Перейти до змісту

Розклад ігор в КС Сорс


vanus

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 240
  • Створено
  • Остання відповідь

НдААА...

Постриляв мене ванус :)

Ну а тепер серйозно, нада знайти нормальний крек на повний сорс і пропадчити його. Доки це не зроблено нада придумати якись спосіб щоб гравці міняли карти або викинути, покищо, здоровенні мапи (вотемап не паше)

Якщо хто не в курсі то доводжу до відома що геймплей за рік виходу сорсу втиг досить сильно змінитись, починаючи від висоти прицелу закінчуючи різними глюками вроді викидання двох флешок одночасно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вобше так!!!!

Сьогодні після фейерверку десь через 30-60 хв хто ще в змозі буде мочить терористів зоходяйте, пяні морди стріляти!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звиняйте мне вчора з боївки нiхто витягнути не змiг, i фейерверк я пропустив, i контру, i ще щось.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О 19:00 пропоную нарешті зібратись в великій кількості гравців і попробувати нарешті геймплей заморської забави. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
О 19:00 пропоную нарешті зібратись в великій кількості гравців і попробувати нарешті геймплей заморської забави.  :(

Ок я буду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода, але ми не зможемо! Канал - не резиновий. Тому доведеться нам 1,6 бігати поки :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

atoller собі ще його не поставив, луцким клубам про серваки нада прийти показати, розказати а тоді тільки канектитись будуть(Спайдер як побачив які глюкі на старому серваку та довго вже не зявляєтся :( ), домашники по відпусках от ніхто і не грає.

А чи популярний він чи ні ще ранувато судити.

PS До сорса нада звикнути адже він не 1,6 і там багато змін. Відразу здаєтся що попасти нівкого не реально, але потім як трішки звикнеш все стає так як потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...