многие бы играли на сервере, но то контра не запускается (после установки пачей рекомендованых silia) то сервак лежит. А клиенты раз обложались и усе.....рынок. Будут играть на Киевских(а это нехорошо)

А по поводу ботов я с админами соглашусь: геморно если несколько человекам для прикола по гонять в мод, так делайте себе выделеный сервак, а тут должно быть все стандартно но с обновлениями.

С уважением.

ИЦ "Имидж"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо робить все так як описано тут то гра працює.

Можливо патчі ставились на якусь іншу версію сорса, бо в решти гравців які грали на сервері всі патчі працювали правильно. Для того щоб вас пустило на сервак сорса потрібно щоб версія гри була точно така як на сервері.

Сервак сорса працює і працював постійно.

А взагалі раджу почитать цей топік і вибрати ліцензію, частина клубів міста вже вирішила так зробить. Коли вони підпишуть контракт будуть запущені сервери на ліцензійних версіях ігр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як прихильник сорса теж можу константувати, що гри на фотакомі в сорс не буде. поки будуть ці забавки з піратками, билдами і патчами. тільки ліцензія - ось вихід. сервер буде відкритим, будуть гравці не тільки луцькі, це буде дійсно цікаво. а так ці "ну шо може сьогодні" "і я може буду"... і т.п. мушу сидіти на польщі і бундесі, а це немало трафу але воно того варте, і надіюсь на фотакомі теж таке буде. ліцензія в магазинах по 60 грн лежить - невже це комусь накладно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нащот того що буде ліцензійний сервак то це лише питання часу.

ЗІ народ давайте відмічайтесь в темі про ліцензію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To silia

Ну вот ты сам прийди и посмотри как работает сервак!!! Закачали вашу версию (что лежит на ЛМ + оттуда же пачи). Пару минут играем и дальше Конектион проблем....... !! Висим 1-2 может пройти но все бегают невидимыми как невидимки. Только оружие видно.

Вот тебе и игра.

А поп поводу лицензий. Все это хорошо но .... не с нашими доходами пока. Так если кому нравится сильно то дома можна и купить а в клуб нереально.

С уважением

ИЦ Имидж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це проблеми не сервера а конекту.

Нащот ліцензії: ну не знаю, якщо для клуба 35 доларів в місяць за ліцензію яка включає в себе пару десятків ігр на 10ти "одночасно граючих" машин (тобто ігри можуть стояти на всіх машинах але грать мають право лише 10) це вже так не реально тоді такий бізнес явно пора згортать як збитковий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Накінець поставив собі сорс з ЛМа, і він працює! )))

Давайте домовимось пограти якось, а то я з живими людьми в сорс не пам"ятаю і коли грав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...